Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przedłużyłem umowę :

Wybrane usługi Pakiet Extra+, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Filmbox do końca września bez zobowiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 6 dni - dzwoniłem 11 razy pod różne ich numery i działy - JEDENAŚCIE RAZY dostawałem różną ofertę, tego samego pakietu....za każdym razem info, że....tylko to mogą mi zaoferować  :crazy:

 

Fajnie, tylko mi wciskają, że jeśli wezmę opcję C+ na 6m za 25zł to LM za free do końca roku, potem nawet 30zł..

 

 

 

Spróbuj na numer krakowski. Wydaje się że tam siedzą nieco bardziej rozgarnięci konsule. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam w mailu potwierdzającym ofertę. Prawdę mówiąc nazewnictwo z nc+ jest mi jeszcze obce, faktycznie powinno być chyba Box+. W zakładce mój sprzęt" mam UltraBox+\PVR Pace

Pewnie sprawa będzie do wyjaśnienia.

Edytowane przez Artur6436
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20zł to bez zobowiązania. Ze zobowiązaniem na 12 miesięcy można wyrwać ten kanał za jedyne i skromne 10zł :P.

Wreszcie dają to czego ludzie zawsze oczekiwali! Czyli można sobie dokupić pojedyncze kanały :D Tak serio to ciekawe ile osób się skusi na ten rarytas w tej cenie. Nie dość, że dekoder 15 zł/msc to jeszcze kanał dodatkowo płatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Umowa do końca sierpnia bez wysłanego wypowiedzenia

Mam wyłączony telefon podany więc sam zadzwoniłem pierwszy raz na numer z sms'a 22 kierunkowy

 

Obecnie mam Extra+ 6C+ 69,99

 

Oferta

To samo za 69,99

Dodatkowo HBO do końca roku za darmo z możliwością wyłączenia

Liga Mistrzów za darmo do końca roku później 10zł do czerwca bez możliwości wyłączenia

Zapytałem o multiroom ale wiąże się to z wymianą dekodera Pace na 2 i wtedy +5zł za pierwszy i +10zł za drugi

 

Jak oceniacie ofertę szczególnie pod kątem ligi mistrzów i multiroom'ów?

Edytowane przez kb27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak to jest z canal+4K?. Dzisiaj dostałem info. że kończy mi się okres promocyjny na ten kanał i na chwilę obecną jak chcę korzystać to 20zł/m-c. Nie chcę wierzyć dlatego pytam, 20 zł za jeden śmieszny kanalik!!!!!

Też dostałem taką informację na e-maila i mogę mieć ten kanał za "jedyne" 10 zł. W tym miesiącu przedłużałem umowę płacę 123 zł, miałem mieć zagwarantowane wszystkie kanały, które wcześniej posiadałem w tej samej cenie, od nowego roku ligę mistrzów za 10 zł,  konsultant nic nie wspominał o dodatkowo płatnym kanale 4k, więc zostałem jawnie oszukany. Jak myślicie da się to załatwić reklamacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Mój pakiet to: Extra+ 8C+, multiroom na cameleonach, Pace – płaciłem 79,99 zł, obecnie 88,99 zł – umowa na czas nieoznaczony.

 

Dwukrotnie składałem wypowiedzenie, ale niestety trafiłem do tej grupy osób, które konkretnie są olewane.

W zasadzie w trakcie wypowiedzenia miałem z dwa-trzy telefony i to z propozycjami, gdzie koszt byłby większy niż to co mam teraz i koniecznie ze zmianą kart. Gdy próbowałem sam kontaktować się z nimi – za każdym razem mnie zbywano. Twierdzili, że jestem w grupie z kartami cameleon, że mam OBOWIĄZKOWĄ wymianę kart i muszę zmienić sprzęt przy przedłużeniu. Inaczej nic nie da się zrobić ale przekierowują mnie do innego działu, ktoś zadzwoni do mnie z propozycją itd. Oczywiście nikt nie dzwonił.  W taki sposób dwukrotnie anulowałem wypowiedzenie i przechodziłem na nieoznaczony…

Zastanawia mnie tylko jedno.

