Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

U mnie umowa do końca czerwca, a od początku stycznia bombardowanie sms - ami z prośbą o kontakt i głuchymi telefonami z infolinii.

 

Jest: Extra+, 2x C+ (seriale i dokument) za niecałe 45 zł

         Multiroom standard na 2 TV z premiumboxem i wi-fi boxem za 10 zł

         Internet 35 GB za 35 zł

Cena łączna prawie 90 zł

 

Nowa propozycja: za Extra+ 45 zł, Paczka C+ za 25 i multiroom za 10 zł, czyli prawie 80 zł + ewentualnie internet standardowo za + 35 zł,

czyli płaciłbym nie 90 a blisko 115 zł miesięcznie. Na ultraboxa rzekomo szansy bez dopłaty kolejnych 10 zł miesięcznie brak.

 

Czy Waszym zdaniem jest sens czekać kolejne 4 miesiące na być może coś ciut lepszego czy przystać na te warunki z dodatkowymi C+? Generalnie jak dla mnie to spora różnica w cenie biorąc pod uwagę, że niektóre C+ już posiadam. Konsultant wyraźnie sugerował, że przy tych warunkach na więcej nie mam co liczyć.

Czy oprócz tego polecacie wymianę dekodera głównego z premium na tego ultraboxa za te dodatkowe 10 zł miesięcznie? Ostatnio zauważyłem, że stary coraz częściej się blokuje. Generalnie pod uwagę też brałem zostanie na czasie nieokreślonym za te kilka zł miesięcznej dopłaty.

 

Z góry dzięki za ewentualne sugestie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maniek92 napisał:

...Z góry dzięki za ewentualne sugestie.....

Sugestie masz prawie na każdej stronie. Moim zdaniem nie masz co na dzień dzisiejszy głowy sobie zawracać na prawie 5m. przed końcem umowy.  Najlepiej jak zapoznasz się z tym co inni dostają, aby w ogóle zacząć rozmowy i nie wyskakiwać konsulowi z fantazjami.

W przypadku ofert ze złymi cenami, zalecam wypowiedzenie. 

Generalnie to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maniek92 napisał:

Czy Waszym zdaniem jest sens czekać kolejne 4 miesiące na być może coś ciut lepszego czy przystać na te warunki z dodatkowymi C+? Generalnie jak dla mnie to spora różnica w cenie biorąc pod uwagę, że niektóre C+ już posiadam. Konsultant wyraźnie sugerował, że przy tych warunkach na więcej nie mam co liczyć.

 

Kolego, Ty musisz wiedzieć czy chcesz pełną paczkę C+ za 25 zł, czy to co masz wystarcza Ci.

Jak poczytasz forum to zobaczysz, że najwięcej osób mówi o tym, że do Extra+ za 44,99 zł dobiera C+ za 25 zł. Ciężko dostać taniej.

Więc, jesli masz budżet 45 zł na telewizję to najlepszym rozwiązaniem będzie pozostać z tym, co masz do końca umowy i wysłuchiwanie ofert konsultantów, aby wymienili Ci za 0 zł dekoder na nowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, ircios napisał:

Sugestie masz prawie na każdej stronie. Moim zdaniem nie masz co na dzień dzisiejszy głowy sobie zawracać na prawie 5m. przed końcem umowy.  Najlepiej jak zapoznasz się z tym co inni dostają, aby w ogóle zacząć rozmowy i nie wyskakiwać konsulowi z fantazjami.

W przypadku ofert ze złymi cenami, zalecam wypowiedzenie. 

Generalnie to tyle.

Generalnie, to chciałem zrobić wstępne rozpoznanie, bo to wypisywanie i głuche telefony C+ zaczynają być już mocno irytujące. Do wyskakiwania z fantazjami też mi raczej daleko - te mam na co dzień w robocie z klientami i mi wystarczy :) 

 

Wiem, że jest jeszcze sporo czasu, tym bardziej, że to kolejna renegocjacja z NC+, a ostatnio po złożonym wypowiedzeniu, info w ostatnim dniu obowiązywania umowy i informacji przy rozmowie ostatniej szansy, że tak naprawdę zawarłem już umowę z Orange, z której jeszcze mogę zrezygnować (to była prawda) udało się uzyskać na tamten czas naprawdę fajną ofertę. Tutaj natomiast w wątku widzę, że te oferty raczej się pokrywają i jedyne o co mogę walczyć to tylko i wyłącznie wymianę głównego dekodera, a i to prawdopodobnie nie bezpłatnie. 

