Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam krok po kroku w jednym poście jak to u mnie wyglądało, może komuś się przyda w negocjacjach w podobnej sytuacji. 

 

Cytat

Obecnie mam Comfort + i Eleveny za 48,99. Umowa kończy mi się z końcem sierpnia. Dzis złożona i zatwierdzona rezygnacja. Po godzinie od rezygnacji telefon z Canal+, ze mogę mieć Nowy Comfort+ i do tego Eleveny w tej samej cenie na kolejne 2 lata. Grzecznie podziękowałem stwierdzając, ze to za drogo dla mnie...Zobaczymy co zaproponują następnym razem.

 

Cytat

Dziś kolejny telefon i propozycja za wyżej wymieniony zestaw 43,89zl przy umowie na 2 lata.

 

3 dzień negocjacji i 3 telefon od nich. Tym razem dzwonił ten sam konsultant z pytaniem czy akceptuję wczorajszą propozycje.

Oczywiście stwierdziłem, że jednak trochę drogo i w sumie to nie wiem, ale raczej zostanę przy mojej rezygnacji.

Z miejsca zaproponował, że dorzuci mi dopełnienie do *Extra+ na 1 miesiąc, do tego **HBO i HBO GO na 2mce i ***Canal+(10) na 3mce oraz ****Sundance i Hustler na 6mcy.

 

Także 3 miesiące przed końcem umowy, ze złożoną rezygnacja można coś tam u nich wyrwać, nawet przy tak niskim pakiecie jak tylko Comfort z Elevenami.

Ja sobie już daję na spokój i zaakceptowałem ostatnia ofertę, choć coś czuje, że przy tak efektywnych i szybkich negocjacjach(zakładając, że pomarudzi się im więcej) można było by zejść jeszcze z 5zl z ceny abonamentu w skali miesiąca ;) 

 

Reasumując, za 43,89zl miesięcznie(umowa na 24mce) mam:

-Nowy Comfort+(z dopełnieniem do Extra+ na 1mc) 29,99zl

-Eleven Sports 11,90zl

-HBO i HBO GO na 2mce 0zl

-Canal+(10) na 3mce  0zl

-Sundance Tv na 6mcy 0zl

-Hustler Tv na 6mcy 0zl

 

*Extra+ będę miał prawie 2 miesiące, bo dziś mamy 5 czerwca, a dopełnienie jest do końca lipca.

**HBO w praktyce będę miał prawie 3 miesiące, bo dziś mamy 5 czerwca, a dopełnienie jest do końca sierpnia.

***Canal+(10) w praktyce będę miał prawie 4 miesiące, bo mamy 5 czerwca, a dopełnienie jest do końca września.

****Sundance i Hustler w praktyce będę miał prawie 7 miesięcy,bo mamy 5 czerwca, a dopełnienie jest do końca grudnia

Edytowane przez januask
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Pawel napisał:

Zapłacisz za te "darmowe" dodatki wyższym abonamentem.Na szybko licząc ponad trzy stówki więcej. Ale ważne, że jesteś zadowolony ;)

Wyższym abonamentem?

Abonament w porównaniu do tego co mam teraz, będzie 5zl/miesiąc niższy.(48,99 mam teraz, a będzie 43,89).

Więc nie wiem jak Ty to wyliczyłeś.

 

Edytowane przez januask
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, januask napisał:

Wyższym abonamentem?

Abonament w porównaniu do tego co mam teraz, będzie 5zl/miesiąc niższy.(48,99 mam teraz, a będzie 43,89).

Więc nie wiem jak Ty to wyliczyłeś.

 

Bardzo prosto:

Comfort+ 22,5 + Eleven 7,95 = 30,45 x 24 = 730,8 to jest opcja najtańsza przy Eleven w opcji włącz/wyłącz.Ty zapłacisz 43,89 x 24 = 1053,36.

Nawet gdybyś skorzystał z jakiejś promocji na Eleveny nie chcąc bawić się w opcje włącz/wyłącz będzie taniej. W moim ICA obecnie dostępne promo 13,9, więc abo wzrośnie odpowiednio 36,4 x 24 = 873.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, alpin napisał:

Mam w tej chwili:

Pakiet Superpremium+

HBO GO

Filbox Pack

Eleven Sports

Multiroom Standart

Wifi Premiumbox+

Płacę 127 zł.

