Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedłużyłem Extra+ Canal + 89,9 zł, HBO - O zł, Mistrzowska Piłka - 0 zł do tego mam Multiroom Premium +20 zł. umowa na 24 m-c

a na 1 m-c Filmbox.

Umowa przedłużona po wypowiedzenie bez tego zawsze chcieli 10 zł za LM i  HBO mieli problem dać za 0 zł na całą umowę 

( dotychczas płaciłem 107,9 tylko w tym miałem HBO GO )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podpisałem nową umowę w promocji:

Superpremium,(w tym eleveny, Mistrzowska Piłka, C+4k, Hbo Go); dekoder Ultrabox 4k + 3MR wifibox. Całość za 159 PLN (po 2 miesiącach 164) i 0 za aktywację dekoderów. Starą umowę i dekodery oddaję gdyż DUK po kilku próbach stwierdził że nie przebiją tej oferty, więc zakończyłem poprzednią umowę a kupiłem nową. Czasami tak trzeba - mam spokój.

 

Przy przedłużeniu najniżej co proponowali było:

superpremium - 99

hbo go - 5

eleveny 12

c+4k - 10

ultrabox - 15

3xMR - 10

razem: ok 172 i dodatkowo aktywacja 147 PLN

 

Pozdrawiam i dziękuję wszystkim.

Edytowane przez maxtiger
dopisanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam to za LM na cały czas trwania umowy i MR nie wszystkich kasują po negocjacjach. Mam pakiet Superpremium + z MR, HBO Go, History 2, Eleveny i płacę 132 zł/m-c. Wypowiedzenie złożyłem dwa miesiące temu, na początku były telefony ale od miesiąca nie było żadnego a umowa do końca września. Nie przejmuje się tym bo umierał za nc+ nie będę choć niczego alternatywnego w sumie nie ma. Zależy mi na Serie A, LM, HBO GO a na pakiet c+ mam wywalone bo nic tam nie ma jak dla mnie.Chyba w razie w pozostaje Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po wielu telefonach i wypowiedzeniu umowy (obecna do końca września) zaproponowali mi coś takiego:

 

Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18)

Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów

HBO 0 zł/m dla Abonentów

Extra+ z CANAL+ 84,99 zł 24 m, a po tym okresie 93,99 zł/m dla Abonentów (03/18)

 

Wcześniej miałem w zasadzie to samo o 5 zł taniej. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kriksos napisał:

Z tego co czytam to za LM na cały czas trwania umowy i MR nie wszystkich kasują po negocjacjach. Mam pakiet Superpremium + z MR, HBO Go, History 2, Eleveny i płacę 132 zł/m-c. Chyba w razie w pozostaje Polsat.

Mam identyczny pakiet za 129 zł ale bez HBO GO. Dziś złożyłem wypowiedzenie (31.10.2018). Na 90%jestem zdecydowany na Polsat. Do tego dołożę Netflix i będzie git. No chyba, że nc+ zjedzie z ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie przedłużyłem z nc+. pakiet Mistrzowska Piłka + z MR, Eleveny przez cały czas trwania umowy, PSP przez cały czas trwania umowy, pakiet History ( H1, H2 ), wszystkie canale, HBO + HBO GO 124,88 zł. Do tej pory bez H1 miałem 132,88 zł.

Edytowane przez Kriksos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, boczek3333 napisał:

Dzięki za odpowiedź. Czy w tej cenie dostał ktoś Mistrzowską Piłkę do końca sezonu za darmo ?

u mnie umowa do końca miesiąca. Wypowiedzenie złożone. Aktualnie to co w stopce.

Ostatnie 3 telefony i poniższa propozycja z mojej strony za każdym razem odrzucona. Czekam dalej.

 

Extra + 8xC+ za 79,99zł na 24 m-ce

MR - 10zł

MediaBox - 0zł

Box+ - 5zł

3xHBO - 0zł

4xEleven - 7,95zł na 12 m-cy

Polsat Liga Mistrzów - 0zł na cały sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Martinos napisał:

u mnie umowa do końca miesiąca. Wypowiedzenie złożone. Aktualnie to co w stopce.

Ostatnie 3 telefony i poniższa propozycja z mojej strony za każdym razem odrzucona. Czekam dalej.

