Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz zagadka.

Mam jeszcze stare dekodery Pace z kartami Cameleon. Mam teraz Extra+ z Canal+ i Eleven, HBO, HBO GO. Chcę przejść na Superpremium 4k za 109zł

Potrzebuję w sumie 3 dekodery do multiroomu. Czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa przejścia na ich na nowe dekodery? Jeden dekoder 4K Ultrabox + dwa pozostałe mogą być jakieś zwykłe. Czy da się to załatwić przez infolinię? Jakie są wtedy koszty aktywacji i miesięczne koszty multiroomu/dzierżawy sprzętu. Czy przedłużam umowę , załatwiam wymianę sprzętu na infolinii i po ustaleniach na infolinii udaje się do punktu w celu wymiany sprzętu?

Edytowane przez Szymon1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy przedłużaniu umowy można dostać MR za 0zł jak się go nigdy nie miało?

Obecnie mam Extra C+(6) [69,99] i Eleven za 15,90zł po promocji przy wcześniejszym przedłużeniu (Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów) z Turboboxem za 0zł.

Celowałbym przy przedłużaniu z tego co opisane sumarycznie w poprzednich postach w opcję: Extra+ z Canal+ (6) (+ Mistrzowska Piłka) - 69,99 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ircios napisał:

@Szymon1979 Po to kolega @shevchenko1987 zrobił zestawienie, aby tacy jak Ty nie mieli trudu z czytaniem wszystkich stron, aby znaleźć odpowiedź.  Post jeszcze gorący, a już pytasz.

A gdzie to zestawienie???

 

Jest tam coś na temat sposobu wymiany Cameleonów i o opłatach za aktywację 3 dekoderów i opłatach za nie oraz sposobie załatwienia sprawy??

Edytowane przez Szymon1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaakceptowałem umowę, rewelacji nie ma ale do zaakceptowania 

 

Wybr Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane pr Extra+ z CANAL+ 89,99 zł 24 m, a po tym okresie 98,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem med iaBox+5zł dla Abonentów
Cza od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 94,99  zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, szczelinaa napisał:

Zaakceptowałem umowę, rewelacji nie ma ale do zaakceptowania 

 

Wybr Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane pr Extra+ z CANAL+ 89,99 zł 24 m, a po tym okresie 98,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem med iaBox+5zł dla Abonentów
Cza od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 94,99  zł

 

Jeśli wszystko na całą umowę to dobra oferta a za dekoder 4K ile ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką dzisiaj dostałem ofertę 

109,99 + 10 PLN za dekoder 4K + aktywacja

Razem : 119,99

Za żadne skarby nie chcą mi dać dekodera 4K za 0 PLN.

Warto brać czy składać wypowiedzenie ?

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L, Najem mediaBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
Początek okresu oznaczonego 01-04-2020
Koniec okresu oznaczonego 31-03-2022
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 114,99 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pablo2 napisał:

Wczoraj przedłużyłem umowę z opcją Canal+ 4k, bez jakiejś specjalnej gimnastyki. Straszyli tylko stwierdzeniami, że nie gwarantują działania tego kanału na module przez cały okres umowy ? Cokolwiek to nie miało by znaczyć, ciekawe podejście do tematu... Zignorowałem i klepnąłem ofe bez żalu ?

Czy moduł CI dostałeś teraz od operatora, jaki jest koszt aktywacji i dzierżawy? Generalnie to w sumie też wolałbym mieć moduł niż nic nie wnoszące pudło "pod TV", szczególnie że nowy UltraBox 4K bez wyświetlacza. W takim przypadku wadą jest jednak brak możliwości nagrywania kilku programów, bo jeden można pewnie bez problemu nagrywać za pomocą TV jak podłączy się dysk zewnętrzny. Jeśli są jakieś inne opcje będę wdzięczny za krótkie info.

6 minut temu, junkers napisał:

Taką dzisiaj dostałem ofertę 

109,99 + 10 PLN za dekoder 4K + aktywacja

Razem : 119,99

Za żadne skarby nie chcą mi dać dekodera 4K za 0 PLN.

Warto brać czy składać wypowiedzenie ?

 

Moim zdaniem przy takim pakiecie dekoder 4K za 0zł bez dyskusji, składaj wypowiedzenie i zmieni się z 10zł na 0zł, nawet spróbowałbym ugrać to dzwoniąc do nich bez składania wypowiedzenia jeśli walczysz tylko o koszt opłaty za dekoder.

Edytowane przez lamers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Ozzy666 napisał:

Warto było by przypiąć zestawienie ofert kolegi @shevchenko1987
może by to zaoszczędziło pisania wielu postów jak i czasu forumowiczów.

 

Zgadza się. Przypinka na pierwszej stronie jak najbardziej wskazana ;) 

 

Kolego @Barti, koleżanko @Anita Kaźmierska pomożecie? :)

Edytowane przez shevchenko1987
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, lamers napisał:

Czy moduł CI dostałeś teraz od operatora, jaki jest koszt aktywacji i dzierżawy? Generalnie to w sumie też wolałbym mieć moduł niż nic nie wnoszące pudło "pod TV", szczególnie że nowy UltraBox 4K bez wyświetlacza. W takim przypadku wadą jest jednak brak możliwości nagrywania kilku programów, bo jeden można pewnie bez problemu nagrywać za pomocą TV jak podłączy się dysk zewnętrzny. Jeśli są jakieś inne opcje będę wdzięczny za krótkie info.

 

 

 

Przedłużałem abo na własnościowym. Moduł mam w LG oled i to mi wystarcza. Jak potrzebujesz "rozbudowanych" opcji to zmień forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, shevchenko1987 napisał:

 

Zgadza się. Przypinka na pierwszej stronie jak najbardziej wskazana ;) 

 

Kolego @Barti, koleżanko @Anita Kaźmierska pomożecie? :)

Tyle, że tu prawie nikt nie czyta ostatnich stron, a co dopiero nr1.Ogólnie jestem za, ale czy to ma sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po wypowiedzeniu(umowa do końca marca) pierwszy telefon.

Extra 6C+

Mistrzowska piłka

Kolekcje NG i Fox

HBO i  GO do końca kwietnia gratis

MR Camele 0 zł

Wszystko za 69,99

Jestem umówiony na jutro na telefon. Chyba się zgodzę

Miałem Extra 10c+  MR  za 69,99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, szmatt napisał:

Dziś po wypowiedzeniu(umowa do końca marca) pierwszy telefon.

Extra 6C+

Mistrzowska piłka

Kolekcje NG i Fox

HBO i  GO do końca kwietnia gratis

MR Camele 0 zł

Wszystko za 69,99

Jestem umówiony na jutro na telefon. Chyba się zgodzę

Miałem Extra 10c+  MR  za 69,99

Cos podejrzanie tania ta oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pablo2 napisał:

 

Przedłużałem abo na własnościowym. Moduł mam w LG oled i to mi wystarcza. Jak potrzebujesz "rozbudowanych" opcji to zmień forum ?

Czekaj, czekaj. Od całkiem niedawna mam LG C9 ale nie orientowałem się odnośnie modułu, czyli co kartę z dekodera możesz wrzucić do TV czy musi być nowa karta bo ta obecna jest sparowana z dekoderem? Możesz mi napisać na priv żeby nie zaśmiecać wątku. Co masz na myśli dokładnie ze zmianą forum w kwestii "rozbudowanych" opcji?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...