Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, czerstwy napisał:

Sam operator będzie nalegał by wcisnać drugi box do umowy.Pytanie tylko jakie karty będę w tym MR.

Wciskać mogą chcieć, już widzę ten płacz operatora w lipcu ,że Polacy znowu nie zrozumieli o co im chodzi i termin znowu zostanie przesunięty.

 

Wczoraj już dzwonił jakiś dowcipniś z infolinii, dekoder 4k za 15 zł / m  + opłata aktywacyjna 99 zł + 2 dekoder(wifi coś nie zrozumiałem go)   5 zł / m i opłata aktywacyjna 49 zł .Powiedziałem ,że obecnie mam pace pvr i Mr 2 karty za darmo i nie zamierzam do końca umowy(30 listopad 2020)  nic płacić dodatkowo, to c.h.a.m się rozłączył.

Edytowane przez Buziaczek1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szmatt napisał:

dlatego własnie chcę przed aneksowaniem dobrać dekoder na sztukę żeby potem w razie co żądać wymiany na sprzet który będzie działał po wyłączeniu Camelów i mieć MR za friko

@szmatt Tylko po co dobierać Ci teraz dekoder dodatkowy, jak działa Ci ta karta bez problemu w Twoim sprzęcie? Poza tym nie wiadomo, czy karty Cameleon będą wymieniane, czy zostaną u tych co je mają, tylko że z CAID 1813 dla dedykowanego sprzętu. Tak Ci się spieszy przesiąść na dekoder od operatora? Może do pół roku zostanie wprowadzony jakiś lepszy dekoder do Multiroomu niż ten WiFi Box+ od firmy Sagemcom. Także nie lepiej przedłużyć umowę i zostawić jak jest i czekać do lipca co się będzie działo i w razie czego jak stracisz odbiór na swoim sprzęcie, to żądać wtedy wydania np. nowego modułu CAM CI+ z kartą Cayman za te pół roku? Po aneksowaniu umowy i tak będą zapewne wzywać do odbioru bezpłatnie dekodera, bo muszą zapewnić odbiór. Poza tym jak chcesz drugiego Pace PVR możesz pisać wniosek z prośbą o wydanie takowego, bo masz Multiroom post Cyfra+ i a nóż się uda.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, szmatt napisał:

Wtedy powinni mi wydać działający zestaw. Byle był po przedłużeniu umowy, bo rozumiem że skoro miałem ich sprzęt i MR za 0zł to po stronie C+ jest zapewnienie działającego sprzętu.Na razie pytam czy jest sens dobrać sprzęt (nie podłączając go) żeby przy aneksowaniu umowy system widział u mnie dwa deki

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi z zapewnieniem odbioru. Przecież jak wybierzesz wifiboxa to będziesz miał zestaw pace+cameleon i wifibox +cameleon. To jest właśnie działający zestaw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita! Mam extra+, 6C+, multiroom - 69,99 + 2zł za dekoder wifiBox. Umowa jeszcze 3 dni. Interesuje mnie to co mam plus eleveny i MP. Jakiś czas temu proponowali to co mam plus MP za darmo i eleveny za 7,50 na rok, później 15. A teraz ile za to musiałbym płacić?
Dzięki
Za tyle samo. MP gratis. Dekoder za 0zł. Eleveny po 12m wyłączasz (nie musisz płacić 15.90zl po roku).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2019 o 20:11, Banan79 napisał:

właśnie przedłużyłem oferte. Myślę że ok.

 

SUPERPREMIUM  4k+ NETFLIX

 

  • 183 kanałów (w tym 115 HD)
  • 62 kolekcji nc+go TV
  • Netflix Plan Premium w prezencie za 0zł przez 12 miesięcy
  • Długość umowy: 24 miesiące
  • 10 x CANAL+
  • Kanały HBO
  • Kolekcja CANAL+ VOD
  • eleveny
  • mistrzowska piłka
  • fox play
  • nat geo play

109,99 po roku 152,99 . Po roku przechodzę na netflix standard za 0 chyba że zostanę przy tym co mam to 9pln.

 

Dekodery zostawiłem te co mam pace i sagem i multi za 0 pln.

 

Wcześniej miałem 119,99 za extra c+ eleveny MP teraz doszło mi hbo go netflix a cała reszta została jestem zadowolony.

