Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można, mając teraz Extra z 6xC+ za 72,50 zł, zejść do Comfortu za 22,50 zł plus dodatki po zakończeniu umowy (w ramach reaktywacji)? Domyślam się, że do końca umowy się nie złamią, na dziś "nie ma" żadnych ofert z forum, co najwyżej to co mam za 69,99 zł/24 mies.

Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od miesiąca czytam forum.

Wypowiedzenie złożone. Z ostatnim dniem listopada kończy się umowa.

Do tej pory było super premium za 110 + dekoder 5zł . Multiroom za 0zł.

 

Jak do tej pory ciągle chcą wcisnąć to samo, w tej samej cenie. Wczoraj zaproponowali 3 miesiące za darmo, więc Pani policzyła i wyszło 100 zł miesięcznie.

 

W każdym razie stwierdziła, że na extra+ albo comfort + nie dostane dobrych rabatów bo mam superpremium i na superpremium mi się wyrabiają jakieś tam rabaty.

Czy to jest prawda i w negocjacjach skupiać się na superpremium czy w końcu się przełamią i dają extra+ w dobrej cenie ?

Bo raczej skusiłbym się na łączenie - extra+ , C+6 , eleven sport i ewentualnie hbo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie umowa do 31.12 na wypowiedzeniu.
Dzisiaj zadzwoniłem sam na DUK. Dostałem info, że dla mojego konta nie mają ofert. Mają blokadę i żebym dzwonił na infolinię.
Zadzwoniłem i przedłużyłem.
Miałem Extra+8xC, Hbo z hbo go, multiroom po cyfrze z pacem 500 i dsi83- wszystko za 89.99
Doszła mi Mistrzowska Piłka do końca sezonu a jak przedłużą to do końca mojej umowy.
Opłata bez zmian- 89.99

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

U mnie umowa do 31.12 na wypowiedzeniu.
Dzisiaj zadzwoniłem sam na DUK. Dostałem info, że dla mojego konta nie mają ofert. Mają blokadę i żebym dzwonił na infolinię.
Zadzwoniłem i przedłużyłem.
Miałem Extra+8xC, Hbo z hbo go, multiroom po cyfrze z pacem 500 i dsi83- wszystko za 89.99
Doszła mi Mistrzowska Piłka do końca sezonu a jak przedłużą to do końca mojej umowy.
Opłata bez zmian- 89.99

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, bazyliszek22 napisał:

Obecnie Superpremium+ 8xC+,HBOx3 bez GO, Eleven Sports, 2xPace PVR Multiroom w cenie 99,99zł. Umowa d 31.12.2018.

Propozycja z numeru 122947850:

Extra+, 8xC+, 3xHBO HBO GO - 99,99zł

Eleven Sports - 11,90zł (24m-ce) lub 7,95 (12 m-cy)

2xPace + multiroom - 0zł

Pytanie czy to dobra oferta?

 

Obecnie eleveny mam zrabatowane - ale to po reklamacji. Teraz za 0zł podobno się nie da.

 

Dzisiaj sam zaproponowałem, dzwoniąc do DUK,:

Extra+ (ten dla nowych), 8xC+, 3xHBO HBO GO - 89,99zł (lub ewentualnie 99,99zł i 3 m-ce gratis)

Eleven Sports - 11,90zł (24m-ce)

2xPace + multiroom - 0zł

Niestety są nieugięci i cały czas proponują po standardowej cenie jak dla nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca lutego 2019r. Wypowiedzenie złożone we wrześniu, od tego czasu do mnie nie dzwonią. Dziś sam zadzwoniłem żeby zbadać czy coś się poprawiło od września.

Jest trochę lepiej niż wcześniej proponowali.

Propozycja:

Extra+, 8C+ 79,99zł,

HBO 24/0zł,

Filmbox 5zł,

Cinemax 7,50zł.

Razem 92,50zł. Jest to dokładnie to samo co miałem.

Tylko, że ja bym chciał zrezygnować z Filmboxa ale na razie nie mogę. Nie mogę również w obecnej chwili zejść na niższy pakiet. Może bliżej końca umowy coś się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ircios napisał:

Nie zawsze. 10 to minimum. Równie dobrze mogą zaśpiewać 15. 

Spotkałem się nawet na infolinii z ceną standardową 30 zł za dopełnienie z Comfort do Extra .

2 godziny temu, Pawel napisał:

Dzięki za info.Czyli jednak bez wypowiedzenia się nie obejdzie.Mam taki sam abo i nie chcą pozostawić dotychczasowej ceny.

U mnie na drugiej umowie ,teścia ,teraz żony mieliśmy Comfort za 14,99 zł to też nie chcieli dać, lecz w ostatnim dniu wycofaliśmy wypowiedzenie i zostało na bezterminowce  za 18,99 zł .( 4 zł masz więcej i bez zobowiązania,w Twoim przypadku 23,99 zł )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!extra 8c+ eleveny na kartach cyfry i sagemcomach umowa do 31 01 2019  94,4 zl wypowiedzenie nie wysłane!dziś drugi tel oferta to co mam plus liga mistrzów za 10zł na 24mce albo 5 zł mniej ale wtedy 6c+!na moje pytanie dlaczego l mistrzów nie za 0 odpowiedz ze nie ma takich ofert!a za extra muszę tyle płacić czyli 85 zł ponieważ ulgi zależą od stażu i mi oferta 80 zł nie przysługuje!na koniec obrażony konsultat powiedział że już może nikt nie zadzwonić!kurcze płacić za to 104zł?trochę dużo!czytając forum stwierdzam że nawet wysłanie wypowiedzenia nie daje gwarancji lepszej umowy!mam umowę od 12 roku wcześniej była 8lat na mamę ale zrobiłem cesje!odczytujac słowa konsultanta mam za maly staż???!czy ktoś kto podpisał umowę w 12 dostał lepszą ofertę niż ja?pozdrawiam 

A i jeszcze jedno!czy mając extra mogę zejść na comfort plus dopełnienie do extra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś telefon z nc+. Już trochę inna propozycja.

Mianowicie:

Comfort i 8xcanal + za 52,99 na 24 msc.

Do tego mogę mieć hbo za 6msc za darmo a potem 25zł z tym, że mogę zrezygnować po roku. W przypadku cinemax 12 msc za darmo a potem 15 zł bez możliwości rezygnacji.

Pytałem się o dopełnienie do extra. No i po miesiącu mogę mieć za 10, 15 albo nawet 20 zł.

Ciekawi mnie jeszcze a właściwie dziwi, że mogę mieć tylko 3 godziny nc+go.

To jak brać czy nie brać? Opłaca się czy jeszcze powalczyć o coś? Mają dzwonić w poniedziałek.

Edytowane przez grzesiek22krosno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NobelM, świetna cena? Eee, nie...

 

52,99 zł - 25 zł (C+) = 27,99 zł za Comfort+

 

Za 27,50 zł to ja mam na 15 m-cy. Na 24 m-ce to walczy się w cenie za 22,50 zł :P

 

 

4 minuty temu, kibic z daleka napisał:

Dzisiaj zaproponowano bez wypowiedzenia : Pakiet Extra+ z 8 CANAL+ 79,99/24, HBO 0/24,HO GO 5 zł /24 FOX Play 0/24, Nat Geo Play 0/24, MULTIROOM STANDARD 0/24, Wifi Premiumboxa+ 0/24, Polsaty premium 5 zł /24

Razem 89,99 zł.

 

 

To jest dobra oferta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...