Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ircios jedyne co mnie boli to sposób w jaki odnosisz się do innych forumowiczów.Pamiętaj,że dla wiekszosc klientow PC+ satkurier i tv to nie całe życie,nie kazdy ma tyle czasu co Ty zeby byc tak aktywnym forumowiczem ?Dużo więcej osób zwracało Ci już uwage,wiec wyciagnij wnioski.

NIGDY WCZESNIEJ NIE MIALEM KONTA na tym forum,wiec prosze nie pisz bzdur albo udowodnij,ze mialem.Jedyna osoba,ktora za niektore(czasem bardzo pomagasz zdezorientowanym klientom uzyskac dibra oferte) wypowiedzi powinna dostac bana jestes TY.

Edytowane przez P_Canal+
  • Popieram 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ratm7 napisał:

Witam jaka jest szanse na wymianę dekodera 4K podczas trwającej umowy?

Duża.Ja np. wymieniłem podczas trwania umowy.

 

BTW ostatnimi czasy poziom tego forum leci na łeb na szyję ? Wieczne zaczepki niemal w każdym temacie. Wchodzę z ciekawości poczytać wątek o ofertach przedłużeniowych a tam dwie strony bezsensownych dyskusji nie na temat.

  • Popieram 6
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Cie zabolało co napisałem do @wilos

Nie pisałem po złości jemu. Napisałem fakt. Twierdzenie, że ktoś jest w gorącej wodzie kąpany i napalony to nie jest obraza. Jeśli to obraza, to spokojnie, to dostanę upomnienie lub bana. I jeszcze dużymi i grubymi literami zaznacza, że przepłaca o 10. Po co? Ktoś inny zauważy wyszczególnione zdanie, nie czytawszy innych postów z lepszymi ofertami, bo się nie chce...I przyklepie babola.

Po co się stresujesz i mnie obrażasz. Chcesz coś wnieść do tematu to proszę bardzo. Bez wojny. Razem wszyscy możemy sporo doradzić, ale spokojny nie będę do osób, które zadają pytanie, a mają na stronie i kilku dalej po kilka razy podobne odpowiedźi.

 

@Pawel. Nic na to nie poradzisz. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, cezaryg napisał:

Zaakceptowana dzisiaj oferta, może się komuś przyda w negocjacjach.

Extra + z Canal + ( 10)  + Canal 4K + wymiana z premium boxa na dekoder 4K = 69,99 ZŁ/miesiąc, aktywacja 4K za  0 zł

Umowa na 24 miesiące  w tym HBO na 5 miesięcy za 0 zł, później wyłączenie albo 25 zł albo negocjacje i na 24 miesiące kolekcja NG i kolekcja chyba Filmbox play.

Zaczynałem 12 lat temu z nc+ może to ma znaczenie, telefon z Krakowa, konsul kumaty. Chyba to dobra oferta.

Cierpliwości i wytrwałości.

MR mnie nie interesował i eleveny też.

Dostałem to samo... jednak można.

Witam, czy pilot z turboboxa będzie obsługiwał ultraboxa 4k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Pawel napisał:

Duża.Ja np. wymieniłem podczas trwania umowy.

 

BTW ostatnimi czasy poziom tego forum leci na łeb na szyję ? Wieczne zaczepki niemal w każdym temacie. Wchodzę z ciekawości poczytać wątek o ofertach przedłużeniowych a tam dwie strony bezsensownych dyskusji nie na temat.


Jak to wyszło cenowo? Standard 99zl aktywacja + wynajem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawel napisał:

Nie będzie pasował.

@ratm7 aktywacja 0 zł,miesięcznie 5 zł.

Ostatnie pytanie masz multiroom na cameleonach? Konsultanci z uporem maniaka twierdzą ze taniej się nie da.


„Szanowny Panie,

wyjaśniam, że aktualnie przygotowania jest promocja na wymianę dekodera na Ultrabox+ 4K za 99 zł aktywacji i potem 15 zł najmu co miesiąc.”