Dzwonili do mnie z propozycją, że dokładają 10 kanałów, nawet nie pamiętam jakich, ale dla mnie najważniejsze, że są pośród nich jest Mistrzowska piłka.

Opłaty pozostają bez zmian, umowa na 24 mieś.

Umowa kończy mi się 10.2020

Chcę jeszcze powalczyć o dekoder 4K i pozostawienie jednego cameleona do mojego VU.

Czekać jeszcze na lepszą propozycje?

 

 

 Zacytuje sam siebie.

Dzwonili dzisiaj czy Zdecydowałem się na ich propozycje?  powiedziałem żeby dorzucili dekoder 4K i zostawili mi jednego cameleona, powiedzieli, że nie ma sprawy, ale za 137 zł całość.

Na razie nie zdecydowałem się, powiedziałem, że jeszcze poczekam z decyzja, gość nie nalegał, podziękował i się rozłączył. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Pawel napisał:

Bardzo prosto:

Comfort+ 22,5 + Eleven 7,95 = 30,45 x 24 = 730,8 to jest opcja najtańsza przy Eleven w opcji włącz/wyłącz.Ty zapłacisz 43,89 x 24 = 1053,36.

Nawet gdybyś skorzystał z jakiejś promocji na Eleveny nie chcąc bawić się w opcje włącz/wyłącz będzie taniej. W moim ICA obecnie dostępne promo 13,9, więc abo wzrośnie odpowiednio 36,4 x 24 = 873.

Zakładam, że 22,5 za Comfort+ mogą dostać tylko abonenci , którzy maja niska cenę za niego od początku.

Ja niestety cenę od dwóch lat za niego miałem średnio około 30zl, więc nie sądzę, aby byli w stanie mi teraz zejść do poziomu 22,5zl. 

Co do Eleven, uważam, że 11,9zl , to taka standardowa cena. Nie chciałoby mi się co jeden/dwa miesiące pilnować i bawić w aktywacje i dezaktywacje go w kółko.

Reasumując, masz rację miałbym taniej. Negocjując z nimi do końca, być może udałoby mi się zejść za Comfort+ do 24,99(niżej nie sądzę) i gdybym bawił się w opcje "włącz/wyłącz" z Eleven, to miałbym go za 7,95, czyli całość w sumie za (24,99+7,95+2)x24=838,56zl. 

Wychodzi na to, że w skali 2 lat zapłacę więcej o 214,8zl(1053,36-838,56), ale już mam z głowy kolejne 3 miesiące negocjacji(kilkanaście rozmów) z konsultantami i zero zabawy z opcją "włącz/wyłącz" z Eleven.

Czyli czyste papcie i spokój na kolejne 27 miesięcy "kosztował mnie" 214zl. Myślę, że to przystępna cena za taki zestaw;)

 

Edytowane przez januask
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel pisałem o tym już parę razy. Od mają wprowadzone zostały duże zmiany jeśli chodzi o możliwość uzyskania ofert typu comfort za 22.5  i start za 9.99. Nie widzialem żeby w maju  któryś z forumowiczów chwalił się zejściem np z pakietu Extra na "gołego" comforta za 22.5. Niestety dla klientów,wszystko wskazuje na to,że oferta  comfort zostaje wycofywana tak jak kiedyś comfort za 14.99(możliwe tylko odtworzenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Zacytuje sam siebie.
Dzwonili dzisiaj czy Zdecydowałem się na ich propozycje?  powiedziałem żeby dorzucili dekoder 4K i zostawili mi jednego cameleona, powiedzieli, że nie ma sprawy, ale za 137 zł całość.
Na razie nie zdecydowałem się, powiedziałem, że jeszcze poczekam z decyzja, gość nie nalegał, podziękował i się rozłączył. 
 
Mam ten sam pakiet,umowa do sierpnia,2 tyg temu tez telefon i 137zl,dzisiaj telefon,i za 119.99,i daja dekoder 4k bez opłat.I multiroom zostaje po staremu.

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam cameleona czy komuś jeszcze działa SerwerRFlink 600 - GreenEightSystem jakiś rok temu przestało działać i wsadziłem do szafy a teraz by się przydało oglądać na 3 telewizorach 

SerwerRFlink 600 - GreenEightSystem

Karty rflink 600 x3

Aston crypt x3

Bo jak uda mi się uruchomić to tylko cameleon dziala na tym zestawie? Czy mogę wymienić na inną kartę? 