 

Jeszcze tylko ostatnie pytanie - czy warto Waszym zdaniem  dopłacić te 10 zł do Ultraboxa, lub czy mogę przy ewentualnym przedłużeniu zażądać wymiany Premiumboxa na ten sam dekoder, ale nowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Maniek92 napisał:

Jeszcze tylko ostatnie pytanie - czy warto Waszym zdaniem  dopłacić te 10 zł do Ultraboxa, lub czy mogę przy ewentualnym przedłużeniu zażądać wymiany Premiumboxa na ten sam dekoder, ale nowy?

 

10 zł to za dużo według mnie. Maksymalnie 5 zł, najlepiej 0 zł. Są tacy, którzy dostali aktywację za 49 zł i abonament za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, pabcio75 napisał:

Krótkie pytanie. Za ile udało Wam się wylicytować najtaniej Multi Man Pack? A sam Hustler?

Samego Hustlera sie nie opłaca.

Lepiej dopłacić i mieć wszystkie kanały z oferty dla dorosłych. Dorcel TV w tym pakiecie jest wart wydania pieniędzy na MMP.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2020 o 18:22, P_Canal+ napisał:

Co to za bełkot? Nie masz online pakietu E+? Czyli nie masz w ogóle. Najpierw zapoznaj się z tym co masz a później pisz mądrości typu,że zły konsul nie dał Ci paczki 7 Canal+ do Extra za 49.99.Po Twoim ostatnim poście widać,że szybko się na Tobie poznali?

Co Ciebie kolego boli? Jest oferta i chcę kupić to w cenie jak najniższej jak się da. Po to zresztą założono ten temat na forum. Jeśli jest to mniej niż płacą inni to mam przepraszać lub być obrażany? Przyznaję Ci rację, że chaotycznie opisałem sytuację i myliłem się co do posiadanego pakietu, ale nie to było istotą postu. 

Sprawdziłem w systemie i mam comfort+ ale na dekoderze działa mi np EpicDrama i dlatego myślałem, że mam dopełnienie do Extra jak w poprzednich latach.

Kwota 50 zł za pakiet E+ z C+ jest bardzo atrakcyjna i chętnie bym taką ofertę zaakceptował ale na dzień dzisiejszy nieosiągalne. Dziś w punkcie przy okazji wymiany dekodera padła cena 84 PLN więc nie przyjąłem jej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kapitan_Ż napisał:

Kwota 50 zł za pakiet E+ z C+ jest bardzo atrakcyjna i chętnie bym taką ofertę zaakceptował ale na dzień dzisiejszy nieosiągalne. Dziś w punkcie przy okazji wymiany dekodera padła cena 84 PLN więc nie przyjąłem jej. 

 

Extra+ z C+ jest dostępna za 44,99 + 25 zł = 69,99

Ewentulanie mógłbyś próbować przejść na Comfort+ za 22,5 zł i walczyć o C+ za 25 = 47,50 i potem na infolnii póbować dopełnić do Extra+ za 10 lub 15 zł do końca umowy. Całość wyjdzie 57,5 zł - 62,50 zł

Wydaje się, że to najtańsze możliwości uzyskania Extra+ z C+

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, problem napisał:

 

Extra+ z C+ jest dostępna za 44,99 + 25 zł = 69,99

Ewentulanie mógłbyś próbować przejść na Comfort+ za 22,5 zł i walczyć o C+ za 25 = 47,50 i potem na infolnii póbować dopełnić do Extra+ za 10 lub 15 zł do końca umowy. Całość wyjdzie 57,5 zł - 62,50 zł

Wydaje się, że to najtańsze możliwości uzyskania Extra+ z C+

Dziękuję za poradę.

W opcjach pojawiła mi się oferta na przedłużenie Extra+ z C+ (6) live za 69,99 zł. Niestety gdy chcę wejść w szczegóły oferty, wyskakuje błąd powiązania z wyborem urządzenia głównego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, gebi napisał:

Dobierzesz sobie dopełnienie do extra za 10pln. Ewentualnie za 15.

I nie sugeruj się ofertami w ICA. Rozmawiaj z konsultantem.

Dzięki za sugestię, rzeczywiście nie myślałem o czymś takim wcześniej.

 

4 godziny temu, problem napisał:

 

10 zł to za dużo według mnie. Maksymalnie 5 zł, najlepiej 0 zł. Są tacy, którzy dostali aktywację za 49 zł i abonament za 0 zł.

Też tak mi się wydaje. W tej sytuacji wstrzymuję się raczej z tym przedłużeniem, może chociaż pod tym względem uda się w przyszłości coś wynegocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Będąc wymienić pilot  w puncie otrzymałem ofertę na przedłużenie umowy która kończy się 30.4. Zaproponowano mi superpremium, filmboxy, manpack multiroom mistrzowska piłka + wymiana na dekoder 4k za 134,99 obecnie bez mistrzowskiej piłki płacę 132 zł. Czy dużo taniej da się to wyrwać?? Brak wysłanego wypowiedzenia

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...