Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Marcin_M napisał:

 

Masz takie prawo. Wizyta w punkcie PC+ nie jest konieczna. Wystarczy za pośrednictwem ICA wysłać skan odstąpienia z podpisem na oświadczeniu o odstąpieniu. 

 

Masz takie prawo. Wizyta w punkcie PC+ nie jest konieczna. Wystarczy za pośrednictwem ICA wysłać skan odstąpienia z podpisem na oświadczeniu o odstąpieniu. 

 

I wraca stara umowa którą będzie trzeba jeszcze raz wypowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mxv1 napisał:

Ciekawe na jak długo dali.

Jak mi H i H2 zabiorą to wstrzymam oddech i zejdę z tego padołu/a. Miodek nie jestem.

3 minuty temu, shark napisał:

U mnie kanały te History oraz History 2 świecą w pakiecie Extra+. Coś jeszcze dalej od dzisiaj free? 

Oscypki w Zakopanem? Ktoś pisał o Filmboxach ale ja nie mam.

4 minuty temu, shark napisał:

U mnie kanały te History oraz History 2 świecą w pakiecie Extra+. Coś jeszcze dalej od dzisiaj free? 

I pytałem sąsiadki. Też nie.

Edytowane przez Stasio777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo może ktoś tego doświadczył. Otóż, umowa kończy mi się w lipcu 2020, czyli jeszcze trochę. Myślicie, że jest szansa, aby wymienić dekoder mediaBOX+ (dzierżawa 3 zł) na dekoder 4K z dzierżawą w podobnej kwocie lub za 0 zł i/lub Canal+ 4K Ultra HD bez dopłaty?. Obecnie posiadam pakiet Superpremium+ z HBO GO i razem płacę ok. 110 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Stasio777 napisał:

Po edycji rozwiałeś moje wątpliwości. Czy oni gdzieś,kogoś o tym informują?

Jak widać nie. 

 

10 minut temu, Stasio777 napisał:

To tzw. sarkazm.

Ok ?

 

9 minut temu, mxv1 napisał:

Ciekawe na jak długo dali.

Sam jestem ciekawy

 

@Bloo411 Mają być nowe dekodery na Androidzie.  Ja bym czekał.

Edytowane przez ircios
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Multi Man Pack, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiro om Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów, Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Bloo411 napisał:

...Ważne tylko, aby za dzierżawę dekodera 4K nie bulić 15 zł.

Nie dostaniesz za 15. Dostają teraz te dekodery za free jak widziałeś.

 

@Stasio777 Oby to nie był jakiś błąd ze strony operatora?

Edytuj post swój

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, okonik napisał:

Witam, złożyłem wypowiedzenie, umowę mam do końca roku i co dalej??? Mam czekać, gdzieś dzwonić coś pisać??? Gdzie do kogo? Podpowiedzcie.

 

Dzwonisz po te numery i negocjacje przeprowadzasz co i za ile ci odpowiada 

122947999

122947879

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Stasio777 napisał:

Czytałem,spoko?

Ludzie nie mają czasu poczytać trzech stron wstecz,a biorą pakiety za 130 PLN... Hmmmm

Są tacy co czytają. Rzadkość, ale jednak. I tak biorą drożyznę.. Są tacy co pytają co można ugrać.  Napiszesz takiemu delikwentowi co i jak. Podpytuje dalej... a i tak bierze drogą ofertę bo taniej niż miał. Poczekałby miesiąc i by miał jeszcze taniej. Wypomnisz to takiej osobie, to psy wiesza na Tobie. ?

 

@Bloo411 Kiedyś tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ircios napisał:

Są tacy co czytają. Rzadkość, ale jednak. I tak biorą drożyznę.. Są tacy co pytają co można ugrać.  Napiszesz takiemu delikwentowi co i jak. Podpytuje dalej... a i tak bierze drogą ofertę bo taniej niż miał. Poczekałby miesiąc i by miał jeszcze taniej. Wypomnisz to takiej osobie, to psy wiesza na Tobie. ?

I szarpać się z takimi i powtarzać to samo to nie dla mnie.

Jutro napiszę,żeby zrobić zamęt że mam Comfort z dopełnieniem,HBO I GO C+ 10 sztuk Multi Packa i MR i te dziwne dodatki H I H2 i pewnie coś tam jeszcze za 32,50? Czy lepiej nie? Będziesz im tłumaczył co,jak dlaczego i do kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...