Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czarny_figa
Godzinę temu, Pawel napisał:

Jak u mnie.Chociaż kolega @czarny coś tam ;) twierdzi że na pewno ostaniesz :D

Miesiące gratisowe dostępne są do

1.umowy na 24miesiace

2.musi być wypowiedzenie umowa a skutek wypowiedzenia na bieżący miesiąc

3.Tzw. arpu  czyli rachunek musi być =>dotychczasowe

 

Przykład ktoś miał Comfort za 24.99 a bierze za 22.5 nie dostanie miesięcy gratis.natomiast zostawiając 24.99 dostanie nawet 3m gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

Jaka masz ofertę? Z miesięcy gratisowych wyłączony jest Comfort 14.99,19.99 extra z 8 za 79.99 i 84.99 z darmowym HBO.

Edytowane przez czarny_figa
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zibi45 napisał:

Dzisiaj dostałem na przedłużenie taką propozycję: Comfort+, 8x canal+, HBO z HBO Go, 2x Cinemax, Canal+4K, MP, NG play, Fox play, dekoder 4K i za to wszystko razem 104 zł począwszy od grudnia 2018. Jak myślicie, to jest dobra oferta czy do negocjacji jeszcze?

Składałeś wypowiedzenie? Ogólnie wg. mnie dobra oferta :)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta bez wypowiedzenia. Umowę mam do końca stycznia. Bez tych wciskanych na siłę dodatków byłoby taniej ale twierdzą że jak ich nie włączą to i tak cena pozostaje bez zmian. Trochę dziwne.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czarny_figa napisał:

Jaka masz ofertę? Z miesięcy gratisowych wyłączony jest Comfort 14.99,19.99 extra z 8 za 79.99 i 84.99 z darmowym hbo. 

Coraz więcej tych warunków dopisujesz a z tego co pamiętam niedawno ktoś dostał 3 darmowe miesiące zachowując Comfort+ w cenie 19,90.

Nie składałem jeszcze wypowiedzenia choć umowa do końca listopada.Zrobiłem to celowo bo chciałem zachować umowę do końca grudnia.Więc teoretycznie wg twojej teorii mi się nie należy.Czekam do black friday.Z końcem miesiąca wyłączę dopełnienie do Extra a w jego miejsce biorę Rodzinny w CP.Pozostanie mi Comfort+ z multiroom w cenie 29,90.Zobaczymy czy wtedy pojawi się opcja zachowania ceny wraz z darmowymi miesiącami.Jeśli nie to pewnie pozostanę na umowie na czas nieokreślony rezygnując z MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa
1 godzinę temu, Pawel napisał:

Coraz więcej tych warunków dopisujesz a z tego co pamiętam niedawno ktoś dostał 3 darmowe miesiące zachowując Comfort+ w cenie 19,90.

Nie składałem jeszcze wypowiedzenia choć umowa do końca listopada.Zrobiłem to celowo bo chciałem zachować umowę do końca grudnia.Więc teoretycznie wg twojej teorii mi się nie należy.Czekam do black friday.Z końcem miesiąca wyłączę dopełnienie do Extra a w jego miejsce biorę Rodzinny w CP.Pozostanie mi Comfort+ z multiroom w cenie 29,90.Zobaczymy czy wtedy pojawi się opcja zachowania ceny wraz z darmowymi miesiącami.Jeśli nie to pewnie pozostanę na umowie na czas nieokreślony rezygnując z MR.

Nie według moich teorii tylko według ofert.Duk zajmuje się umowami z rezygnacjami i tylko oni dają darmowe miesiące.Jesli ktoś dostał do którejś z tych ofert co napisałem darmowe miesiące to pewnie brak jakieś opcje dodatkowe(zamiana dekodera na dodatkowo platny,dodatkowe opcje jak history za 1.99).Przepisy przepisami ale konsultanci też kombinują żeby zarobic i sprzedać umowę.Nakreslilem podstawowe zasady jakie trzeba spełnić żeby dostać 3m z free.Nie napisałem wszystkiego bo się nie da są jeszcze inne wytyczne które mogą pozbawić klienta tych mięs.np klient "reklamacyjny" , zwiększenie abonamentu ale w opcjach które można wyłączyć w trakcie umowy np canal+ 25/40. Więc czytajcie że zrozumieniem i ewentualnie pytajcie.Jesli ktoś ma niewypowiedziana umowę która ma trwać jeszcze pół roku to chyba jasne,że nie dostanie lepszych warunków niż obecne....