 

Aż tyle ten dekoder nie jest dla mnie wart jedyne na czym mi zależy to na możliwości nagrywania np. 3 programów jednocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, P_Canal+ napisał:

@ratm7 Pamietaj,ze do nagrywania 3 programow jednoczesnie musisz miec jeszcze odpowiedni konwerter,wiec jesli nie masz  to niestety dodatkowy koszt


Tak wiem, zdaje sobie z tego sprawę wiec zamiast wydawać na aktywacje wole to przeznaczyć na konwerter. Swoją droga tez dziwne ze dla nowego klienta ten dekoder jest za 5zl albo za darmo przy aktywacji 49zl tak właśnie canal+ szanuje swoich wieloletnich abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.10.2019 o 13:58, ircios napisał:

I darmowa wymiana na dekoder 4k Z dzierżawą 0. To jest chyba najlepsza opcja.

 

Jestem po rozmowie z konsulem. Niestety najlepsza oferta jaką usłyszałem to 109,99 zł/mc za Superpremium 4K + 10zł/mc dekoder 4K + 49,99 aktywacja.

Temat odpuściłem. Spróbuję wypowiedzieć umowę z 0,5 rocznym wyprzedzeniem i zobaczę co zrobią... b   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, jak co 2 lata zbliża się walka o nowy pakiet. U mnie aktualnie comfort+, Canal+(wszystkie oprócz 4k) + 2 dekodery (pace pvr + sagemcom)+ Multiroom

Całość 47,50 zł

Istnieje możliwość wyrwania tego zestawu w tej cenie i ewentualnie wymiana wieszajacego się pacea na jakiś inny dekoder nadal za 0zl?

Umowa do końca 01.2020

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, P_Canal+ napisał:

@ratm7 Pamietaj,ze do nagrywania 3 programow jednoczesnie musisz miec jeszcze odpowiedni konwerter,wiec jesli nie masz  to niestety dodatkowy koszt

Teoretycznie masz rację a praktycznie wszystko zależy jakie programy będą nadawane. Jeśli wszystkie będą z jednego transpondera to wystarczy nawet instalacja jedno kablowa. W praktyce instalacja dwu kablowa, a więc taka jaką najczęściej posiadają użytkownicy dekoderów z wbudowanym dyskiem w zupełności wystarcza. Zapewnia również nagrywanie 3 programów (zależne od transponderów) Więc użyte słowo "musisz" to zwykłe nadużycie.

 

@ratm7 mam multiroom po enkowy czyli po sieci. Niestety multiroom na cameleonach w tym przypadku nie pomaga w wymianie dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel  nie wiem skąd w canal+ taka niechęć do ich własnego jeszcze po cyfrze  multiroomie. Dla mnie wymiana kart to nie problem i tak korzystam z obu w jednym domu tylko po wymianie problemem jest następujący tzn opłata za multiroom. W skrócie canal+ każe płacić albo duża kwote za dzierżawę albo za multiroom 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego gdy będzie mi się kończyła umowa w styczniu to podstawą przedłużenia umowy będzie zrabatowanie dekodera 4k za 0 złotych za który obecnie bulę 15złotych. Na moduł już czeka slot w Vu+, który mam pod orbitę. A multiroom jest mi już zbędny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ratm7 napisał:

@Pawel  nie wiem skąd w canal+ taka niechęć do ich własnego jeszcze po cyfrze  multiroomie. Dla mnie wymiana kart to nie problem i tak korzystam z obu w jednym domu tylko po wymianie problemem jest następujący tzn opłata za multiroom. W skrócie canal+ każe płacić albo duża kwote za dzierżawę albo za multiroom 

Przypominam, że tylko byli abonenci Cyfry+ mają multiroom rabatowany do 0 zł.Cała reszta płaci co miesiąc co najmniej 10 zł i często dodatkowo dzierżawę. Np. ja w sumie 15 zł. O opłatach aktywacyjnych za multiroom już nie wspominając.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dlaw66666

A więc tak to wygląda . 

