Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Brady możesz podpytać o HBO gratis na 1-2miesiące.

 

Dla pozostałych wrzucam na co właśnie się zgodziłem, czyli ostatniego dnia wypowiedzenia. W cenie 47,5zł:

- Nowy Comfort+  (22,50zł)

- 10x Canal+ (25zł)

- Multiroom z 2x najem box (0zł)

- HBO na 2 miesiące ( 0 zł)

- dopełnienie do Extra na 1 miesiąc (0zł)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Zgodziłamsię na przedłużenie oferty dzisiaj 

(ostatni dzień wypowiedzenia z pakietu Extra +) za 24,99zł ( nie chciało mi się już czekać i targować o 2,5 zł żeby zejść na 22,5zł)

- Nowy Comfort za 24,99 zł

- 10x C+ na 3 miesiące za 0 zł

- HBO na 2 miesiące za 0 zł

- dopełnienie do Extra na miesiąc za 0 zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2020 o 19:44, mmkk napisał:

 

Dziękuję bardzo, temat załatwiony błyskawicznie - w piątek wieczorem napisałem, umowa przedłużona (superpremium 4k) , dzisiaj oddałem dziadka pace'a, odebrałem dekoder 4k i moduł :)

Z tego co piszesz dostałeś dwa sprzęty oddając jeden?

Mi wczoraj w salonie pani powiedziała, że to nie przejdzie i konsultant skłamie jeżeli zaproponuje taką wymianę.

Masz mr po cyfrze+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ww6 Jak posiada się stary Multiroom na zasadach z Cyfry+ i posiada się w nim gołą kartę Cameleon bez dodatkowego dekodera, to można tą gołą kartę Cameleon wymienić na moduł CAM CI+ ECP z kartą Cayman. Taka możliwość istnieje od początku marca tego roku dla Abonentów z usługą MR post Cyfra+.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lukx95 napisał:

@ww6 Jak posiada się stary Multiroom na zasadach z Cyfry+ i posiada się w nim gołą kartę Cameleon bez dodatkowego dekodera, to można tą gołą kartę Cameleon wymienić na moduł CAM CI+ ECP z kartą Cayman. Taka możliwość istnieje od początku marca tego roku dla Abonentów z usługą MR post Cyfra+.

 

Dokładnie tak było w moim przypadku, miałem starożytnego pace'a oraz kiedyś kupiłem sagemcoma  od cyfry na własność (sto lat temu była taka możliwość) - a więc formalnie miałem jeden dekoder i dwa cameleony.

Sagemcoma  praktycznie nigdy nie używałem (korzystałem z astona) i nie sądziłem że odda mi taką przysługę na starość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mmkk napisał:

 

...formalnie miałem jeden dekoder i dwa cameleony.

Zostawili Ci mr niezależny na starych zasadach za 0zł?

Za najem ultraboxa 4k i moduł masz opłaty?

 

@mmkk dzięki za odp.

Edytowane przez ww6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ww6 napisał:

Zostawili Ci mr niezależny na starych zasadach za 0zł?

Za najem ultraboxa 4k i moduł masz opłaty?

 

Tak, zostawili MR niezależny za 0 PLN, za ultraboxa+ 4k płacę 5  PLN miesięcznie, moduł dostałem za darmo i bez miesięcznych opłat.

Podsumowując - płacę 114,99  miesięcznie (109,99 za superpremium 4k i 5 za dzierżawę ultraboxa+; multiroom i moduł za darmo)

i mam 2 niezależne źródła 4k na czym mi zależało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie i panie,

Dziś pierwsza propozycja i zgoda.

Dziękuję wszystkim za pomoc. powodzenia przy negocjacjach.

 

  Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, HBO GO, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+
  Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standar d 0zł/m 10złm dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
  od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,99  zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, SunDance HD, Opłata najem 4K UltraBox+
  Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L, Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Sundance HD 0 zł 6m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ w cenie 0 zł/m dla Abonentów
  od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 119,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Taniej chyba się nie dało... dzień przed zakończeniem współpracy zgodziłem się na powyższe warunki. 

 

Pozdro.

 

Do zobaczenia za dwa lata! Powodzenia w negocjacjach. 

Edytowane przez zdankan
Uzupełnienie informacji
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2020 o 14:36, Rado90 napisał:

Witam, czy mozna dostac start+ za 9,99zl? Pan z DUK mowi, ze nie ma szans... wypowiedzenie wyslane. 

Dzień po zakończeniu umowy znalazła się taka oferta-cierpliwosci

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...