Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@misiek1985 Jak nie 3, to chociaż 2 lub 1 można wyrwać. Ale trzeba celować w 3.

Jeżeli chodzi o ramy czasowe, to może będzie podobnie jak w zeszłym roku: jeżeli dobrze pamiętam, to darmowe miesiące zaczeli dawać około października lub września, wtedy do listopada włącznie można było wyrwać max 3 miesiące gratis, w grudniu max 2 i tak bodajże do lutego/marca. Potem już nie dawali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pawel napisał:

W ICA sprawdzałeś oferty ?Na moim koncie mam ofertę Extra+HBO za 64,99zł.Umowa do końca listopada niewypowiedziana.

Tak, u mnie też jest 64,99zł. Tyle, że po dodaniu najmu dekodera (5zł/mc) i HBO GO (bo z tego co widzę nie ma go w pakiecie, i liczą sobie 10zł/mc) wychodzi razem 79,99zł, więc słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO Go pewnie za piątaka byś wyrwał ale najmu niestety się raczej nie pozbędziesz. Walcz w takim razie o Comfort za 22,50.Po miesiącu rozszerzysz do Extra za 10 zł jak się uda lub za 15 jak się nie uda ;)

Na HBO z dodatkiem Go zawsze jest jakaś promocja.Ostatnio była całość za 25 zł z czego dwa pierwsze miesiące gratis więc średnio wyjdzie jeszcze taniej.Jak to wszystko zliczysz to w siedmiu dychach się zmieścisz.

 

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy ITI zarządza to w grudniu praktycznie brak promocji. Tzn to samo, inaczej poukładane w tej samej cenie, ale w opakowaniu świątecznym. Nic Ci nie zaszkodzi poczekać.  Może coś drgnie.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Pawel napisał:

HBO Go pewnie za piątaka byś wyrwał ale najmu niestety się raczej nie pozbędziesz. Walcz w takim razie o Comfort za 22,50.Po miesiącu rozszerzysz do Extra za 10 zł jak się uda lub za 15 jak się nie uda ;)

Na HBO z dodatkiem Go zawsze jest jakaś promocja.Ostatnio była całość za 25 zł z czego dwa pierwsze miesiące gratis więc średnio wyjdzie jeszcze taniej.Jak to wszystko zliczysz to w siedmiu dychach się zmieścisz.

 

Jest to wersja dość skomplikowana i złożona ale jest to jakaś opcja ;) Zobaczymy czy DUK błyśnie za jakiś czas. Dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,  mam pytanie odnośnie mojej oferty(umowa do stycznia). Posiadam Pakiet Comfort CANAL+(6)LIVE130, Dopełnienie do Extra+, Eleven Sports, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD za wszystko płacę 81,89 zł. Dostałem propozycję na to samo za kwotę 86,89 zł.  Waszym zdaniem jest to dobra opcja czy mógłbym coś jeszcze ugrać dla siebie? Nadmienię, że jestem w stanie płacić za nc+ do kwoty nie większej niż 100 zł,  ale co mógłbym do tego pakietu dobrać? 

Pozdrawiam serdecznie, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie  przedłużenia umowy nie ma co nawet na ten warszawski numer dzwonić - lepiej do Krakowa.

MI się umowa kończy w listopadzie - mam extra z 6 canal plusami i eleveny, jeden dekoder Pace 500 - płace za to 89 zł - teraz proponują za to samo plus mistrzowska piłka 96,90 przy umowie na 2 lata - w dodatku rozmawiałem z jakąś cwaniaczką bezczelną.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, przemek505 napisał:

@pokrywek możesz dzwonić wcześniej , ja miałem do 11.10.2018 r. (dzwoniłem 5 października) i opcja na przedłużenie była dla mnie aktywna, więc może i dla Ciebie już oferta też będzie dostępna.

chce zadzwonic 01.11 (aktywne mam do 31.10) i wyrwac 8xc+ za 25zł z darmowym listopadem. mam nadzieje ze nie zostane z pakietem za 40zł.

ale dzięki przemek505 za sugestię.

Edytowane przez pokrywek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tiesto12 napisał:

W sprawie  przedłużenia umowy nie ma co nawet na ten warszawski numer dzwonić - lepiej do Krakowa.

MI się umowa kończy w listopadzie - mam extra z 6 canal plusami i eleveny, jeden dekoder Pace 500 - płace za to 89 zł - teraz proponują za to samo plus mistrzowska piłka 96,90 przy umowie na 2 lata - w dodatku rozmawiałem z jakąś cwaniaczką bezczelną.

 

@Tiesto12Tylko tutaj chodzi o przedłużenie paczki c+, a nie umowy i tutaj konsultanci mają inne podejście bo zazwyczaj każdemu udaje się uzyskać po 6 miesiącach paczkę c+ za 25zł do końca trwania umowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca listopada, obecnie Extra+ 6C za 69,99 zł. Obecnie oferta online: to samo za 74,99 zł, Superpremium za 109,99 zł, VIP - 139,99 zł, VIP Max - 179,99 zł.

Opcje proponowane przez mnie:

1) zejście z 6C - w zamian kanały 11 - cena 74,99

2) zejście do samego Extra+ - cena 59,99

3) dobranie do obecnego pakietu kanałów 11 - 82,94

 

Ogólnie [beep], a że eNCeplusowych dekoderów jestem niezadowolony (zwłaszcza tragiczny dek do multiroom - ADB2851S) to chyba złoże rezygnację (nie ma opcji własnych deków) i wtedy zobaczę czy będą bardziej elastyczni. Extra+ zaproponowali mi chyba w cenie dla nowego abonenta... Nie rozumiem polityki tej firmy. Co dwa lata trzeba przechodzić katusze, by na sensownych warunkach przedłużyć umowę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...