Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nie promocyjna cena tylko normalna cena zakupu konwentera Unicable jak dla każdego klienta.

Dla przykładu w Polsacie promocyjnie konwenter Unicable I - Inverto można dostać do umowy za 69 zł.

 

Antenę z konwenterem Twin możesz dostać za 1 zł przy zamawianiu przez internet.

 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tweed77 napisał:

To nie promocyjna cena tylko normalna cena zakupu konwentera Unicable jak dla każdego klienta.

Dla przykładu w Polsacie promocyjnie konwenter Unicable I - Inverto można dostać do umowy za 69 zł.

 

dlatego pytam co można "wynegocjować" i może ktoś ostatnio dobierał.

Znajomy w czasie trwania dobierał antenę ze zwykłym twinem i płacił około 80zł --> tak mi przynajmniej powiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PawelTSW napisał:

Bo masz zapewne Multiroom standard? Czy po starej cyfrze? Jeśli nowy multiroom to wtedy nie dostaniesz modułu. Możesz spróbować najpierw zdać dekodery, a nie wymieniać na moduł. Lub po prostu wymień premium boxa na dekoder 4k

 

Obecnie MAM:

WiFi PremiumBox+ / ADB NCP-4740SF ›
WiFi Box+ / SAGEMCOM DSIW74 (MR) ›

usługa Multiroom Standard z kartami cameleon chyba z 8 lat więc chyba po starej cyfrze

 

Chce uzyskać 1 moduł CI+ ECP w zamian za Wifi Boxa Sagecom (Na premium boxie mam dysk twardy z filmami i nic nie płacę za niego) obecnie w panelu wyświetla mi się wymiana na ultraboxa za 5zł msc lub 10zł msc z dyskiem twardym. Lokalny punkt odmowil, infolinia rowniez. Co mam zrobić? Brać dekodery 2 za które będę musiał płacić i dopiero później jeden z nich wymienić na moduł CI+ ECP? troche zabawy

Edytowane przez pezet40
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PawelTSW napisał:

Zanieść dekoder do punktu i zostać z gołą kartą, dopiero wtedy w systemie będzie możliwa wymiana na moduł. 

 

A to jakiś pomysł jest. Zostanę z gołym cameleonem. Mam netflixa to kilka dni wytrzymam bez staelitarnej na jednym telewizorze. Ale pójde z zwykłym dekoderem a nie z Wifi Premium Boxem. Dzieki za rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, funny4 napisał:

Z eleven to nie problem - taki koszt jest dla mnie do przyjęcia. Ale kwota bazowa pakietu C+jest dość duża. Czy jest możliwość MP + HBO z gorszym pakietem z Canal+?  nie potrzebuje tych wszystkich kanałów.

W start+ też możesz sobie kupić MP za 30 i HBO   za 20 ale to wyjdzie to samo lub gorzej niż w pakiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PawelTSW napisał:

Bo masz zapewne Multiroom standard? Czy po starej cyfrze? Jeśli nowy multiroom to wtedy nie dostaniesz modułu. Możesz spróbować najpierw zdać dekodery, a nie wymieniać na moduł. Lub po prostu wymień premium boxa na dekoder 4k

Swoją drogą...MR po C+ też nazywa się Standard. Nie ma czegoś takiego jak nowy MR, bo MR od ITI (Nowy wg Ciebie) jest tak nowy jak po Cyfrze. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem więcej.Jest starszy od tego po Cyfrze :D

4 godziny temu, tweed77 napisał:

...

Dla przykładu w Polsacie promocyjnie konwenter Unicable I - Inverto można dostać do umowy za 69 zł.

 

W tej cenie jest Unicable II.Unicable I od dawna nie ma w ich ofercie.

Swego czasu jak interesowałem się zakupem zestawu od operatora otrzymałem info, że nie ma promocyjnych ofert dla przedłużających.Nie wiem czy coś się zmieniło ale chyba nie, bo Konsultanci nie przekazują jakiejkolwiek informacji na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ircios napisał:

Dlatego jest zrobione zestawienie ofert, co nie są w temacie. Zacznij od tego. 

NIe rozumiem twego posta.

 

8 godzin temu, donat2000 napisał:

Widziałem. Twoje to mistrzostwo świata. Ja bym przy mistrozstwach kraju chociaż chciał pozostać i co stargować aby się w wypowiedzenia nie bawić itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, boski napisał:

Widziałem. Twoje to mistrzostwo świata. Ja bym przy mistrozstwach kraju chociaż chciał pozostać i co stargować aby się w wypowiedzenia nie bawić itp. 