Obecnie siedzę na dwóch kartach cameleon (dekodery: Pace + jakiś Sagecom wykupiony na własność) + spliter clone+. Póki co wszystko działa ale… No właśnie - jak długo mogę „siedzieć” bez umowy, czy mogą mi wyłączyć sygnał od tak, po prostu. Nie wiem co robić. Dodam, że rozważałem odejście od cameli i splitera, chciałem wziąć dekodery: wifi Premiumbox+  +  wifiBOX+ ale proponowana cena za to co mam z nowym sprzętem to 94,99 zł i nic mniej…

Edytowane przez davids80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Koniec umowy wraz z końcem miesiąca. 

Wczorajsza rozmowa z konsultantem: Extra+, 6 C+, Eleven, History (1,2), 2x multiroom standard, LM do czerwca za 0 zł (później brak info), opcjonalnie HBO do końca roku za free.

 

Abonament łącznie 104 zł. (Za poprzedni pakiet 1:1 taka konfiguracja płaciłem 108 zł).

 

Pytanie: Czy jest możliwość zejścia poniżej 100 zł w takiej konfiguracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pierwsza umowa poszla po myśli druga do konca stycznia. Już dzwonią teraz Extra 6C+ WiFi premium plus Eleven całość 81,99. To samo proponują na 24 miesiące za kwotę 84zl. A jak będę chciał ligę mistrzów to jeszcze od stycznia 5zl i jak stwierdził konsultant taniej nie będzie i do 90zl się smieszcze. Będę celowa w takie coś proszę o opinie czy ktoś dostał ostatnio taka propozycje. Comfort 22.50zl eleven 7.95 plus 8C + za 25 ba cały okres umowy czyli razem 55 z groszami ewentualnie HBO z HBO GO za 20zl na cały okres co da 75 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@davids80 - działają Ci deki Pace ze splitterem?

 

Umowę mam do końca roku ale już mogę przedłużyć. Teraz płacę 9 dych za Extra 6C+, Eleven, multiroom na cameleonach i 2xPace.

Ile będzie za to samo, z tymże przy wymianie kart i deków na nowy multiroom? Potrzebuję 3 dekodery łącznie. Jakby wyszło tyle co płacę teraz to ok, ale boję się że doliczając najem wyjdzie więcej i to sporo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie siedzę na dwóch kartach cameleon (dekodery: Pace + jakiś Sagecom wykupiony na własność) + spliter clone+. Póki co wszystko działa ale… No właśnie - jak długo mogę „siedzieć” bez umowy, czy mogą mi wyłączyć sygnał od tak, po prostu. Nie wiem co robić. Dodam, że rozważałem odejście od cameli i splitera, chciałem wziąć dekodery: wifi Premiumbox+  +  wifiBOX+ ale proponowana cena za to co mam z nowym sprzętem to 94,99 zł i nic mniej…

 

À propos splitterów i Pace'a: https://satkurier.pl/news/173353/dekoder-pace-od-nc-przestaje-dzialac-ze-splitterami.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze takie rozmowy tel. z konsultantem po prostu nagrywać, podobnie jak i oni to robią. Wtedy masz twardy dowód w postaci nagrania przy składaniu reklamacji. Jeżeli umowa była na odległość zawsze można od niej odstąpić w czasie 14 dni.

Niestety 14 dni już minęło. Nie nagrywałem bo oni nagrywają. Wydaje mi się, że mogę odwołać się do ich nagrania niech sobie sprawdzą co mówił konsultant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uffff, w końcu udało się otrzymać ofertę za 22.5 pln. Umowa do końca miesiąca. Przez ostatnie kilka dni owszem proponowali podobne rozwiązanie, ale z uzupełnieniem o paczkę Canal+. Przez pierwsze 6 miesięcy za 47,5 zł, później 18 miesięcy za 22,5zł. Byłem dzisiaj umówiony na telefon w godzinach wieczornych, zadzwoniłem wcześniej i zapytałem o goły pakiet Comfort+, usłyszałem, że nie będzie z tym problemu, ale po chwili zerwało połączenie  :mrgreen: Oddzwoniłem, w rozmowie z innym konsultantem usłyszałem, że nie ma szansa na taką ofertę więc podziękowałem.  Po chwili oddzwonił konsultant z którym byłem umówiony na rozmowę, początkowo proponował ofertę Comfort+ razem z paczką Canal+. Trochę pokręciłem nosem po czym sam zaproponował, że prosi o chwilę cierpliwości i zapyta kierownika czy wyda zgodę na sam Comfort+. Po chwili dostałem to co chciałem  :wink: W prognozie płatności jest widoczna kwota, którą aktualnie płacę - 59,99 zł za bieżący miesiąc, 22,50 zł/mies. do 08.2020 - ostatni miesiąc okresu oznaczonego oraz 26,50 zł/mies. za pierwszy miesiąc okresu nieoznaczonego. 

