Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o Ultraboxa 4k- można dostać bez opłaty wstępnej, a potem 10zł miesięcznie - na 100% pewne info, bo taką propo dostałem wczoraj.

Przy jakim pakiecie (i za ile) dostałeś taką propozycję?

ale już sam Extra+ z 8x C+ i HBO widzę za 84,99 a nawet za 79,99

 

Wydaje mi się, że takie oferty może dostać ktoś, kto przedłuża umowę i ma już HBO za free albo za grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem chyba z 30 ostatnich stron i widzę że cały czas te ceny się zmieniają lub coś nowego wymyślają. Czy ten cały pakiet za 145 PLN bo taką dostałem propozycję jest oki?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telefon z W-wa mam umowę do końca października 

oferta: Extra+ (8) Canal+, multiroom premium hbo na 6 miesięcy za 104,99 potem +25 dodatkowo za hbo czyli 130 zł. 

dziś płacę za to 99,99 + 8 zł hbo go

za ligę mistrzów przy tej propozycji miałbym płacić od nowego roku 10 zł dodatkowo

 

Na razie poczekamy (jeszcze wypowiedzenie nie wysłane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic nie wyczytałeś. E+ z 8C+ i HBO 84,99, HBO Go 5, 11 7,50 lub niecałe 12, MR 10 i dekoder 4k 10 max 15.

Z tego co wyczytałem to teraz tak by wychodziło:

E+ 8C+ HBO = 85

HBO Go = 5

Eleven = 12 (w 90%)

4k dek = 15

MR = 10

C+4k = 10

total = 137PLN

 

Czy ktoś przedłużał umowę na takich warunkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Altualnie:

  • Pakiet Superpremium+ 210zł
  • MULTIROOM STANDARD 20zł
  • Filmbox Pack 15zł
  • HISTORY HD 1.99zł
  • Superpremium+ 99,99 zł 24 m dla Abonentów
  • Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów

Umowa przeszła w czas nieokreślony, aktualnie do zapłaty 117 zł

 

2X Cameleon

 

oczywiście złożone wypowiedzenie, koniec umowy 31.08.2018.

 

Nikt nie dzwonił, więc sam zamówiłem kontakt przez stronę www. Oddzwoniła Pani której wyraźnie nie zależało na ustaleniu czegokolwiek. Kiedy powiedziałem ze nie zgadzam się na nowy sprzęt rozmowa się zakończyła.

 

Aktualnie jestem zainteresowany przejściem na nowy sprzęt, bez MR pakiet Comfort z dop. Exra jak najtaniej.

 

Wczoraj próbowałem dzownić do Krakowa, dostałem info że moje konto jest zablokowane i nie mają dla mnie żadnych ofert. Zapytałem co to oznacza na co konsul odpowiedział "Pana umowa zmierza ku końcowi" :-|

 

Przekazał sprawę do Działu Promocji ale jeszcze nikt nie dzwonił.

 

Macie doświadczenie jak zagrać aby wygrać?

 

dzisiaj przedzwoniła do mnie przemiła Pani z zapytaniem czy może jednak zechciałbym wysłuchać ich oferty. Zaproponowała to co miałem tyle że bez HBO i Filboxów za 90 zł :|

 

Może zbyt ostro ale powiedziałem że chcę Comforta (za 22,5zł) z dopełnieniem do Extra na okres testowy z możliwością rezygnacji. Dostałem odpowiedź, że w chwili obecnej nie ma dla mnie takiej oferty ale wie jakie są moje wymagania i będzie kontaktować się jak coś ciekawego się pojawi.

 

Grunt że coś się dzieje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. :) 
Dziś wpadł pierwszy telefon w sprawie przedłużenia umowy.
Do teraz, extra z c+ za 79.90 plus gratisy w tym HBO i Filmbox.
Oferta z dziś, bez wypowiedzenia:
Comfort+ 14.99 24m
Dopełnienie do Extra 10zł
Canal+ 25zł 6m z możliwością przedłużenia
HBO 0zł na 24m
Najem Ultrabox+ 15zł. 
Myślicie że to dobra opcja? Jestem z nimi od 2001 i myślę, że chociaż najem tego deka by zrzucili co? Konsultantka mówiła coś o kwocie 10zł za najem 4k, poczekać na kolejny telefon?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym klepał, jak Najman w matę ;)

 

A tak serio... Trochę to dziwne, że DUK daje Ci od razu dopełnienie do Extra+ za 10 zł. Coś mi tu nie pasuje. Nie kojarzę żeby był wcześniej jakiś przypadek, gdzie wspomniany DUK dał na przedłużenie dopełnienie do Extra na cały okres umowy, bo to zwyczajnie bez sensu.

 

Dodatkowo dają Ci sami zejście do Comfortu+ w cenie, którą dostało 5 osób na krzyż, a ty nawet nie złożyłeś wypowiedzenia. Gruby nićmi szyte to wszystko (?!).

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym dopełnieniem?

