Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy telefon po wypowiedzeniu i pierwsza oferta, co myślicie?

Jeżeli zrezygnuje z tej oferty to musze jeszcze raz wysyłać wypowiedzenie?

 

Wybrane usługi

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 84,99 zł 24 m, a po tym okresie 93,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów , Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 0zł/m 10złm dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 5 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 126,89  zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Pawel napisał:

Miesięcznie dobra ale aktywacja za droga.Walcz o 0zł.

Albo spróbuj bez aktywacji i zapłać z góry za dekoder wtedy będziesz bez najmu bardziej Ci się opłaci

6 minut temu, hedonista napisał:

Pierwszy telefon po wypowiedzeniu i pierwsza oferta, co myślicie?

Jeżeli zrezygnuje z tej oferty to musze jeszcze raz wysyłać wypowiedzenie?

 

Wybrane usługi

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 84,99 zł 24 m, a po tym okresie 93,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów , Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 0zł/m 10złm dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 5 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 126,89  zł

Jeżeli dostałeś ofertę do akceptacji na emaila na "klik" to masz 7 dni na podjęcie decyzji. Po 7 dniach oferta wygasa i dalej negocjujesz. Jeżeli uruchomiłeś ofertę przez telefon i zgodziłeś się na aneks to już po wszystkim i nic nie zrobisz. 

Extra z canal plus powinno być za 79,99zl. Po co ci ten eleven za 11,90 na całą umowę? 

Edytowane przez kondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, hedonista napisał:

Mam na klik 7 dni, ale musiałem zgodzić się na wycowanie wypowiedzenia przez telefon... być może dałem się z tym wkręcić...

A to tego nie napisałeś wcześniej że się zgodziłeś na wypowiedzenie. To teraz jak nie zgodzisz się na ofertę to niestety wypowiedzenie jeszcze raz. 

20 minut temu, Pawel napisał:

Musisz ponownie złożyć wypowiedzenie. Kolega @kondziak wprowadza w błąd.

Nie wprowadza ? bo nic nie pisałem o wypowiedzeniu a kolega nie napisał że wycofał wypowiedzenie podczas rozmowy z konsulem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, rozumiem.

Odnośnie oferty uważam, że nie jest zła i własciwie to chyba tylko mogę jeszcze ugrać 5zł.

Co prawda nie rozumiem tego opisu- Multiroom Standard 0zł/m 10złm dla Abonentów

Bo ostatecznie mam policzone 2x10zł za 2 dodatkowe dekodery oraz 10zł za dekoder główny z dyskiem.

Edytowane przez hedonista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kondziak napisał:

A to tego nie napisałeś wcześniej że się zgodziłeś na wypowiedzenie. To teraz jak nie zgodzisz się na ofertę to niestety wypowiedzenie jeszcze raz. 

Nie wprowadza ? bo nic nie pisałem o wypowiedzeniu a kolega nie napisał że wycofał wypowiedzenie podczas rozmowy z konsulem 

Wysłanie oferty przez Konsultanta automatycznie oznacza wycofanie rezygnacji. Bez tego nie dostaniesz oferty na maila, więc pisząc " Po 7 dniach oferta wygasa i dalej negocjujesz " wprowadzasz w błąd, bo nic już nie wynegocjujesz. Po 7 dniach jesteś na starej umowie bez wypowiedzenia.

3 godziny temu, hedonista napisał:

...

Co prawda nie rozumiem tego opisu- Multiroom Standard 0zł/m 10złm dla Abonentów

Bo ostatecznie mam policzone 2x10zł za 2 dodatkowe dekodery oraz 10zł za dekoder główny z dyskiem.

Wszystko się zgadza. Masz podaną cenę za multiroom 10 zł.Skoro masz dwa dekodery multiroom mnożysz kwotę razy dwa.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pawel napisał:

Chodziło mi o to kolego że wraca do ponownych negocjacji odnośnie nowej oferty. Oczywistym jest fakt że jak nie przyjął nowej oferty to zostaje na starej umowie. Co do wypowiedzenia zgadzam się i napisałem później że trzeba je wysłać  niestety ponownie. 

2 godziny temu, connor07 napisał:

@hedonista Mistrzowska Piłka za 0zł to spoko, ale Elevenów nie ma sensu teraz brać. Do kiedy masz umowę? Jak Ci tak bardzo zależy by już przedłużyć to Eleveny możesz dobrać w trakcie umowy za tą samą cenę.

