Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, wilos napisał:

 

 

To takie normalne ceny ci dali, Superpremium 99 zł, Filmbox 5 zł, GO 5 zł, Multiroom 10 zł i dekoder 4k 15 zł = 135 zł. Dziwne - może powiedz im że to jest drogo - niech ci zrabatują dekoder 4k na 0 zł

 

Niektórzy dziwnie pojmują "normalne ceny". Po raz kolejny przywołuję przykład Orange Love Premium. W pakiecie za 220 zlotych telewizja z c+ i hbo, Polsat sport normalny i premium, eleveny. Do tego Internet światłowodowy 300/50 I telefon komórkowy.  Wiem że usługa ograniczona terytorialnie, ale przy moim wyLiczeniu opłaca się bardziej niż nc+ za 135 złotych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu przedłużyłem umowę z pakietem Comfort+. Właśnie skończyło się darmowe dopełnienie do Extra+. Dzisiaj chciałem zwiększyć pakiet do Extra i niestety konsultant na czacie strony nc+ poinformował mnie że nie mają oferty dopełnienia za 10zl jak to było do niedawna. Zaproponował 20zł. Czy to już standard czy można jeszcze dopełnić za dyszkę? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, gurcik napisał:

Miesiąc temu przedłużyłem umowę z pakietem Comfort+. Właśnie skończyło się darmowe dopełnienie do Extra+. Dzisiaj chciałem zwiększyć pakiet do Extra i niestety konsultant na czacie strony nc+ poinformował mnie że nie mają oferty dopełnienia za 10zl jak to było do niedawna. Zaproponował 20zł. Czy to już standard czy można jeszcze dopełnić za dyszkę? ?

Musisz dzwonić. Czat operuje cenami standardowymi jak w ICA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Greyhound napisał:

Nie jesteś jedyny kolego.U mnie podobnie chcieli haracz za dekoder 4 k więc podziękowałem. Żeby było śmieszniej zadzwonili dziś i zaproponowali canal plusy za 84 zł i tu niespodzianka dekoder 4 k za 15 zł. Wyśmiałem ich mówiąc że wczoraj miałem propozycje za 69 zł a dziś już nic mnie nie wiąże. Na chwilę obecną Netflix  na otarcie łez ;) i się rozglądam prawdopodobnie wezmę CP 60 zł z dekoderem za 49. Pozostałym w ence życzę powodzenia w negocjacjach 

U mnie podobnie dziś oddałem sprzęt. Pozdrawiam i życzę owocnych negocjacji. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do kwietnia 2021 roku. Zadzwonił dziś do mnie konsultant z propozycją włączenia HBO do końca umowy za 20 zł/mies. (sierpień i wrzesień 0 zł). Powiedziałem, że dopóki nie otrzymam rozsądnej propozycji na dekoder 4K nie dobiorę żadnych kanałów. Poprosił o 5 min. oddzwonił i zaproponował dekoder 4K za 5 zł mies. 49 zł aktywacji, w połączeniu z HBO za 20 zł i, co wzbudza mój największy niepokój po lekturze forum, multiroom za 0 zł z pozostawieniem karty cameleon w dodatkowym dekoderze i brakiem konieczności łączenia dekoderów w sieci. Miałbym zdać tylko premiumbox-a i jednego cameleona.

Jest to możliwe? Dotychczas wymiana na dekoder 4K związana była z koniecznością wymiany całego sprzętu, wszystkich kart i wprowadzeniem opłaty za MR.

Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, torre24 napisał:

Umowę mam do kwietnia 2021 roku. Zadzwonił dziś do mnie konsultant z propozycją włączenia HBO do końca umowy za 20 zł/mies. (sierpień i wrzesień 0 zł). Powiedziałem, że dopóki nie otrzymam rozsądnej propozycji na dekoder 4K nie dobiorę żadnych kanałów. Poprosił o 5 min. oddzwonił i zaproponował dekoder 4K za 5 zł mies. 49 zł aktywacji, w połączeniu z HBO za 20 zł i, co wzbudza mój największy niepokój po lekturze forum, multiroom za 0 zł z pozostawieniem karty cameleon w dodatkowym dekoderze i brakiem konieczności łączenia dekoderów w sieci. Miałbym zdać tylko premiumbox-a i jednego cameleona.

Jest to możliwe? Dotychczas wymiana na dekoder 4K związana była z koniecznością wymiany całego sprzętu, wszystkich kart i wprowadzeniem opłaty za MR.

Na tą chwilę jest to możliwe. Zostaje wymieniona jedna z kart na caymana a druga pozostaje cameleon. Mtr zostaje "bez łączenia" ale na jak długo to nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant potwierdził ofertę jaką przedstawiłem wyżej. Dodatkowo udało się zamienić tandem HBO za 20 zł + dekoder za 5 zł na opcję 25 zł + 0 zł.  Zapomniałem zapytać o cenę kanału C+ 4K. No i muszę to przemyśleć bo przekraczam tym zestawem magiczną granicę 100 zł za tv.
 

Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kombinacji sam pakiet Extra+ to koszt:

 

-> 42,50 zł w umowie na 24 m-ce,

-> 47,50 zł w umowie na 15 m-cy.

 

Z kombinacjami typu "składak" to koszt:

 

-> 22,50 zł za pakiet Comfort+ na 24 m-ce + dopełnienie do Extra+ od 10 zł,

-> 27,50 zł za pakiet Comfort+ na 15 m-cy + dopełnienie do Extra+ od 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...