Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam bardzo serdecznie.

Obecnie posiadam pakiet extra+ canal + (6) live za 72,50 do tego płacę 5zl za najem dekodera ( wifi premium box+) i jeszcze place 10zl za Multiroom (opłata manipulacyjna MRS). Dawało to łącznie 87,50 dokupiwalem co drugi miesiąc eleveny i ostatnio ligę mistrzów. 

Umowa do końca listopada. Wypowiedzenie złożone w październiku.

 

Dziś miła Pani zadzwoniła z ofertą, podobna jak u kilku osób które pisały wcześniej. Mianowicie:

1)Pakiet extra z Canal + za 69,99 - nie dopytalem ile 6,8,10? Podpowie ktoś ile c+ dają za tą cenę?

2)Czynsz głównego dekodera zniesiony do 0zl

3) Multiroom za 10 zl

4)Mistrzowska Piłka za 0zl na całe 24m

5) Eleveny (po kontakcie z kierownikiem za 7,95 na 12 m) albo 11,90 na 24m

6)HBO i HBO GO na listopad i kolejne 2 miesiące za 0 a później wyłączyć (teraz już wiem że można dostać nawet na 5 m+ listopad)

7)Nat Geo Fox Play za 0zl

8 ) Filmbox na listopad i grudzień za 0zl

Jeśli coś idzie jeszcze wynegocjować to proszę napiszcie.

Głównie zależy mi na sporcie. A priorytetem jest zniesienie tych opłat za dekoder/ dekodery.

 

 Teraz prosiłbym o waszą poradę.

9) Czy faktycznie  muszę płacić opłacę za ten drugi dekoder 10zl - czy nie idzie obejść ta opłatę i dostać go za 0zl?

10) Czy mógłbym wymienić obecny dekoder  (wifi premium box)na ten 4k ultrabox+ i zostawić sobie tego wifi premium boxa jako Multiroom a obecny  dekoder który robi za Multiroom oddać ?Jeśli jest taka opcja to za jak kwotę najtaniej?

Miła Pani powiedział że wymienię dekoder na dekoder 4k ale za comiesięczną opłatą 10zl - wolałbym za 0, da się? A co z Multiroomem to nie dopytalem teraz mi taka myśl przyszła, można z obecnego głównego zrobić z niego multi? Proszę o pomoc,  z góry dziękuję, w kontakcie :)

 

Gdybym już dostał ten dekoder 4k czy to oznacza, że też mam za darmo ten kanał 4k czy to w parze nie idzie i on jest dodatkowo płatny?

 

Ps:Można zrobić coś takiego wziąć pakiet comfort z c + i dostać te wszystkie bonusy( mistrzowska piłkę HBO foxy eleveny itp i dopełnić to do extra? Bo wyszło by tanie niż czyste 69,99 za extra z c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, czerstwy napisał:

Nie dostaniesz wifi Premiumboxa do MR.

Dziękuję za odpowiedzi :) . A czy chcąc wymienić obecnego wifi premium boxa na ultraboxa 4k faktycznie muszę się liczyć z comiesięczną opłatą 10zl? Bo mam po cyfrowym Polsacie "unicable" i chętnie bym wykorzystał ten konwerter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa do końca grudnia. Wypowiedzenie dziś złożone. Mam teraz superpremium, eleven sports, 3 dekodery z czego główny dekoder 4K. 

Od nowej umowy chciałbym extra+ canal + 8 kanałów i sprzęt ten sam. Multiroom na nowych zasadach po wifi.