 

Warunki Promocji: 
Świat 4K w Twoim domu 
 
1. Organizator Promocji: ITI Neovision S.A. (Dostawca usług). 
2. Partner Promocji: Credit Agricole Bank Polska S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy pl. Orląt Lwowskich 1, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego - Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS: 00000 39887. Sąd 
rejestrowy: Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabryczna, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał zakładowy w wysokości: 830 633 400.00 ZŁ, w całości wpłacony. NIP: 657-008-22-74. (Partner). 
3. Nazwa Promocji: Świat 4K w Twoim domu (Promocja). 
4. Okres obowiązywania Promocji: 1-31.10.2019 r. lub do wyczerpania zapasów, z zachowaniem praw nabytych Abonentów. Dostawca usług zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia Okresu 
obowiązywania Promocji. 
5. Dokumenty dotyczące Promocji: Umowa o świadczenie usług, Regulamin świadczenia usług z dnia 12 grudnia 2018 r. (dalej: Regulamin), Cennik z dnia 22 grudnia 2014 r. (dalej: Cennik), Warunki Promocji dotyczące 
ofert promocyjnych, o których mowa w ust. 6, pkt 4) lit. a niniejszych Warunków Promocji. 
6. Szczegóły Promocji: Abonent, który w Okresie obowiązywania Promocji przedłuży telefonicznie Umowę o świadczenie Usług telewizyjnych, w ramach jednej z ofert promocyjnych Dostawcy usług, wskazanych 
w pkt 4) lit. a. niniejszego ustępu, nabywa prawo do zakupu wybranego modelu telewizora marki Sony na warunkach wskazanych w Tabeli promocyjnej 1 poniżej (Telewizor). Promocja obejmuje zakup Telewizora na 
raty, na następujących zasadach: 
1) Sprzedawcą Telewizora jest Dostawca usług;
2) Partner udzielna Abonentowi nieoprocentowanego kredytu na zakup Telewizora od Dostawcy usług, na podstawie odrębnej umowy między Abonentem a Partnerem; spłata kredytu rozkładana jest na 24 równe 
miesięczne raty; 
3) Abonent nie ponosi jakichkolwiek kosztów kredytu, o którym mowa w pkt 2) powyżej; 
4) Do skorzystania z Promocji uprawniony jest Abonent, który w Okresie obowiązywania Promocji, spełni następujące warunki: 
a. przedłuży umowę z Dostawcą usług o świadczenie Usług telewizyjnych, w ramach jednej z następujących ofert promocyjnych: „Extra+ z CANAL+ za 49,99 zł 3m/ 99,99 zł/m oraz za 108,99 zł/m dla Abonentów 
(08/19) L”, „Superpremium+ 4K za 129,99 zł/m oraz za 144,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L”, „VIP+ 149,99 zł 24 m i 164,99 zł/m dla Abonentów (04/19) L”, „VIP+ Max za 49,99 zł 3m/ 199,99 zł/m oraz za 
214,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L”. Usługi telewizyjne świadczone są na podstawie odrębnej umowy. 
b. wyrazi zgodę na sfinansowanie zakupu Telewizora kredytem udzielanym przez Partnera i zawrze z nim umowę kredytową; 
c. będzie posiadał, według oceny Partnera, zdolność kredytową, pozwalającą na zakup Telewizora na warunkach opisanych w niniejszych Warunkach Promocji, co zostanie ustalone drogą weryfikacji 
przeprowadzanej przez Partnera przez Internet; 
5) Telewizor zostanie wysłany do Abonenta na koszt Dostawcy usług w terminie 21 dni od momentu zaakceptowania warunków niniejszej Promocji przez Abonenta. 


Sony KD75XG8596BAEP 9 000 zł 24 raty po 375 zł.
Sony KD75XG8096BAEP 6 960 zł 24 raty po 290 zł.
Sony KD65XG8505BAEP 5 280 zł 24 raty po 220 zł. 
Sony KD65XG8096BAEP 4 560 zł 24 raty po 190 zł.
Sony KD55XG8505BAEP 3 840 zł 24 raty po 160 zł.
Sony KD55XG8096BAEP 3 120 zł 24 raty po 130 zł.
 
7. Kwestie nieuregulowane: w kwestiach nieuregulowanych niniejszymi Warunkami Promocji zastosowanie będą miały postanowienia: Regulaminu, Umowy o świadczenie usług, Cennika, Warunków Promocji 
dotyczących ofert promocyjnych, o których mowa w ust. 6 pkt 4) lit. a niniejszych Warunków Promocji. 
8. W przypadku kolizji między postanowieniami zawartymi w dokumentach wymienionych w ust. 7 powyżej, a postanowieniami niniejszych Warunków Promocji, pierwszeństwo będą miały postanowienia niniejszych 
Warunków Promocji.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...