 

U mnie wygląda to tak:

Dzisiaj:

Umowa do końca sierpnia,

Extra+, 6C,

dekoder PVR (0 PLN)

69,99 PLN/mies

 

Dzisiaj zadzwoniła miła pani z taką propozycją:

Umowa na 15 miesięcy,

Extra+, 6C+,

Mediabox (3 PLN),

Kanały Polsat z LM do końca roku za 0, potem 10 PLN do czerwca. Od czerwca nie wiadomo ile będzie kosztować LM.

Wszystko razem 72,99 do konca roku, a od nowego roku 82,99 do czerwca. Potem nie wiadomo, jak wyżej.

Do tego możliwość dokupienia pakietu Eleven za 13.99.

 

Czy to korzystna oferta? Czy jeszcze można coś z tego zejść?

Edytowane przez Barti
Bardzo niechlujna pisownia w poście! Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#ircios
Serio ktoś kto dostał takiego łamańca się pochwalił jaką ma cenę Ligi Mistrzów od nowego roku? Bo śledzę to forum dziennie i kojarzę tylko wpisy na zasadzie, że "jak C+ jest jako dodatek to będzie drożej niż jeśli jest w podstawie itp.". Ale nie znalazłem informacji, że ktoś przedłużył ostatnio na Comfort za 22,50 zł plus C+ 25 zł/6 mies. i napisał ile za Polsaty Sport Premium po nowym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. :) 

Dziś wpadł pierwszy telefon w sprawie przedłużenia umowy.

Do teraz, extra z c+ za 79.90 plus gratisy w tym HBO i Filmbox.

Oferta z dziś, bez wypowiedzenia:

Comfort+ 14.99 24m

Dopełnienie do Extra 10zł

Canal+ 25zł 6m z możliwością przedłużenia

HBO 0zł na 24m

Najem Ultrabox+ 15zł. 

Myślicie że to dobra opcja? Jestem z nimi od 2001 i myślę, że chociaż najem tego deka by zrzucili co? Konsultantka mówiła coś o kwocie 10zł za najem 4k, poczekać na kolejny telefon?

 

Poproszę zrzut z ekranu z ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#ircios

Serio ktoś kto dostał takiego łamańca się pochwalił jaką ma cenę Ligi Mistrzów od nowego roku? Bo śledzę to forum dziennie i kojarzę tylko wpisy na zasadzie, że "jak C+ jest jako dodatek to będzie drożej niż jeśli jest w podstawie itp.". Ale nie znalazłem informacji, że ktoś przedłużył ostatnio na Comfort za 22,50 zł plus C+ 25 zł/6 mies. i napisał ile za Polsaty Sport Premium po nowym roku.

 

Ja mam za 5 zł po nowym roku , do końca trwania umowy, jeśli pozyskają prawa na kolejny rok . Umowa 24 m od września .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się 30 listopada.

Mam Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE  za 79.99zł 

Do tego dochodzi 5zł za Premium Boxa.

Razem miesięcznie 84.99zł

 

Dzwonili i oferują to samo plus Eleveny na których mi zależało płatne dodatkowo 7.95zł miesięcznie.

Odnośnie Ligi Mistrzów do końca roku za darmo a potem 10zł co miesiąc i nie chciała z tego zejść niżej.

Szału nie ma.

 

Co ciekawe w tym tygodniu już wcześniej do mnie dzwonili, ale wtedy coś przerwało połączenie a babka oferowała Ligę Mistrzów za 5 zł po nowym roku... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie którzy konsule są bezczelni. Dzisiejsza propozycja: Extra+6C+ za 74,99 i 2 zł za dekoder. Nie zgodził sie zejść do 69,99 bo takich cen w dzisiejszych czasach oczywiście nie ma. Najbardziej rozjuszył mnie w kwestii kanałów PSP które według niego kosztują 20-30 zł a mnie udzieli rabatu i będę płacił po nowym roku 10 zł, dodatkowo powinienem się pośpieszyć bo ta oferta nie bawem się skończy. Kiedy stwierdziłem że wszyscy abonenci C+ otrzymują je za max 10 zł  a po za tym mam czas do końca roku aby te kanały wykupić, to rzucił tekstem że nie prawda, bo jest określona pula abonentów któzy otrzymają je w promocynej cenie, reszta będzie płacić 20-30 zł, a skoro ja zamiast zaoszczędzić, wolę płacić więcej to dziękuje mi za rozmowę... Brak mi słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyżej @Mprof wrzucił jak widać zrzut ekranu i trzeba było im kazać odpalić net i kazać wejść na stronę tego forum. Ja znów miałem okazje rozmawiać wczoraj z Krakowem i informując ich, że chciałbym nową umowę za 79,99, konsultant stwierdził, że takie połączenie pakietów owszem, ale nie w takiej cenie.. Kazałem wejść na ich główną stronę i się delikatnie mówiąc „zdziwił”, co więcej po niespełna minucie nastąpiło rozłączenie się rozmowy z ich strony.. Są tam nadal słabe czynniki ludzkie.

https://ncplus.pl/sklep/oferta/extraplus-premium-eleven-sports?pm_name=Homepage&pm_source=extra_6live_14072018

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...