Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Stara umowa do końca pażdziernika na pakiet superpremium+eleveny+hbo go+mediabox za 115,89zł.Zadzwonili i zgodziłem się na nową umowę,wszystko co miałem zachowane i dodatkowo dołożyli ligę mistrzów za free na całą umowę oraz filmboxy za 1 zł.Czyli 24 miesiące za 116,89zł.W cenie jest kanał canal+ 4k,a dekodera 4k już nie chcieli dołożyć.Dekoder 4k będzie można wymienić na święta jak będzie promocja.Można było taniej czy dobra oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra oferta

 

Nie do końca, bo ja miałem MR po n-ce i nie płaciłem za niego. W lipcu gdy dostałem pierwszy telefon też go dawali za 0 zł...

Nic nie pisałeś jaki masz MR. Skoro nie płaciłeś to nie powinieneś płacić. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie pisałeś jaki masz MR. Skoro nie płaciłeś to nie powinieneś płacić.

 

OK. My bad. MR Standard (Turbobox+ oraz nbox+, który padł, wymieniony na WifiBoxa+). Co prawda dzisiaj Konsultant stwierdził, że jak wymieniłem sobie dekoder to już nie mogę mieć MRS za 0 zł. Jak wymieniałem parę tygodni temu, nie mieli już tych nbox+ i dali WifiBoxa+. Zresztą nie dostałem żadnej informacji, że za ten dekoder będę musiał płacić... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, jakbyś wymienił nboxa w ramach uszkodzenia na dsi83 sagemcoma to jak najbardziej nie zmienia to warunków umowy. Natomiast wymiana na wifiboxa już nie musi oznaczać bezpłatnej wymiany a jeżeli został wymieniony nboxa na wifiboxa to powinieneś zostać poinformowany o tym, ze wchodzi opłata 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale dekoder został wymieniony bezpłatnie i nie zostałem poinformowany o żadnej dodatkowej opłacie. Zresztą, która i tak się nigdzie nie naliczyła (płatność do 18ego).

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Mam na chwilę obecną extra + 6C+ ZA 69,99. Przeglądam od kilkunastu minut Forum i nagle telefon z DUK:)  Oferta: to co mam, bez zmian, ewentualnie extra + 8 C+ za 79,9- + do końca stycznia HBO, ew. extra + 8C+ + HBO na całą umowę za 89,90. Chciałem wymienić turbo boxa na dekoder 4k z wifi, ale tu opłata aktywacyjna 99 + za każdy m-c 15 PLN. Na chwilę obecną podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta dla mnie;

Do tej pory extra z 6 canalami i eleveny za 89 zł.

Proponują to samo w tej samej cenie a po nowym roku dopłata 5 zl za Polsaty. Odmówiłem. Nie wysyłałem wypowiedzenia - umowa do listopada.

Przedstawiona oferta niezmienna od dłuższego czasu.

Na drugiej umowie mam to samo z Multiroom niewiele ponad 80 zł,nie rozumiem czemu za pakiet uboższy mam płacic wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niszczyciel 

 

Jak dzwonisz na nr krakowski ,a wszystkie linie obecnie mają zajęte,to z automatu przełącza na dział sprzedaży,(miałem tak nie raz, konsultant nie mówi wtedy dział utrzymania klienta )a tam ceny normalne dlatego pewnie takie ceny Ci przedstawiła....Podejdź do salonu nc ,(nie wyspa,tylko salon)tam z palca dają Comfort za 22,50 zł 

Jak to z palca?

Wszystkim, czy tylko obecnym abonentom?

Czy też ewentualnie tym co zmniejszają pakiet np z Extra?

Edytowane przez arzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile da się wyciągnąć Extra z 8xC+, Eleven, 2xmr, dzierżawa premiumboxa pewnie musi zostać (5 zł)? Ewentualnie ile musiałbym zapłacić za wymianę na dekoder UHD?

 

W tym momencie mam Start (20 zł), 8xC+ (25 zł), dzierżawa Premiumboxa (5 zł), czyli w sumie 50 zł. Niedawno przedłużałem umowę, ale mam też CP i chciałbym zrezygnować z Polsatu (interesuje mnie tylko LM, a dotychczas opłacało mi się mieć dwie platformy, bo miałem SmartDom1). W związku z tym nie wiem czy byłoby to traktowane jako przedłużenie umowy czy tez podniesienie pakietu

Edytowane przez Random1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, aktualnie posiadam umowę na Superpremium+ + HBO + Cinemax za 109.99, termin umowy to listopad 2018. Jak myślicie, coś uda się ugrać by mieć ten pakiet za np. 89.99, a może nawet mniej? Nie jestem zbytnio zainteresowany MR czy też np. Eleven itp. Klientem NC+ jestem od września 2014 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Superpremium+ za 99zł z MR C+, oferta zostania przy tym samym, za tą samą cenę ew. do tego Multi Man Pack za 20zł lub Extra+ z 8xC+ za 79zł, HBO i HBO GO na 5mc, Filmbox na 1mc i też możliwość MMP za 20zł. Umowa do końca sierpnia z wypowiedzeniem. Póki co jeszcze się nie zdecydowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługi Pakiet Comfort+, CANAL+, Dopełnienie do Extra+, Eurosport 2 HD

