Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kentron Z zwyżką pakietu nie ma problemu. Zwłaszcza, że chcesz wiecej płacić.  W Strefie Canal+ powinieneś mieć opcję E+. Sprawdź za ile.  Podejrzewam, że za 15. Jeśli nie to zadzwoń na infolinię.  Dopełnienie do E+ to jest praktycznie to samo co zmiana na E+

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa wypowiedziana z rozwiazaniem na koniec lipca.

ciezko sie z nimi gada i zawsze proponuja drozej to co sie mialo.

Dzisiaj telefon z duk i mam do jutra sie zastanowic.

Oferta:Ekstra+6CP+C+4K oraz HistoryHD z  ultrabox 4K z dyskiem 86,98zł.

 

Najbardziej denerwujące jest w tych opłatach 15 zł/ms za dekoder(dla nowych jest chyba mniej) i brak darmowych pakietow np.eleven za przedluzenie.

 

Coś idzie ugrać jeszcze?

 

Mam ta platforme od poczatku i za kazdym przedluzeniem jest to samo kopanie sie z nimi...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem sms od Platformy Canal+ o treści: "Sam wybierz warunki na jakich chcesz przedłużyć umowę z Platforma Canal+. Zadzwoń 223104748"

Umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie jeszcze nie wysłane, ale na początku lipca tradycyjnie planuję wysłać.

W tej chwili mam: Extra+, Canal+ (6), Eleven i dekoder Wifi Premiumbox+, płacę miesięcznie 84,99 PLN. W nowej umowie chciałbym mieć to samo, ale dekoder za darmo i gratis Mistrzowską Piłkę. Czyli chciałbym płacić 79,99 PLN, no ewentualnie jeszcze jakiś gratis chętnie by mi wpadł, choćby HBO na pół roku (choć przy umowie taty zapomniałem to skasować w odpowiednim czasie i przez 3 miesiące musiał płacić więcej). O albo Sportklub gratis, bo może kiedyś znowu będą mieć Copa Libertadores czy coś takiego.

Myślę, że to jest do uzyskania, tylko zastanawiam się czy jest sens zadzwonić, powiedzieć im co chce, za ile i liczyć, że zaakceptują? Czy raczej to bez sensu i lepiej tradycyjnie wysłać wypowiedzenie i potem negocjować. Bo w sumie jakbym nie musiał iść na pocztę to zaoszczędzony czas i kilka złotych za polecony.

Ktoś dostał takiego smsa i udało mu się uzyskać to co chciał?

Edytowane przez kleyo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Przeklejam bezpośrednio z maila od c+

 

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, History HD_H2, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play

 

Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzo wska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów

 

105 zł (2 Multiroom Standard)

110 zł jeżeli dobiorę dekoder premium.

 

Warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to raczej standardowa oferta ale nie miałem już chęci na dyskusję i telefony. Pod koniec rozmowy zapytałem jeszcze o zdjęcie najmu za dekoder. Wydaje mi się że nie było sensu [beep]ować bo bodajże 4 lata temu [beep]owałem i w rezultacie musiałem przedłużyć umowę na gorszych warunkach. Tak to by się za mną ciągnęło cały czas HBO za free ale cóż... Człowiek uczy się na błędach. Dobrze że nie płacę od dziś nic więcej a minimalnie mniej + jakiś gratis dodatkowy. Zastanawia mnie tylko jedno. Facet mówił że nie muszę klikać w mailu na ofertę aby zaakceptować bo on zrobił akceptację podczas rozmowy telefonicznej. Ale to jutro jeszcze do BOK zadzwonię upewnić się.  https://naforum.zapodaj.net/e24d9d89f08e.jpg.html

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, emarti napisał:

 Zastanawia mnie tylko jedno. Facet mówił że nie muszę klikać w mailu na ofertę aby zaakceptować bo on zrobił akceptację podczas rozmowy telefonicznej. Ale to jutro jeszcze do BOK zadzwonię upewnić się.  https://naforum.zapodaj.net/e24d9d89f08e.jpg.html

 

Może tak być. Też dostałem na emaila z ofertą do akceptacji, ale jak sprawdziłem przed akceptacją w ICA, to oferta była już aktywowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...