O tym właśnie pisałem że po co teraz te eleveny. Ostatnio miałem eleveny w promocji 2 miesiące 0zl potem 11.90zl to już lepiej wychodzi. Albo nawet włącz wyłącz to wychodzi 7,95 tylko wtedy trzeba się bawić co miesiąc. 

Opłata za multi przestawiona błędnie. Jak 10zl to nie 0zl a tak jest tam napisane dwuznacznie. 

Jak nie chce Ci się kopii kruszyć o te 5zl to oczywiście że bierz. 

Edytowane przez kondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę,

 
  • Pakiet Extra+ z CANAL+
  • HBO
  • Eleven Sports
  • FOX Play
  • Filmbox Pack
  • HBO GO
  • MISTRZOWSKA PIŁKA
  • MULTIROOM STANDARD
  • Nat Geo Play
  • Paramount Play.
  • NAJEM PVR

Canal+ 10 bez C+4k

Pace zostaje a WiFiBox na MR za 0 zł.

Łącznie 96,99 zł. Eleven za 11,99 zł.(nie wiem dlaczego nie widać ceny)

  • Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (04/20) L
  • HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów
  • Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów
  • Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (01/19)
  •  

 

 

                             Witam , sorki że nie odpowiadałem ale mam remont. Już wyjaśniam z C+ ponad 10 lat - tuner Pace + MR Philips 6102 (kupiony na własność) od lat za 0zł, 2 x Cameleon. Pakiet do maja E+,C+(10), HBO+GO, Eleven +MR za 87,98zł. Przed wypowiedzeniem dwie oferty z Call center z kosmosu. Po wypowiedzeniu pierwszy kontakt i oferta j/w. Nie zależało mi na Cinemax ani Filmbox nawet na HBO, bardziej mi zależało na pakietach HBO GO i pakietach VOD.  Cinemax nie proponowali ale Filmbox na 2 miesiące ( nie wiem czy włączył bo tego nie oglądam). Nie wiem czy mam Filmbox Pack na 24 czy na 2 m-ce ale cieszy Paramount Play NG Play i Fox Play. Tuner Pace zostaje a Philips z wymianą na WiFiBoxa za 0zł. Jak ktoś zauważył to taki pakiet Superpremium+ 4K bez C+4K i Tunera 4k.

E+,C+(10) za 79,99 zł więc wychodzi że HBO GO, Eleven i MP za 16,99 zł. jak dla mnie OK.   W taki pakiet celowałem od początku w cenie do 99zł.( więcej nie wydam na TV). Mogę dobrać 4k za 10 zł. ale ma Netflixa więc bez przesady. Pozdrawiam i życzę udanych łowów ( konsuli  :)). I jeszcze jedna ważna sprawa nigdy nie kłóciłem się nawet z Call Center oni wszystko zapisują, grzecznie dziękowałem i czekałem na udane łowy.

Edytowane przez Wess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

chcę przejść na czas nieokreślony ( koniec 30.04) problem w tym, że opłata wzrośnie o około 28zł ( w tym 20zl za pace). Chcę zadzwonić i zapytać czy jest możliwość zrabatowania tej opłaty za ultrabox+ do 0zł, a druga opcja to zrezygnować z najmu i oddać dekoder(jeśli nie zgodzą się na dzierżawę bez opłat) i wtedy wydaje mi się, że miałbym większe szanse na otrzymanie modułu po lipcu, bo miałbym 1-go sagema i dwa camele.

Jak sądzicie dobrze rozumuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiszę może moją sytuację

Umowa była do 31 marca,wypowiedzenie wysłane końcem lutego, masa rozmów z konsultantami.

Mój abonament zawierał Pakiet Extra 10 Canal+, multiroom za 82zł na cameleonach

1 kwietnia sygnał wyłączony

2 kwietnia telefon, co mogą zrobić abym został. Krotka rozmowa i ustaliliśmy ten sam pakiet co mam obecnie za 69,99zł

Umowa na 15 miesięcy, kwiecień gratis,pełna opcja HBO gratis do końca czerwca

Tak więc opłacało się czekać do samego końca.

Mam nadzieję że komuś pomogłem :) Pozdrawiam

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ww6 napisał:

Witam

chcę przejść na czas nieokreślony ( koniec 30.04) problem w tym, że opłata wzrośnie o około 28zł ( w tym 20zl za pace). Chcę zadzwonić i zapytać czy jest możliwość zrabatowania tej opłaty za ultrabox+ do 0zł, a druga opcja to zrezygnować z najmu i oddać dekoder(jeśli nie zgodzą się na dzierżawę bez opłat) i wtedy wydaje mi się, że miałbym większe szanse na otrzymanie modułu po lipcu, bo miałbym 1-go sagema i dwa camele.