Czy po roku można w ogóle zrezygnować z Netflix, czy dalej trzeba kontynuować i płacić za niego. Czy jak mam obecnie dwa kameleony w tym jeden z dekoderem to mogę sobie je zostawić i nie wymieniać na nowe dekodery, na tą chwilę nie potrzebuję jeszcze dekodera 4k, ale od lipca gdy będzie konieczność to wtedy bym sobie ewentualnie je wymienił na nowe. Obecnie posiadam superpremium i płacę 116 pln umowa się kończy 31.03.2020 w tym multi za 0 pln. U mnie każda karta jest w innej miejscowości a po nowemu multirum z tego co czytałem tylko w obrębie jednego domostwa. Za wyjaśnienie z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, pan.ms napisał:

Czy po roku można w ogóle zrezygnować z Netflix, czy dalej trzeba kontynuować i płacić za niego. Czy jak mam obecnie dwa kameleony w tym jeden z dekoderem to mogę sobie je zostawić i nie wymieniać na nowe dekodery, na tą chwilę nie potrzebuję jeszcze dekodera 4k, ale od lipca gdy będzie konieczność to wtedy bym sobie ewentualnie je wymienił na nowe. Obecnie posiadam superpremium i płacę 116 pln umowa się kończy 31.03.2020 w tym multi za 0 pln. U mnie każda karta jest w innej miejscowości a po nowemu multirum z tego co czytałem tylko w obrębie jednego domostwa. Za wyjaśnienie z góry dziękuje

 

Zrezygnować nie można jedynie możesz zrezygnować z pakietu netflix premium i przejść na netflix standard wtedy nie poniesiesz dodatkowych kosztów 9pln do abonamentu. Tak możesz zostawić kameleony i deki też tak zrobiłem mam kameleony pace i sagemcom i czekam aż mi za darmo wymienią na 4k teraz chcieli za 15 pln miesięcznie:) zmieniłem tylko pakiet na superpremium+4k netflix za 109,99 po roku 152,99 lub 161,99 jak zostawie netflix premium multi i deki mam po staremu za 0 zł. Wcześniej miałem extra c+ filmbox eleveny i mistrzowską piłke za 119,99 teraz mam to wszystko + netflix hbo hbo go , ja jestem zadowolony. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa kończy się 31/01/20 obecnie Pakiet Extra+ z HBO plus CANAL+ (2) LIVE za 0 zł i Cinemax za 10 zł i najem WiFi premium box+ 5zł.

 

Obecnie oferują nam to co jest bez Cinemax za 74.99 albo extra+ z canal plus 84.99. Wydaje mi się oferta trochę słaba, a już chyba z 15 prób walczenia o lepszą ofertę i nic nie proponują. Co Wy o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, teka2 napisał:

Witam. Umowa kończy się 31/01/20 obecnie Pakiet Extra+ z HBO plus CANAL+ (2) LIVE za 0 zł i Cinemax za 10 zł i najem WiFi premium box+ 5zł.

 

Obecnie oferują nam to co jest bez Cinemax za 74.99 albo extra+ z canal plus 84.99. Wydaje mi się oferta trochę słaba, a już chyba z 15 prób walczenia o lepszą ofertę i nic nie proponują. Co Wy o tym myślicie ?

 

A ile placisz obecnie ? Ja mam Extra+ , HBO, C+ (2) live za 64.99 . Do tego kolekcje FOx i National Geo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sam zadzwoniłem do konsultanta. Oferta na teraz: do tego dekoder 4k za 5 zł miesięcznie i 0 zł za aktywację. Jedna karta camelon zostaje. Czyli suma 74.99. Warte to uwagi? Pozdrawiam

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR, Najem HD Multiroom
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multi room Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,99  zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz płace chyba 109zl canal,hbo,11 i multiroom z dwoma kartami.Dekoder bez szału,drugi moj.Umowa do 31.01.Wypowiedzenie zlożone.Przegladałem temat i pytanie to znających się czy da rade wyrwac comfort i canal+ z multiroomem za 47,50 lub start i canal+ 35zl.Czy bedzie ciezko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ta oferta w takiej formie  przychodzi na emaila czy do twojego nc+, mi za to samo bez multiromu chcieli 90 zł odrzuciłem.
Orientujecie się może czy kolekcja CANAL+ VOD jest możliwa do uzyskania tylko z pakietem extra +?
 
Za 90zł, to może miałeś ofertę razem z HBO i HBO GO na cały okres umowy, a nie na 5m. Pakiet Extra z 6C+ dają bez większych problemów za 69.99zł.
C+ VOD jest dla dostępny jedynie przy całej paczce C+ (przy 6C+ jego nie ma) - nie ma znaczenia czy to Comfort, Extra czy inny Start.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...