 

Extra + 8xC+ za 79,99zł na 24 m-ce

MR - 10zł

MediaBox - 0zł

Box+ - 5zł

3xHBO - 0zł

4xEleven - 7,95zł na 12 m-cy

Polsat Liga Mistrzów - 0zł na cały sezon

Życzę wytrwałości i powodzenia w negocjacjach, masz jeszcze czas. Ja chyba przyjmę ich propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ponieważ negocjuję z nc+ warunki przedłużenia umowy, to chciałbym się zapytać zorientowanych o to, czy jest szansa by wynegocjować za 60 zł Comfort+ z 8 kanałami C+ lub Extra+ z kanałami C+? Obecnie mam jakiś wypasiony pakiet za 92 zł z prawie wszystkimi kanałami ale i tak przy dziecku nie mam czasu tego oglądać, więc chciałem sobie nieco obniżyć rachunek i zmniejszyć ilość kanałów (ale C+ chciałem właśnie sobie zostawić). Ewentualnie za ile max można mieć taki zestaw kanałów jak napisałem wyżej, bez żadnych innych [beep]ół typu multiroom czy VOD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Martinos napisał:

@boczek3333

ja tę część dostałem bez problemów:

Extra + 8xC+ za 79,99zł na 24 m-ce

MR - 10zł

MediaBox - 0zł

Box+ - 5zł

3xHBO - 0zł

 

U mnie nie chcą się zgodzić na Eleveny - chcą 11,90zł

oraz

Polsat Premium - chcą dać 0zł do końca roku a potem 10zł.

Mi też to kiedyś proponowali bez "Box+ i mediabox" ale już polsatu premium nie chcieli dać nawet po konsultacjach z managerem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cybi napisał:

@asffaf

 

50 zł za pakiet Extra+ z 8 kanałami C+, który nc+ wpycha ludziom za 99,99? ;) No ładnie, jak takie coś bym wyrwał, to byłbym usatysfakcjonowany. Musiałeś wysyłać wypowiedzenie czy bez tego takie coś Ci zaproponowali za 50 zeta? ;)

 

Taniej niż 57,50 obecnie nie dostaniesz.Taniej maja ci który mieli Comfort+ zrabatowany do 14,99 zł ale do takiej ceny nie ma obecnie szansy zejść.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, kamil2505 napisał:

Niektórym udawało się zdobyć taki pakiet przy konfiguracji Comfort+ za 22,50zł + Canal+ za 25zł (przez 6 miesięcy później negocjacje) + Extra+ za 10zł/15zł (tę pierwszą cenę trudno uzyskać,  ale warto próbować). 

A tak odnośnie dopełnienia do EXTRA. 5 września dostałem SMS-a: Zyskaj aż 37 dodatkowych kanalow za jedyne 10zl/m-c do konca trwania umowy.

Sprawdz: https://ncplus.pl/s/fe Zamow odpisujac TAK.

Łaskawie się zgodziłem ?

Własnie miałem powyższą konfiguracje +HBO z HBO GO za 20zł do końca umowy

Edytowane przez tim27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, cybi napisał:

Witajcie, ponieważ negocjuję z nc+ warunki przedłużenia umowy, to chciałbym się zapytać zorientowanych o to, czy jest szansa by wynegocjować za 60 zł Comfort+ z 8 kanałami C+ lub Extra+ z kanałami C+? Obecnie mam jakiś wypasiony pakiet za 92 zł.....

Za 92 nie ma wypasiongo pakietu. Comfort z 8C+ możesz mieć za 47 zł. Dostaniesz to po wygaśnięciu umowy.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Końcem września kończy mi się umowa. Wypowiedzenie złożone.

Aktualnie:

Extra 6C+, Eleveny, Mediabox, 2xMR  i płaciłem 111zł

 

Do dziś dwa telefony i propozycje takie same
Extra 6C+ 69.99 zł

eleveny 11.90 zł

mediabox 5 zł

2xMR 20zł

HBO do konca lutego za 0 zł

 

Narazie sie wstrzymałem bo mam jeszcze czas. Czy da sie wyciągnąć HBO na cały okres?  Przy pierwszej ofercie jeszcze dostałem propozycje wymiany 2x sagemcom na wifiboxy za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...