Wybrane promocje Comfort+24,99 zł24 m, a po tym okresie 28,99 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł 6 m i 40 zł/m dla Abonentów, Eurosport 2 HD 0 zł 1 m oraz 4,99 zł do końca czasu oznaczonego dla Abonentów
Czas trwania umowy(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.
Umowę mam do końca stycznia, dziś przedłużyłem na takich warunkach, do tej pory tyle samo płaciłem, mam camela i własny sprzęt, także jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, NAJEM HD, Najem HD Multiroom Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem Box+ 0zł dla Abonentów Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 96,89 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl
 

 

 

Dostałem ofertę "to samo, za tyle samo". Tylko jest wpisany Filmbox Pack, którego nie mam i o który nie prosiłem. Pewnie jakaś czasowa promocja?

 

Próbowałem zejść z ceny Elevenów na 7,95. Konsultant powiedział, że jak najbardziej da radę, ale wtedy nie będzie mógł mi zaoferować pakietu HBO za 0zł przez 24 miesiące, ponieważ może to zrobić tylko wtedy, gdy wezmę to co mam, w tej samej cenie.

 

Oferta w sumie mnie zadowala (mam do akceptu na mailu), choć chciałby uzyskać jeszcze Ligę Mistrzów na cały sezon za 0zł (w tej ofercie po nowym roku mam płacić 10zł / mies.). Jak myślicie, jest szans jeszcze to wyrwać?

 

Wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem. Umowę mam do września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza rozmowa z konsultantem - pokazała mi całkowity brak logiki:

 

Oferta nr 1:

Superpremium - 99

Hbo Go - 5

Dekoder Pace + Wifibox w ramach MR (zostaje na starych kartach) - 0

LM do końca sezonu 2018/19 za 0

Razem 104 PLN

 

Oferta nr 2:

Superpremium - 99

Hbo Go - 5

Dekoder 4K + Wifibox (na nowych kartach) 15+10

Aktywacja dekoderów 2x49 PLN czyli 4pln/1m

kanał C+4k - 10

LM do końca sezonu 2018/19 za 0

Razem 143 PLN

 

Podsumowanie:

za dekoder 4k (drugi jest taki sam) i dostęp do kanału C+4K trzeba płacić dodatkowe 39 PLN za miesiąc !!!

 

Mając na uwadze taki stan rzeczy to zdecydowanie najlepiej mi będzie przedłużyć umowę:

Stary MR+ plus Extra+ C+ i HBO z Go (podajecie że za 85 PLN można wywalczyć)

oraz korzystając ze Smartdomu w Polsacie pełen pakiet sportowy z Elevenami, Polsat Sport Premium, Polsat Sport, Cinemaxy itd. za 64 PLN.

Razem daje to 149 PLN ale ma się 3 dekodery i w zasadzie Pełen Sport na 24 miesiące.

 

Innej drogi nie ma jak NC+ życzy sobie 39 PLN za kanał 4K z dekoderem miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki. Bzdury piszesz bo nie rozumiesz. Drugi dekoder nie jest ten sam, tylko Wifibox. Zmieniasz MR, który jest płatny 10 zł i to nic nie ma do kanału 4k. Dzierżawa dekodera to 15/m (dają i za 10) . Opłata za kanał 4k to 10. Czcesz oglądać jeden kanał 4k to musisz płacić 25. Czyli i tak zdzierstwo. Niestety, chcesz nowe, to płać aktywację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki. Bzdury piszesz bo nie rozumiesz. Drugi dekoder nie jest ten sam, tylko Wifibox. Zmieniasz MR, który jest płatny 10 zł i to nic nie ma do kanału 4k. Dzierżawa dekodera to 15/m (dają i za 10) . Opłata za kanał 4k to 10. Czcesz oglądać jeden kanał 4k to musisz płacić 25. Czyli i tak zdzierstwo. Niestety, chcesz nowe, to płać aktywację.

Sorry ale teraz to Ty piszesz bzdury. Drugi dekoder jest zwykłym dekoderem gdzie jakość jest ta sama i w obu przypadkach odbierasz kanały max HD(nie chodziło mi że ten drugi z MR zostaje fizycznie u mnie w domu). W moim przypadku (tylko taki opisywałem) różnica wychodzi 39 PLN przy zamianie aby można było odbierać kanał C+4K. Też uważam że to zdzierstwo. Płacić nie będę.

Edytowane przez maxtiger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maxtiger. Bzdury nie piszę. Wyraźnie napisałem, że 2 dekoder to wifibox i wiem co to za sprzęt, więc mi nie musisz tłumaczyć. Dostałeś dobrą ofertę nr 1. Powinieneś ją przyjąć. Piszesz o smark domie... moim zdaniem nie warto dodatkowo kasę na to wywalać. W nc możesz dostać Eleven za 7,50 lub 11,90. I też masz dostęp do PSP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...