Na eleven sport nie mam parcia chyba że zaproponują dobrą cenę. Jak sądzicie po swoich doświadczeniach za ile można to ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak deoder 4K bez opłaty oczywiście nie jest to tak że konsultant chętnie da ten dekoder na takich warunkach.Działa i z tego co wiem też właśnie z wifi boxem który posiadasz.Ale mogę się mylić bo ta usługa mnie kompletnie nie interesuje.Mam własny prywatny MR na własnym sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak deoder 4K bez opłaty oczywiście nie jest to tak że konsultant chętnie da ten dekoder na takich warunkach.Działa i z tego co wiem też właśnie z wifi boxem który posiadasz.Ale mogę się mylić bo ta usługa mnie kompletnie nie interesuje.Mam własny prywatny MR na własnym sprzęcie.
Możesz dokładniej napisać jaki sprzęt do multiroomu zastosowałeś i jak Ci się to sprawuje? Ps. Sorrki za offtop

Tapnięte z LG G6 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, essek napisał:

Do mnie zadzwonili i wziąłem bez wypowiedzenia i bez targowania. Chyba, że ktoś ma jakiś pomysł żeby ugrać więcej.

Mam dwa multiroomy i wymieniam turbacza na 4k:

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, History HD_H2, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play
Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L, Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 122,98  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Dobrze widzę, że jeden z multiroomów masz za 0 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Umowa do końca 11/2019, wypowiedzenie złożone.

 

Obecnie Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, MR standard cameleon, Box+HD, Wifi Box+, płatność 74,5zł

 

Tel z DUK:

 

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, MR standard cameleon, Wifi Box+, mistrzowska piłka, HBO 5mcy 0zł, płatność 69.99zł

 

Dobra oferta? Da się coś więcej ugrać? Jak z wymianą dekoderów, bo te moje to już dinozaury..?

 

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Gursonek napisał:

U mnie ,,też się nie dawało", lecz 2 miesiące przed końcem ,,dało się" w opcji 0/0, a mam praktycznie to samo + history+ cinemax. Mi też 5zł długo się utrzymywało, ale trafiłem wreszcie na odpowiedniego konsultanta

 

Czy dobrze rozumiem, że masz superpremium 4K + history + cinemax + ultrabox za 109,99?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś nie rozumiem. miałem telefon w sprawie przedłużenia, Pan teoretycznie oferował mi jak poniżej w proponowanych usługach Extra+, 10xC, HBO+HBOgo, ElevenSport za 56,90 do konca maja a potem za 116,9, tyle że w przesłanych dokumentach w ogóle nie ma jak kiedyś zestawienia/szczegółów udzielonych promocji a jedynie warunki świadczenia opcji dodatkowych. w proponowanych promocjach nie ma nic o elevenach itp więc w sumie nie wiem co oni proponują. Sorki za głupie pytanie ale po raz pierwszy odkąd przedłużam umowę od początku enki nie wiem co mi oferują :)

Cytat

 

PROPONOWANE USŁUGI: 

Pakiet Extra+
CANAL+
HBO
Eleven Sports
FOX Play
HBO GO
Nat Geo Play

 

PROPONOWANE PROMOCJE: 

Extra+ 0 zł 6 m i 59,99 zł 18 m, a po tym okresie 63,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L
CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów
HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów

 

CZAS TRWANIA UMOWY: 24m
OPŁATA ZA PIERWSZY MIESIĄC USŁUG: 56,90 zł

 

OPŁATA W KOLEJNYCH MIESIĄCACH:

W zależności od wybranych usług
- zgodnie z Warunkami Promocji

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Comfort + 6 Canal+ za 59.99, do tego MR  za 0 zł i 2 zł za najem Wifiboxa=61,99.Koniec umowy 30.11.2019, bez wypowiedzenia.

Dzwoniąc na infolinie już 3 raz proponują to samo czyli: Comfort+ za 35 zł,  10 Canal + za 25 zł, HBO na 6 m-cy .Do tego uzupełnienie na 1m-c do pakietu Extra.Cena za zestaw bez zmian 61.99zł.

Twierdzą, że lepszej oferty nie będzie, co najwyżej po wygaśnięciu umowy, może być tylko drożej.Zastanawiam się nad wypowiedzeniem umowy,ale nie wiem czy to jeszcze na nich działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...