Edytowane przez czarny_figa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, czarny_figa napisał:

 

...Jesli ktoś ma niewypowiedziana umowę która ma trwać jeszcze pół roku to chyba jasne,że nie dostanie dobrych warunków...

Bzdura i nie prawda. Miałem do końca umowy 8 miesięcy na 2 mojej umowie. Nie wypowiedziałem. Zadzwoniłem na zwykłą infolinię w celu informacyjnym. Zaproponowano mi przedłużenie umowy od 1 marca 2019 na 24m. Przedłużyłem, bo zachowałem Comfort za 19,99 do tego dołożono mi 8xCanal+ na całą umowę za 25. Do tego dopełnienie do E+ na 2m.za free. Umowa w życie weszła od razu. Jednak można dostać dobre warunki na pół roku przed. Zazwyczaj w takich przypadkach na tyle miesięcy przed końcem umowy padają o wiele droższe propozycje. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa
30 minut temu, ircios napisał:

Bzdura i nie prawda. Miałem do końca umowy 8 miesięcy na 2 mojej umowie. Nie wypowiedziałem. Zadzwoniłem na zwykłą infolinię w celu informacyjnym. Zaproponowano mi przedłużenie umowy od 1 marca 2019 na 24m. Przedłużyłem, bo zachowałem Comfort za 19,99 do tego dołożono mi 8xCanal+ na całą umowę za 25. Do tego dopełnienie do E+ na 2m.za free. Umowa w życie weszła od razu. Jednak można dostać dobre warunki na pół roku przed. Zazwyczaj w takich przypadkach na tyle miesięcy przed końcem umowy padają o wiele droższe propozycje. 

Racja.niedoprecyzowalem a ircios czujny jak ważka;)  jeśli ktoś ma dobre warunki mogą zaproponować przedłużenie na podobnych(obnizenie rachunku graniczy z cudem)Darmowych miesięcy nikt nie dostanie bez wypowiedzenia które skutkuje na dany miesiąc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny telefon z Krakowa i pakiet
Superpremium, plus Eleveny, plus mistrzowska piłka, plus HBO GO oraz FilmBox i kolekcje Fox i NG Play wraz z dekoderem 4K i 2 x multiroom wifi umowa na 24 miesiące za 176 zł lub VIP + z dekoderami jw za 199.
Ps To była super oferta ważna tylko dzisiaj.
Ps2 Po rozmowie miałem zaraz kolejny kontakt z numeru 532..... ale podczas przygotowywania ofert się rozłączył.
Ps3 w moje nc plus mam ofertę vip+ za 139 ale nie mogę dobrać dekodera i multiroom.
No i czekam dalej ale na razie nie jest wesoło.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez s3r
Zdublowana treść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paweł Chodzi mi o to, że obecnie mam sam pakiet extra(49,99 zł) i chcę obniżyć rachunek uzyskując przy przedłużeniu umowy comfort+ za 22,5 zł z dopełnieniem do extra. I czy ktoś uzyskał taką ofertę przy przedłużeniu umowy(posiadając sam  pakiet extra)?

Edytowane przez przemek505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czarny_figa czy po zakończeniu umowy można liczyć na ofertę wznowieniową na lepszych warunkach niż oferty typu Start 10zł, Comfort 22,5zł, C+ 25zł/6 mies.? Mniej płacić wiem, że się nie da, ale np. darmowe miesiące, C+ na 24 miesiące w tej cenie lub krótszą umowę. Obecnie Comfort z C+ za 75 zł.