 

Nie ma co odpuszczać, przetrzymajcie ich do końca, a dostaniecie to na czym wam zależy. 

 

Pewnie zostałbym przy paczce Comfort razem z kanałami Canal+ gdyby nie liga mistrzów. Z tego co się dowiedziałem do końca roku jest bezpłatna. Później wiąże się to z opłatami, co więcej możliwość jej nabycia pojawia się dopiero od pakietu Extra+  :sciana: Nie dość, że musiałbym zmienić ofertę na droższą to jeszcze dopłacić kolejne 20-30 zł za LM  :?

Edytowane przez Tomekpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomekpl możesz rozwinąć ostatni akapit?

 

Ja mam start+ i paczkę c+ za 25 zł. Umowa do czerwca, paczka c+ do końca września, chcę do końca umowy to + LM. Ktoś wie czy jest to możliwe bez poszerzania pakietu(w kontekście tego co pisał Tomekpl) a jeśli tak to ile mnie to będzie kosztować po nowym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma się C+, to niczego nie trzeba będzie poszerzać, żeby dostać LM. Opłata od nowego roku ma niby być/jest zależna od tego ile płacimy za pakiet C+ (ale nie wyższa niż 30zł).

Jak ktoś nie ma C+ i ma pakiet niżej niż Extra, to wtedy nie dobierze LM w ogóle.


Też dostałem taką informację na e-maila i mogę mieć ten kanał za "jedyne" 10 zł. W tym miesiącu przedłużałem umowę płacę 123 zł, miałem mieć zagwarantowane wszystkie kanały, które wcześniej posiadałem w tej samej cenie, od nowego roku ligę mistrzów za 10 zł,  konsultant nic nie wspominał o dodatkowo płatnym kanale 4k, więc zostałem jawnie oszukany. Jak myślicie da się to załatwić reklamacją?

 

Zależy co Ci dokładnie powiedział konsultant. Jeżeli powiedział coś w stylu "na 100% będzie Pan odbierał wszystkie kanały, które odbiera Pan w tej chwili" to można spróbować. A jeżeli powiedział "będzie Pan miał zagwarantowane wszystkie te same kanały, które ma Pan obecnie", to jak już wspomniał Riddick1500, kanał C+4K nie był/nie jest kanałem gwarantowanym i można zapomnieć o reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomekpl możesz rozwinąć ostatni akapit?

 

Ja mam start+ i paczkę c+ za 25 zł. Umowa do czerwca, paczka c+ do końca września, chcę do końca umowy to + LM. Ktoś wie czy jest to możliwe bez poszerzania pakietu(w kontekście tego co pisał Tomekpl) a jeśli tak to ile mnie to będzie kosztować po nowym roku?

 

 

Z tego co twierdził konsultant to nawet jeśli zostawiłbym pakiet Comfort+ z Canal+ to i tak po nowym roku musiałbym zmienić pakiet na Extra+ żeby móc oglądać Ligę Mistrzów. Najlepiej zadzwonić i podpytać. Pytałem o to konsultanta kilka razy, może coś pokręcił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udalo sie komus z Was wynegocjowac w ostatnim czasie pakiet START + za 9,99 (bez zadnych dodatkow) ?

 

bo mi dzis proponowali START+  za 9,99,ALE z obowiazkowym CANALEM+  za 25 zl na 6 msc (potem moge to wylaczyc i bede przez reszte umowu placil 9,99)

 

sam START+ proponuja mi za 17,5 zl

 

dodam,ze schodze z pakietu comfort+ 6 C+ + eleven + mr =za okolo 72 zl miesiecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomekpl

Nawet jak będziesz miał Start+, ale z Canal+ to Ligę Mistrzów będzie można dokupić tylko póki co nie jest wiadome dokładnie za ile.

W sumie to tylko te osoby, które posiadają Start+ i Comfort+ nie mogą dokupić Ligi Mistrzów (te pakiety z Canal+ już to umożliwiają).

 

@jordan20

Możesz próbować, aczkolwiek szanse niewielkie. Pakiet Start+ w cenie 9,99zł pojawiał się ostatnio tylko w konfiguracji z Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...