Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy ktoś mógłby podesłać jak wyglądają warunki tej usługi: "HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20)".

 

Wydaje mi się, że jest to HBO za 0zł na cały okres trwania umowy, ale chciałbym mieć potwierdzenie, a na stronie tej promocji akurat nie ma.

 

Ewentualnie czy ktoś może się wypowiedzieć jakie to są koszta w skali całej umowy?

 

Pozdrawiam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze, muszę podjąć szybką decyzję!

Aktualnie posiadam:

- Pakiet Extra+Canal+(6)LIVE 69,99 zł

- Multiroom Standard 10,00 zł

- Eleven Sports 9,95 zł

- Mistrzowska Piłka 0,00 zł

Za wszystko wychodzi 89,94 zł.

 

Ostatnio otrzymuję dosyć dużo telefonów i za bardzo nie wiem, co mogę ugrać, a czuję się kręcony jak chłop w sądzie.

Ostatnia oferta była taka, że wszystko zostaje tak jak mam, tylko Eleven Sports jak będę chciał na 24 miesiące to "promocyjnie" za 11,90 zł...

Po negocjacjach udało mi się urwać 10 zł za Multiroom jeśli się zgodzę teraz.

Pytanie, czy można coś więcej urwać z pakietu głownego i jak najbardziej opłaca się zrobić z Eleven?

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, krzysz napisał:

Jupiter ile placisz za superpremium+ 4K....i jak z dekoderami i multiroomem   bo mnie to interesuję też bede negocjował ...pozdro

superpremium 4k jest za 109,99 i powinieneś wynegocjować dek za 0, MR dyszkę, chyba, że masz jeszcze na starych zasadach C+, wtedy za zero.

 

 

3 godziny temu, lbielaws napisał:

Czy ktoś mógłby podesłać jak wyglądają warunki tej usługi: "HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20)".

Wydaje mi się, że jest to HBO za 0zł na cały okres trwania umowy, ale chciałbym mieć potwierdzenie, a na stronie tej promocji akurat nie ma.

 

Ja mam u siebie coś takiego:

HBO 0 zł/m dla Abonentów

I mam za 0zł pakiet kanałów HBO, u Ciebie pewnie będzie podobnie z tym, że dostajesz jeszcze HBO GO za 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, connor07 napisał:

1. Z pakietu głównego nic nie urwiesz.

2. Jak to udało Ci się urwać 10 zł za multiroom skoro on tyle kosztuje?

3.Skąd cena 9,95 zł za Eleven, 7,95 zł wyjdzie miesięcznie w opcji włącz/wyłącz.

2. Miałem multiroom za free ale jak padł mi dekoder to przy wymianie od nowego okresu zacząłem płacić  10 zł. Nie poinformowali mnie o tym, więc napisałem reklamację. Teraz niby mogą z tego zejść.

3. Po roku za 7,95 zł, najpierw chcieli mi dać Eleven na następny rok za 11,90 zł, ale po negocjacjach skończyło się na 9,95 zł...

Włącz/wyłącz masz na myśli, ze aktywujesz na 1 msc za 14,90 zł, pózniej rezygnujesz i masz drugi za 0 zł? (i powtarzasz to samo w kółko)

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, connor07 napisał:

15,90, pierwszy miesiąc to miesiąc aktywacji więc jest za 0 zł w drugim płacisz, jak aktywujesz to po aktywacji możesz np. następnego dnia zlecić wyłączenie i za 2 miesiące znów włączasz. Plus tego taki że nie ma zobowiązania.

A można to samemu robić w strefie Canal+ czy tylko telefonicznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NobelM napisał:

@kwiatol: MP na bank za 0zł do tego pakietu. Eleveny powinieneś dostać za 7.95zł na 12m, a potem możliwe kolejne negocjacje lub wyłączenie (chyba że wolisz się bawić we włącz/wyłącz lub nie chcesz włączać we wszystkich miesiącach).

To już wszystko wiem! Dzięki wielkie za szybką reakcję! Wolałbym Eleveny dostać za 7,95 zł na 12m i zobaczyć co później (chyba nie chce mi się bawić we włącz/wyłącz :))!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o pomoc.

Czy ta oferta jest dobra?

 

Pakiet Superpremium+4K, FOX Play, Hustler HD, Mistrzowska Piłka, Nat Geo Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Superpremium+4K  109,99

UltraBox+ 5zł

Multiroom 10zł

Hustler-6mc 0zł potem włącz/wyłącz 

Razem 124,99zł umowa 24 mc

 

Chcę multiroom za 0zł ale idą w zaparte.

Umowa do końca sierpnia.

 

Akceptować?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Jax napisał:

Multiroom za 0zł mają abonenci po Cyfrze+.

Miałem cyfrę bo jestem abonentem od 2008 roku.Tylko jak weszły dekodery 4K to zmieniłem dekoder Pace na UltraBox (listopad 2017).Wtedy mi liczyli 15zł za dekoder ultrabox i 10 zł multiroom.

Ale ogólnie oferta do zaakceptowania czy cena za pakiet jest do negocjacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Zarys napisał:

Miałem cyfrę bo jestem abonentem od 2008 roku.Tylko jak weszły dekodery 4K to zmieniłem dekoder Pace na UltraBox (listopad 2017).Wtedy mi liczyli 15zł za dekoder ultrabox i 10 zł multiroom.

Ale ogólnie oferta do zaakceptowania czy cena za pakiet jest do negocjacji?

Jak sobie dałeś wcisnąć opłate za  MR to płacisz i będziesz płacił.  Nie musiałeś słuchać pana naciągacza.

Na Twoim miejscu powalczyłbym o 0 za dekoder. Powiedz im ile do dnia dzisiejszego za niego zapłaciłeś. Inni dostaja odrazu za 0. Masz pudło pod tv za kika setek, a nie jest Twoje i nie będzie  :-D . Parodia :-D 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ircios napisał:

Jak sobie dałeś wcisnąć opłate za  MR to płacisz i będziesz płacił.  Nie musiałeś słuchać pana naciągacza.

To co Ci przedstawiono to max dla Ciebie .

Bardzo chciałem mieć nowy dekoder i brałem wszystko jak leci.

Wyczuł że jestem napalony na nowy sprzęt i tak się skończyło.

Edytowane przez Zarys
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Zarys napisał:

Bardzo chciałem mieć nowy dekoder i brałem wszystko jak leci.

Wyczuł że jestem napalony na nowy sprzęt i tak się skończyło.

@Zarys Zmieniłeś sobie wtedy w 2017 roku stary bezpłatny niezależny Multiroom po Cyfrze+ na nowy płatny łączony Multiroom, bo wtedy jeszcze nie dawali dekoderów 4K UltraBox+ przy tym MR post Cyfra+. Dopiero jakoś od sierpnia 2019 roku udostępniona została możliwość wymiany na dekoder 4K UltraBox+ przy usłudze MR post Cyfra+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...