Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No nie do końca to napisałeś. Można zrozumieć że za 4K w Twoim przypadku trzeba zapłacić dodatkowe 39 zł.

Pisałem o moim przypadku że gdybym chciał oglądać kanał C+4K i zachować opcję Multiroom to muszę zdać obecny sprzęt na kartach Cameleon i odebrać nowy na Caymanach. Reasumując - płacąc średnio 39PLN miesięcznie więcej mogę oglądać kanał C+4k i mieć jeden z dekoderów lepszej jakości. Dziwna polityka.

Edytowane przez maxtiger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maxtiger. Bzdury nie piszę. Wyraźnie napisałem, że 2 dekoder to wifibox i wiem co to za sprzęt, więc mi nie musisz tłumaczyć. Dostałeś dobrą ofertę nr 1. Powinieneś ją przyjąć. Piszesz o smark domie... moim zdaniem nie warto dodatkowo kasę na to wywalać. W nc możesz dostać Eleven za 7,50 lub 11,90. I też masz dostęp do PSP.

W takim razie zapytam może inaczej czy przesiadając się z Pace Prv na ten dekoder 4k poczuje różnicę jakości dla kanałów HD? Z racji tak dużej dopłaty może NC+ zakłada że dostaję dostęp do kanału 4k oraz najnowszej generacji sprzęt gdzie Klient poczuje różnicę jakości obrazu na pozostałych kanałach. W moim przypadku i 75" TV - może zauważę różnicę.

Z góry dziękuje.

 

P.S.

Tylko przez dyskusję z Wami można zrozumieć że bardzo szybko można przepłacić za coś co nie jest warte kasy, więc sorry że tak drążę temat.

Edytowane przez maxtiger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy telefon. Umowa do końca września. Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane.

Extra+, 8xC+

3xHBO

4xEleven

Polsaty PREMIUM

NCplusGO

MR zostaje. Wymiana Box+ za free na WiFi Box

Cena:

106,89zł do końca roku. Później 116,89zł (+10zł za Polsaty Premium)

 

Czyli to samo za tyle samo + 10zł za Polsaty od nowego roku.

Edytowane przez Martinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo się czeka na ten e-mail "mistrzowska piłka", po przedłużeniu umowy?

 

W tym momencie to już raczej z przedłużeniem dostajesz warunki Mistrzowskiej Piłki. Do 14.08.2018 była możliwość włączenia dopiero po przedłużeniu. Ale może niech ktoś potwierdzi kto przedłużał po 14.08

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko nowy. Ten co płaci bedzie płacił dalej, a sznse na MR za free przy aneksowaniu ma nikłe. Wręcz zerowe.

 

Ja nie miałem MR po Cyfrze+ i mam za free. Kiedyś w N dobrałem za 0 zł.

No i co z tego? Pisałem, że jak jest za free to tak będzie dalej. Takich jak Ty z MR za free od ITI to można policzyć na palcach obu dłoni. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

obecnie Extra+ 8c+ 79,99, umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie złożone. Oferta z Krakowa to samo z LM do czerwca w tej samej cenie. W związku z brakiem pewności co do przedłużenia praw do LM postanowiłem zejść na Comfort z 8C+. Konsultant policzył Comfort za 39,90 i Canal+ 25/40. 

Spytałem się o ofertę Comfortu za 22,50 ale powiedział, że tej oferty dla mnie nie będzie... 

Edytowane przez emsik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po przedłużeniu umowy, mogę potwierdzić, że oferta kanału Canal+ 4K jest już dostępna oficjalnie, także w ofertach aneksowych, 10zł /mies. na 12 miesięcy lub 20zł na czas nieoznaczony.

Dowiedziałem się również, że jeżeli posiadam Wifibox+ jako dekoder do multiroomu, to nie muszę go wymieniać, gdy biorę Ultraboxa, w innym wypadku konieczna jest rezygnacja i ponowna aktywacja usługi multiroom.

Mile mnie zaskoczyło to, że nadal dla przedłużających umowę dostępna jest opcja Man Pack ( w starej wersji z 8 kanałami), choć wiele osób twierdziło że tylko Multi Man Pack lub trzeba będzie osobno dokupić te kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy telefon. Umowa do końca września. Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane.

Extra+, 8xC+

3xHBO

4xEleven

Polsaty PREMIUM

NCplusGO

MR zostaje. Wymiana Box+ za free na WiFi Box

Cena:

106,89zł do końca roku. Później 116,89zł (+10zł za Polsaty Premium)

 

Czyli to samo za tyle samo + 10zł za Polsaty od nowego roku.

 

Ja właśnie zaakceptowałem taki pakiet 10zł taniej.

Starałem się wywalczyć LM do końca sezonu za 0zł, ale cały czas była odpowiedź, że nie można mieć HBO i LM za 0zł. Albo to, albo to.

 

WYBRANE USŁUGI: 
Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, NAJEM HD, Najem HD Multiroom
 
Wybrane promocje
Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18),
Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18),
HBO 0 zł/m dla Abonentów, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów,
Mistrzowska Piłka za 0 zł do 31.12.2018 r. i następnie za 10 zł/m dla Abonentów (07/18),
Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem Box+ 0zł dla Abonentów
 
Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +24 mies.
 
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 96,89 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...