Jak sądzicie dobrze rozumuję?

Każda zmiana wymaga przedłużenia umowy, zawsze możesz włączyć lub wyłączyć sobie opcje dodatkowe. 

 

@Johan82zawsze się opłaca czekać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ww6 napisał:

Witam

chcę przejść na czas nieokreślony ( koniec 30.04) problem w tym, że opłata wzrośnie o około 28zł ( w tym 20zl za pace). Chcę zadzwonić i zapytać czy jest możliwość zrabatowania tej opłaty za ultrabox+ do 0zł, a druga opcja to zrezygnować z najmu i oddać dekoder(jeśli nie zgodzą się na dzierżawę bez opłat) i wtedy wydaje mi się, że miałbym większe szanse na otrzymanie modułu po lipcu, bo miałbym 1-go sagema i dwa camele.

Jak sądzicie dobrze rozumuję?

Jak chcesz dekoder za 0 czy max za 5 zeta to niestety wypowiedzenie i negocjacje. Nie możesz oddać dekodera. Skąd wziąłeś info że za dekoder będziesz płacił na nieokreślonym 20 dychy? Tak Ci pokazuje prognoza w Strefie Canal+? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ww6 napisał:

Witam

chcę przejść na czas nieokreślony ( koniec 30.04) problem w tym, że opłata wzrośnie o około 28zł ( w tym 20zl za pace). Chcę zadzwonić i zapytać czy jest możliwość zrabatowania tej opłaty za ultrabox+ do 0zł, a druga opcja to zrezygnować z najmu i oddać dekoder(jeśli nie zgodzą się na dzierżawę bez opłat) i wtedy wydaje mi się, że miałbym większe szanse na otrzymanie modułu po lipcu, bo miałbym 1-go sagema i dwa camele.

Jak sądzicie dobrze rozumuję?

@ww6 Sprawdź w Strefie CANAL+ w zakładce "Moje płatności", a następnie w zakładce "Prognoza płatności" jaką konkretnie Ci system prognozuje opłatę na pierwszy miesiąc okresu nieoznaczonego, bo po tym będziesz wiedział o ile konkretnie wzrośnie Ci opłata. Bo sprzęt cały jak masz teraz za 0 zł/m, to powinien zostać nadal za 0 zł/m na czasie nieoznaczonym.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prognoza płatności zniknęła na początku kwietnia. Już w marcu mi chcieli doliczyć opłatę 20zł za pace, ale reklamowałem i zrobili korektę.

Cenę 20zł za najem po okresie oznaczonym mam w regulaminie umowy z przedłużenia w 2018r. W prognozie płatności jak jeszcze była widoczna; na maj (1-szy m-c okresu nieoznaczonego) była kwota 132 z groszami, a dotychczas płaciłem 104,99zł.

Edytowane przez ww6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! W dniu wczorajszym podpisałem umowę na pakiet superpremium 4k za kwotę 109,99 plus do tego Multiroom za 10 zł. Z ofertą przetrzymali mnie prawie do samego końca bo umowa do 30 kwietnia. Oczywiście wypowiedzenie było złożone. Dekodera na 4k nie można było wymienić z wiadomych przyczyn. Po podpisaniu umowy na moim koncie ICOK pojawiła się możliwość wymiany dekodera na 4k opłata 5 zł mc lub 10 zł mc z dyskiem 1 TB. Moje pytanie czy warto czekać na lepsze czasy kiedy wymiana będzie za 0 zł w tym pakiecie? Kiedy to może nastąpić? Dziękuję wszystkim za pomoc w negocjacjach!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna umowa w rodzinie przedłużona.

 

Extra z 6x C+ = 69,99 zł

C+ 4K = 0,00 zł - brak wcześniej w umowie

Mistrzowska Piłka = 0 zł - brak wcześniej w umowie

Dekoder 4K = 5 zł - 15 zł wcześniej w umowie

Multirrom = 10,00 zł

Eleven = 11,90

 

Łącznie: 96,89 zł

 

Brakowało 5 zł, aby dekoder zrabatować do 0, ale wydaje się, że nie jest źle całościowo i tak.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...