Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
12 minut temu, Robert057 napisał:

Jeśli telewizor nie obsłuży tego dekodera to czy mogę odstąpić od umowy?

Nie wydaje mi się. W instrukcji masz opisane jaki telewizor jest wymagany do dekodera Ultrabox. I nie jest nim telewizor Full HD tylko 4K.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kingofsouth napisał:

Nie wydaje mi się. W instrukcji masz opisane jaki telewizor jest wymagany do dekodera Ultrabox.

Jest nim telewizor 4K.

 Nie chodzi mi o odstąpienie z powodów warunków technicznych. Mówię o prawie do odstąpienia bez podania przyczyny / powodu w ciągu 14 dni przy zawieraniu umów na odległość. Czy w przypadku przedłużenia umowy obowiązuje dalej to prawo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogadałem się z  nimi:
 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CINEMAX, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów, Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Najem WiFiPremiumBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 104,99 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

Dodatkowo mogę wymienić dekoder na 4K, wtedy cofną opłatę za dzierżawę i rachunek wyjdzie 99,99. 

 

EDIT:
Gwarancja mistrzowskiej piłki do czerwca 2019. Jeśli przedłużą kontrakt kontynuacja na tych samych warunkach.

Edytowane przez Robert057
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Umowa kończy się w lutym. Mam Extra+ do tego HBO za 59.99 -zł. HBO było za darmo przez cały okres umowy.

Był jeszcze HBO GO za 5 -zł. (dodatkowo) ale wyłączony parę miesięcy temu.

 

Dekoder WIFI Premium bez dzierżawy.

 

Tak naprawdę z uwagi na NETFLIXA, to HBO czy Canal nie są mi potrzebne.

Ale potrzebne mi się kanały z bajkami, które są w EXTRA+.

O jaką ofertę walczyć by było jak najtaniej i zachowane były Cartoon Networki i inne bajki z Extra+?

Jeśli ma mi na czymś zależeć jeszcze to tylko VOD.

Czy jest w ogóle opcja wzięcia HBO GO bez HBO czy Canal VOD bez Canalów?

pozdrawiam

C

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO Go weźmiesz bez HBO, ale już poza nc. Canal+ vod nie dostaniesz bez Canal+. Ech.. rozpisałem się.  Wszystko masz w temacie za ile można dostać Extra. Czytanie nie boli.

@Robert057

To ja lepsze warunki dzisiaj dostałem. Nie dużo, ale jednak. ?

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czysto teoretycznie, bo juz sie pobubilem:

wypowiedziana oryginalna umowa wygasa z koncem listopada.

 

Wczoraj przekonali mnie do umowy: Comfort+ (22.50zl) + Canal+(8) (25zl) 6m, plus gratisowe dodatki na czas probny.

 

Pani wspomniala o promocji Black Friday ale tylko na 15 miesiecy ,Extra+ canal(6) za 72.50zl gdzie 3 miesiace byly gratis, czyli srednio 58/miesiac ,ja nie dopytalem a konsultantka sama nic nie wpsominala o dekoderze za 1zl.

By zaakceptowac te umowe musialem zrezygnowac z wypowiedzenia i zaakceptowac nowa umowe. 
Teraz mam 14 dni do odstapienia od umowy. Jesli zdecydowalbym sie na taki krok to w jakim punkcie jestem z umowami;)? spowrotem pierwsze wypowiedzenie wchodzi do gry ,czy traktowany bede juz teraz jako nowy klient?

Szkoda by przegapic tego ultraboxa...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Robert057 napisał:

No to pochwal się co wynegocjowałeś? Ja chciałem jeszcze aktywację urwać, ale zawzieła się że nie da się. 

Pisałem o tym rano. Ja wchodząc na forum, staram się czytać  temat do tyłu, aby być na bierząco?. Nie napisałem tam Tylko, że bez wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca roku. Udało się przedłużyć na następujących warunkach.
Wypowiedzenie złożone.

Wybrane usługiPakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Filmbox Pack, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARDWybrane promocjeExtra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla AbonentówCzas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 89,99 zł 

Umowa do końca roku. Udało się przedłużyć na następujących warunkach.
Wypowiedzenie złożone.

Wybrane usługiPakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Filmbox Pack, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARDWybrane promocjeExtra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla AbonentówCzas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 89,99 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam Pakiet Superpremium+,  manpack, multiroom standard x2. Płacę za to 124,99zł. Multiroomu już nie używam z pół roku i raczej nie będę. Umowa kończy się 31.01.2019.Wypowiedzenie dawno wysłane. Telefony do tej pory ze 2 razy z bzdurnymi ofertami. Co myślicie o tym black friday? Jakbym wziął nową umowę to bym sobie trochę obniżył abonament rezygnując z manpaca. Nie wiem co zrobić, może na święta zrobią jakąś jeszcze promocję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 30.11.2018 ( wypowiedziana 13.11.2018) pakiet comfort,eurosport2 14,99+5 Pace 0. Oferta duk (do 26.11.2018) dopelnienie do extra na m/0, Hbo z go 3m/0 canal+ 25 na 6m calość 14,99+25=39,99zł.

Mam pytania:

1.Czy przy BF upierać się z wymiana pace na 4k dekoder?

2.Czy przy wymianie stracę kartę cameleon czy warto?

3.Czy na okresie nieokreślonym w grudniu mogę coś ugrać więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...