Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, lukx95 napisał:

@maćko22 To normalne, że w mailu w ofercie przedłużenia umowy widnieje Ci obecny dekoder. Oferta wymiany dekodera nie jest widoczna w mailu i jak zaakceptujesz ofertę, to wtedy oferta wymiany dekodera taką jak ustaliłeś pojawi się w systemie w salonie CANAL+. Jak rozumiem dekoder 4K UltraBox+ będziesz mieć wraz z dyskiem 1 TB za 5 zł/m, czy sam dekoder bez dysku?

Dekoder z dyskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2020 o 14:50, connor07 napisał:

Wymień wifibox na ultrabox 4K za 5zł miesięcznie, 0 zł aktywacji. Do samej oferty w tej cenie nic już nie dostaniesz, możesz ewentualnie zapytać o miesiące gratis na jakieś pakiety.

Dziękuję za wskazówki, a może są jakieś pojedyncze programy, które można dostać do końca umowy? Np. Fox Play czy National Geographic Play? Jakie pakiety można obecnie dostać na kilka miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jak ktoś orientuje się w temacie to proszę o pomoc.

Mam w Strefie C+ taką propozycję

745b851053ade.jpg

4655b1c48d3a4.jpg

Opłata za dekoder od 1 sierpnia do czasu dezaktywacji usługi ma wynosić 30 PLN czyli cena standardowa. Na mój chłopski rozum wychodzi, że mogę w każdej chwili zrezygnować z tego dekodera bo jest bez zobowiązania. Tylko co dalej? Dostanę w zamian jakiś inny dekoder? Jeżeli ktoś już to przerabiał to proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wdaje mi się, że jesteś w błędzie. W opcji Pakiet Nowy Comfort jest wpisana data 1.08.2020 - 31.12.2022. I tu rozumiem, że nie mogę zrezygnować przed tą datą bez ponoszenia żadnych konsekwencji. Z opcji HBO i HBO GO mogę zrezygnować od 1.10.2020 bez problemu. Nie muszę jej ciągnąć do końca umowy, a jest tam taki sam zapis jak przy dekoderze.

To samo pytanie zadałem przez Strefę C+ i poskutkowało to tym, że zabrali mi wszystkie oferty przedłużeniowe. To są jakieś jaja.

Edytowane przez pepe40
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dzisiaj to comfort z 10 c+ hbo z hbo go za 69,90 i dekoder ultrabox za 0 zł .czy można było wziąć taką ofertę a może jeszcze coś da się wycisnąć?. Acha i to wszystko z numeru 12 gdyż te z komórkowych 600 są słabsze.

Edytowane przez tektyw85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2020 o 18:08, kamil2505 napisał:

Obecnie mam:

-Extra+

-CANAL+ (10)

-Canal+Vod

-HBO

-HBO GO

-dekoder Pace PVR

-Multiroom po C+ 

Łącznie 79,99zł i umowa do końca listopada 2020.

 

Propozycja:

-Extra+

-CANAL+ (10)

-Canal+Vod

-HBO

-HBO GO

-dekoder Pace PVR

-Multiroom po C+ 

+

-Mistrzowska Piłka,

-Fox Play,

-Nat Geo Play,

-Paramount Play

-Filmbox Pack do końca sierpnia gratis

Łącznie za 82,50zł i umowa na kolejne 24 miesiące.  

 

Tutaj istnieje możliwość wymiany dekodera, ale w tej chwili tylko:

-Wifipremiumbox+ za 49zł aktywacja i 5zł miesięcznie do abonentu

Łącznie daje to 87,50zł

-4K za 0zł aktywacja i 10zł miesięcznie do abonentu.

Łącznie daje to 92,50zł. 

 

Co sądzicie o tej opcji?  

 

Dzisiaj kolejny telefon i kolejna propozycja - identyczna jak powyżej. 

Dekoder 4K najniżej za 10zł miesięcznie.  Twierdzi,że przy takim pakiecie nie da się go zrabatować na niższą kwotę. Kanał Canal+4K za kolejne 10zł tylko jako opcja dodatkowa,  bo nie mam jeszcze dekodera. 

Identycznie wypowiadał się konsultant dzwoniący w poniedziałek po odrzuceniu ich oferty z e-maila. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do października ale telefony w sprawie przedłużenia już się zaczęły. Wiem że w tym momencie nie mam co liczyć na żadną dobrą ofertę ale ta dzisiejsza mnie na prawdę rozbawiła.

Obecnie

Extra+6xC+ za 69,9

Multiroom 10 zł

PSP 10 zł

Razem: 89.99

Obecnie chcę jedynie Comfort+6xC+ z Multiroomem

Dziś telefon, przedstawiłem swoje oczekiwania a miła Pani i tak zaproponowała mi Extra+10xC+ z Filmboxami 111 zł ( i to bez Multiroomu), a jeśli wolę pakiet comfort to w cenie 106 zł.

Podziękowałem, choć Pani była nieustępliwa, kilkurtotnie przekonywała żebyśmy tą umowę przdłużylu już dziś bo to świetna oferta a później będzie już tylko drożej. Kabaret, choć swoją drogą ciekaw jestem ilu ludzi łapie się właśnie na oferty tego typu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużone. Po wcześniejszym wypowiedzeniu 

 

Comfort + 22.50 zł 

Canal+ (10) 25 zl 

Canal 4k 0 zł na całą umowę 

Eleven na całą umowę 11.90 zl

H1 i h2 2.99 zł 

Dekoder 4k z dyskiem za 5zl / m-c

Mulitiroom standard 0 zł 

Razem 67.49 miesiecznie

 

Dodatkowo HBO do końca września  i Hustler do końca stycznia 2021 gratis

 

Powodzenia?

 

 

 

Edytowane przez Rychu78
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Rychu78 napisał:

Dzisiaj przedłużone. Po wcześniejszym wypowiedzeniu 

 

Comfort + 22.50 zł 

Canal+ (10) 25 zl 

Canal 4k 0 zł na całą umowę 

Eleven na całą umowę 11.90 zl

H1 i h2 2.99 zł 

Dekoder 4k z dyskiem za 5zl / m-c

Mulitiroom standard 0 zł 

Razem 67.49 miesiecznie

 

Dodatkowo HBO do końca września  i Hustler do końca stycznia 2021 gratis

 

Powodzenia?

 

 

 

1. Wcześniej miales comfort za 22.5? 

2. Do kiedy byla stara umowa? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Rado90 napisał:

1. Wcześniej miales comfort za 22.5? 

2. Do kiedy byla stara umowa? 

 

Tak. Miałem Comfort za 22.50 i Dopelnienie do Extra za 10 zł. Umowa była do końca lipca 2020. Wiele razy przy przedłużenie umowy pozwalałem sobie wyłączyć sygnał na kilka dni. Ta taktyka zawsze działała. 

Jestem kl po n. Wiem od kolegi który jest klientem niemal od początku istnienia platformy, że takie warunki uzyskać to jest cud. Mimo że mu wyłączyli sygnał oferowali jedynie Comfort za 34.90 albo extra za 54.90. No to więc oddał sprzęty i się rozstał. A miał pakiet extra, canal plus 10, dekoder mediabox łącznie za 85 zł 

Edytowane przez Rychu78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...