Edytowane przez bomel91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, przemek505 napisał:

@Paweł Chodzi mi o to, że obecnie mam sam pakiet extra(49,99 zł) i chcę obniżyć rachunek uzyskując przy przedłużeniu umowy comfort+ za 22,5 zł z dopełnieniem do extra. I czy ktoś uzyskał taką ofertę przy przedłużeniu umowy(posiadając sam  pakiet extra)?

Do kiedy masz umowę ?Wypowiedzenie złożone ?Masz jakieś oferty przedłużeniowe w ICA ?Z obniżeniem abonamentu zawsze jest większy problem bo niechętnie chcąc mniej zarabiać ;) ale wypowiedzenie powinno otworzyć furtkę do Comfort+ w cenie 22,50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paweł oczywiście wypowiedzenie złożone, umowa do 30.11.2018 r. Przedłużenia w ICA w standardowych cenach to co mam, lub większe kwoty. Telefony praktycznie codziennie, ale konsultanci twierdza, że już tej opcji comfort+ za 22,5 zł nie ma, dlatego stąd moje pytanie czy ktoś dostał taką ofertę w przeciągu ostatnich dwóch tygodni, bo mniej więcej od tylu telefony dzwonią do mnie o przedłużenie obecnej umowy.

Edytowane przez przemek505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa
36 minut temu, przemek505 napisał:

@Paweł oczywiście wypowiedzenie złożone, umowa do 30.11.2018 r. Przedłużenia w ICA w standardowych cenach to co mam, lub większe kwoty. Telefony praktycznie codziennie, ale konsultanci twierdza, że już tej opcji comfort+ za 22,5 zł nie ma, dlatego stąd moje pytanie czy ktoś dostał taką ofertę w przeciągu ostatnich dwóch tygodni, bo mniej więcej od tylu telefony dzwonią do mnie o przedłużenie obecnej umowy.

Jeżeli faktycznie masz wypowiedzenie do końca listopada i goły extra za 49.99 to zadzwoń dzisiaj i powiedz,że ktoś już taka ofertę składał (22.5)ale nie miałeś czasu rozmawiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel będę czekał cierpliwie do końca umowy, zobaczymy co uda się ugrać. Jeśli przedłużę umowę to się podzielę informacjami.

 

@czarny_figa Jeśli samo nc+ nie wyjdzie z tą opcja comfort za 22.5 zł,to być może zastosuje się do twoich wskazówek. Dzięki?

Edytowane przez przemek505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 miesiące temu wypowiedziałem umowę która jest do końca Grudnia,od tego czasu żadnego telefonu .Przed złożeniem wypowiedzenia chyba 6 razy dzwonili,oferty były beznadziejne . Sam nie będę dzwonił,aż tak mi nie zależy ,nie dają nic ciekawego zrezygnuje całkiem . Moim zdaniem przyszłość i tak należy do serwisów internetowych z których i tak już sam obecnie korzystam w 90 % .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie przed chwilą telefon z nc+ DUK Kraków. Miła Pani powiedziała, że zapisała sobie mój numer z moimi wymaganiami tj. comfort za 22,5 zł i dzwoni własnie z tą ofertą. Więc od dzisiaj przedłużyłem umowę na comfort+ za 22,5 zł z dopełnieniem do extra na miesiąc oraz opłatą za dekoder 5 zł turbobox+. Dzięki za wszelkie informację i do usłyszenia przy kolejnym przedłużaniu umowy:)

 

Drogi Abonencie, 
dziękujemy za ponowne wybranie oferty nc+. 
Poniżej przedstawiamy szczegóły uzgodnionej telefonicznie oferty.

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługi Nowy Comfort+, Dopełnienie do Extra+, NAJEM TURBOBOX+
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów, Najem turboBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 27,5 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

 

 

Edytowane przez przemek505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, przemek505 napisał:

 

...Dzięki za wszelkie informację i do usłyszenia przy kolejnym przedłużaniu umowy?

Gratuje. Miejmy nadzieję, że będziesz śledził ten temat, aby przy przedłużeniu umowy za kolejne 24m.nie zadawać zbędnych pytań, na które są odpowiedzi w wątku. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...