Edytowane przez Pakalwielki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz comfort+ z C+(6) do końca czerwca za 59,99zł, wypowiedzenie wysłane. Wczoraj dzwonił gość z DUK dość ogarnięty i proponował to samo za tyle samo. Mówił, że nie dostanę comfort+ z C+ za 47,50 (bo tyle chciałem) a jeśli chcę zejść z ceny to zaproponował Start+ z C+(6) za 39,99zł i dał do zrozumienia żeby wziąć dopełnienie do comfort+ najlepiej za 10zł i wtedy "wyjdę na swoje".  Czy to jest możliwe? Czy dopełnienie jest możliwe w tej kwocie?  bo teraz czytam, że rozpiętość cenowa za dopełnienie to od 10 do 30zł z zależności od woli konsultanta.

Edytowane przez Kokosj30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start z 6Canal+ za 39,99zł? Nie ma takiej oferty, jak już to ze wszystkimi Canal+. Co do dopełnienia do Comfort, powinno się udać - natomiast może dopiero po jednym miesiącu jak skończy się dopełnienie do wyższego pakietu które otrzymasz przy przedłużeniu gratis :)

 

Godzinę temu, Pakalwielki napisał:

Witam mam cameleona czy komuś jeszcze działa SerwerRFlink 600 - GreenEightSystem jakiś rok temu przestało działać i wsadziłem do szafy a teraz by się przydało oglądać na 3 telewizorach 

SerwerRFlink 600 - GreenEightSystem

Karty rflink 600 x3

Aston crypt x3

Bo jak uda mi się uruchomić to tylko cameleon dziala na tym zestawie? Czy mogę wymienić na inną kartę? 

 

Jest osobny wątek na forum - o przyszłości kart niesparowanych, lecz raczej nie zadziała Ci na tym zestawie. Wymiana karty jest tylko na kartę Cayman - kartę sparowaną z dekoderem od operatora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mikizncplus napisał:

Start z 6Canal+ za 39,99zł? Nie ma takiej oferty, jak już to ze wszystkimi Canal+.

 

Może jest tak jak mówisz Mikizncplus, nie dopytywałem dokładnie o to, rozmawialiśmy o tym, że oferta będzie ta sama 1:1 jak ta co teraz mam tylko za 49,99zł.

Jak będzie C+ (10) lub (8) zamiast (6) to przecież nie problem ?. Jestem umówiony na rozmowę z tym Panem po weekendzie. Mam tylko nadzieję, że mi nie będą chcieli żadnej opłaty za dekoder doliczyć, bo o tym nie rozmawialiśmy. Teraz mam turboboxa po N na bezterminowe użytkowanie gratis.

Edytowane przez Kokosj30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, P_Canal+ napisał:

@Pawel pisałem o tym już parę razy. Od mają wprowadzone zostały duże zmiany jeśli chodzi o możliwość uzyskania ofert typu comfort za 22.5  i start za 9.99. Nie widzialem żeby w maju  któryś z forumowiczów chwalił się zejściem np z pakietu Extra na "gołego" comforta za 22.5.

Zejść być może jest ciężko ale kolega nie schodził z Extra tylko zachowywał dotychczasowy pakiet.

@januask tak jak pisałem dobrze, że jesteś zadowolony z oferty i to jest najważniejsze ;) Oferta o której wspominałem była w zasięgu ale nie na trzy miesiące przed końcem umowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam do tych co obserwują temat dopełnienia z Comfort+ do Extra+  informuję że coś drgnęło w tym temacie. Zadzwoniła miła pani  i zaproponowała dopełnienie za 15 zł w tym dwa miesiące gratis. Najpierw powiedziałem, że już nie chcę,  bo dzwoniłem do nich trzy razy to twierdzili że już nie ma takich dopełnień jak kiedyś. Ale dalej zapytałem o Eleveny na 6 miesięcy z opcją wyłączenia i pani nagle wpadła na świetny pomysł ale musi to uzgodnić z przełożonym :)  po oczekiwaniu zaproponowała dopełnienie za 10 zł Eleveny jak chciałem za 13,90 zł 6 mies i taki gratis Net Geo Play o który wcale nie pytałem. Zatwierdzenie wybrałem na email.   Telefon z jakiego dzwoniła 500935648  z Warszawy.    30267cfe4a550649m.jpg

Edytowane przez janusz822
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...