 

@boski Złóż wypowiedzenie to wiele drzwi otwiera :) 10 min roboty, scan przez konto c+. I zaczynają się telefony i lepsze propozycje. Do mnie dzwonili od lipca, wysłałem wypowiedzenie i dużo lepsze warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Po raz kolejny przyszło mi przedłużyć umowę, która wygasa z końcem września.

Obecnie mam pakiet: Extra  + Canal + Mistrzowska Piłka + Multiroom po Cyfrze  (2 Cameleony) + 2 dekodery / 79,99 zl

 

Ponieważ chciałem zejść na najniższy pakiet dostałem propozycję przedłużenia: Start (14,99) zł + Multiroom po Cyfrze (0 zł) + 2 dekodery (0zł). Razem: 14,99 zł

Do tego mogę dobrać jeszcze Canal + za 25 zł.

 

Nie jest to może szczyt marzeń ponieważ celuję w Comfort za 24,99 zł (na 22,50 zł pewnie nie mam co liczyć przechodząc z takiego pakietu) + Mistrzowska Piłka (0zł) + ewentualnie Eleven za 11,90

Natomiast interesuje mnie jedna rzecz - czy waszym zdaniem jest możliwość dobrania dodatkowego multiroomu w postaci modułu CI lub dekodera z kartą Cayman? Powiedzieli mi, że  standardowego multiroomu po cyfrze nie da się powiększyć o jeszcze jeden dekoder lub moduł CI (za dopłatą 10 zł). Musiałbym przejść na nowy multiroom. Jak to jest waszym zdaniem? Da się powiększyć multiroom, który obecnie posiadam czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam superpremium z 4k i mistrzowska piłka  bez elevenów i filmboxów z multiroomem umowa kończy się w listopadzie płacę 145 zł,chciałem zrezygnować z 4k ale nie ma takiej mozliwości teraz proponują to samo plus hbo go filmbox eleveny za 142 zł. Dzwonili z 10 razy i nic nie da się po swojemu tylko wpychaja co chcą filmboxy i hbo mnie nie interesują ma ktoś podobną oferte można zejść z ceny czy lepiej zakończyć i wziąć nową umowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Gustav napisał:

Cześć wszystkim!

Po raz kolejny przyszło mi przedłużyć umowę, która wygasa z końcem września.

Obecnie mam pakiet: Extra  + Canal + Mistrzowska Piłka + Multiroom po Cyfrze  (2 Cameleony) + 2 dekodery / 79,99 zl

 

Ponieważ chciałem zejść na najniższy pakiet dostałem propozycję przedłużenia: Start (14,99) zł + Multiroom po Cyfrze (0 zł) + 2 dekodery (0zł). Razem: 14,99 zł

Do tego mogę dobrać jeszcze Canal + za 25 zł.

 

Nie jest to może szczyt marzeń ponieważ celuję w Comfort za 24,99 zł (na 22,50 zł pewnie nie mam co liczyć przechodząc z takiego pakietu) + Mistrzowska Piłka (0zł) + ewentualnie Eleven za 11,90

Natomiast interesuje mnie jedna rzecz - czy waszym zdaniem jest możliwość dobrania dodatkowego multiroomu w postaci modułu CI lub dekodera z kartą Cayman? Powiedzieli mi, że  standardowego multiroomu po cyfrze nie da się powiększyć o jeszcze jeden dekoder lub moduł CI (za dopłatą 10 zł). Musiałbym przejść na nowy multiroom. Jak to jest waszym zdaniem? Da się powiększyć multiroom, który obecnie posiadam czy nie?

Nie dostaniesz comfort za 24,99 i MP za 0.

Żeby dobrać multiroom musisz wziąć nowy multiroom - tu mają rację. 

 

@Konrados8@Konrados8 jaki chcesz pakiet? 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, PawelTSW napisał:

Nie dostaniesz comfort za 24,99 i MP za 0.

Żeby dobrać multiroom musisz wziąć nowy multiroom - tu mają rację. 

 

@Konrados8@Konrados8 jaki chcesz pakiet? 

Patrzyłem teraz jest fajna oferta dla nowych ale do listopada pewnie się zmieni platforma futbolu za 101,89 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...