Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, ememems napisał:

Dostał ktoś ze stalych dekoder 4k za 1zł za przedlużenie umowy (wycofanie wypowiedzenia)?

Ja przedłużyłem umowę na 24m-ce za 141zł (superpremium, eleven, mistrzowska piłka, dekoder 4K niby za zero zł tylko opłata jednorazowa 49zł, kanał 4K za 0zł, pakiet man pack do końca umowy, HBO GO do końca umowy). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ememems napisał:

Dostał ktoś ze stalych dekoder 4k za 1zł za przedlużenie umowy (wycofanie wypowiedzenia)?

Ja miałem wczoraj propozycję wymiany na dekoder 4K z aktywacją 49 zł bez kosztów miesięcznych.Tylko cena jaką zaproponowano za Comfort+  wyszła jak dla nowego abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ptysiub napisał:

Oferta z wczoraj:

świąteczna Extra+ z Canal+  wraz z eleven sport + PSP + MR (2xcamel) za 111,89 zł przez 24 m-ce.

Na razie odrzucona, ponieważ PSP ma w tym pakiecie kosztować 10 zł, próbuję załatwić za 0 zł. Mają dzwonić gdyby coś się zmieniło w tym temacie.

 

 

Jak masz Extra z C+ za 99zł to PSP masz za 0 zł.

@ircios Cameleony pewnie zostaną po końcu 2019, ale co z tego, jak zostaną zapewne tylko z nazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m,
Cinemax 0 zł/m dla Abonentów,
Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów,
HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów,
Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów,
Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów,
Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18),
Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów,
Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów,
Najem WiFiPremiumBox+5zł dla Abonentów

Taka ofertę otrzymałem bez wypowiadania. Oferta na camelach (nc+boxy pod łóżkiem) i w normalnych warunkach do zaakceptowania ale martwić może fakt niepewności co do działania cameli w niezależnych tunerach w niedalekiej przyszłości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!8c+extra eleveny i multiroom na cameleonach za 94,4zł do 31.01 2019!wypowiedzenia nie wysłane!kilka telefonów i stale te same opcje!to co mam plus PSP za 104,4zl lub 6c+ za 99,4zł obie na 24mce!wszyscy konsultanci mówią że lepszej oferty nie dostane!czy jeśli wyślę wypowiedzenie mam szansę na lepszą ofertę?bo jestem juz trochę zrezygnowany!A o co chodzi z tymi camelonami do października?będą mi inne karty działały na sagemcomach bo nie mam w tym temacie bladego pojęcia!pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można liczyć na darmowe miesiące przy zmniejszeniu zobowiązania? Obecnie 74,99. Chciałbym Comfort z 6C+ za 59,99. Umowa do końca miesiąca i zastanawiam się czy po jej wygaśnięciu będę mógł liczyć na darmowe miesiące. Obecnie konsultanci twierdzą, że przy obniżeniu abonamentu nie ma takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj przedłużyłem umowę ( która jest na mnie ale płaci i ogląda tato). Bez wypowiedzenie.Umowa do Końca Stycznia 2019r. Umowa nowa na 24 miesiące.

Pakiet Extra 8C+ za 79,99zł ( HBO nie chcieli dać bo teraz nie mam ale jak to ojciec powiedział miał HBO 3 Lata temu i przez dwa lata obejrzał dwa filmy więc nawet nie chce tego) plus ELeven za 7,95zł/miesięcznie. Dekoder Wifi Premium za 0zł dodatkowo na 5 miesięcy HBO i HBO GO ( do końca kwietnia) plus Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów,
Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, i Filmbox na 2 miesiące samo się wyłączy. Razem 87,98zł miesięcznie. Ofertę chyba zaakceptuje czytując forum to tylko HBO by mogło może dojść ale nie jest ono konieczne.

 

Aha Polsat Premium za 5zł od stycznia do kończ czerwca - odmówiłem tato nie chce dopłacać do Ligi Mistrzów.

 

Jak myślicie dobra oferta brać ?

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć czołem wszystkim przedłuzajacym! ?

 

Ja obecnie posiadam pakiet :

1.Pakiet comfort+

2. 6x C+

3. Multiroom za 10zł (jeden dodatkowy dekoder)

 

Łacznie placę 69,99zł

 

z tego co wyczytałem(a iricios potwierdził wyżej) to pakiet comfort z 8xC+ powinien byc za 49,99zł + multiroom 10zł = 59,99zł, czyli moj rachunek powinien zostać obniżony wzgledem oferty rynkowej, a oni do mnie dzwonia z oferta o przedlużenie co 2 lub 3 dni oferujac te same warunki lub jakies kanały polsat sport do konca czewrca przyszlego roku a pozniej 5zł miesiac a jakby niemieli ich w ofercie to z mozliwoscia obnizenia o 5zł - WOW ? poczekam i złoze wypowiedzenie w styczniu bo umowe mam do konca lutego 2019

 

ktoś dostał ofertę np comfort+, 8xC+, MR za 0zł, 4 dekodery standardowe w cenie 69,99zł(łacznie 5 dekoderow)?

 

pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bomel91 napisał:

Dostałem coś takiego:

Nowy Comfort+ z CANAL+ 69,99 zł24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Moduł CAM 1 zł dla Abonentów

3 miesiące gratis.

Dostałeś to jako nowy czy na przedłużenie umowy? Moduł miałeś już wcześniej czy wymienili z dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...