Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa na czas nieokreślony to znaczy że jest bezterminowa i nie ma żadnych limitów i tym podobnych rzeczy. Wypowiadasz ją ty bądź operator w dowolnym momencie a okres wypowiedzenia wynosi miesiąc.

Nie pisz bzdur jeżeli nie wiesz,rozmawiałem z konsultantem i powiedział wyrżnie że wypowiedzieć mogę w każdej chwili a opłata będzie stała do luty 2020r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz teraz napisać wniosek reklamacyjny z prośbą o bezpłatną wymianę dekodera Pace PVR na WiFi PremiumBox+, ponieważ ten dekoder co masz jest już stary i się wiesza itp. i że wymiany serwisowe w punkcie nic nie dają, bo zaraz znowu jest to samo.

 

A taki wniosek wysłać mailem, pocztą, zadzwonić czy bezpośrednio u jakiegoś przedstawiciela nc+?

Ten dekoder na 100% będzie działał z moja kartą cameleon? Wolę dopytać bo wcześniej konsultant na infolinii powiedział mi, że muszę wymienić także kartę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@davids80

Taki wniosek najlepiej napisz w Internetowym Centrum Abonenta moje nc+ w zakładce "Napisz do nas". Oczywiście pamiętaj zatytułować go na początku pisma "Wniosek reklamacyjny", aby trafił do działu reklamacji celem rozpatrzenia. :)

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz bzdur jeżeli nie wiesz,rozmawiałem z konsultantem i powiedział wyrżnie że wypowiedzieć mogę w każdej chwili a opłata będzie stała do luty 2020r.

 

To ty nie pisz bzdur i powiedz konsultantowi żeby się douczył definicji umowy na czas nieokreślony. Jeżeli Ci powiedział że opłata będzie stała do lutego 2020r. tzn. że nc+ wypowie Ci umowę w styczniu tegoż roku. Także nie powielaj idiotyzmów z infolinii i nie wprowadzaj ludzi w błąd. 

Możesz w każdej chwili. Czyli np. jutro składasz wypowiedzenie, a umowa wygasa z końcem maja. No chyba, że coś się zmieniło.

 

Nie tłumacz mu tego bo on jak widać nie rozumie tego co napisałem wcześniej.

lukx95, Przecież przy każdym dekoderze ADB płaci się 10 zł msc. za MR.

 

Nie będzie płacił jak zabuli w punkcie za wifipremiumboxa 159zł a za wifiboxa 99zł  :mrgreen: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem superpremium za 99,99 + multiroom na cameleonach z Pace 500 i sagemcomie.

 

przedłużyłem:

 

Wybrane usługi Pakiet Comfort+, CANAL+, Dopełnienie do Extra+, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR, Najem HD Multiroom Wybrane promocje Comfort+ 27,50 zł24 m, a po tym okresie 31,50 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł 6 m i 40 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 52,5 zł 

 

Dawali mi jeszcze roczne HBO 6mcy gratic i 6*25zł ale nie skorzystałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj zaznaczyłem zgodę na kontakt. Wypowiedzenie zarejestrowane. Umowa do końca kwietnia.

 

Do tej pory propozycje:

 

1. Extra Canal+ x6 MR 69,90 / 24msce,  HBO 0zł 6m

 

2. Extra Canal+ x8 MR 79,90 / 24msce,  HBO 0zł 6m

 

ewentualnie pozostawienie tego co mam na czas nieokreślony Za 88,90 jak cofnę wypowiedzenie

 

 Chciałbym wymienić dekodery (pace+sagemcom)

 

Pytanko: Jakie dekodery działają z kartami Cameleon? Zmiana mnie nie interesuje, bo mam prywatny dekoder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca kwietnia,Wypowiedzenie złożone.Dzisiaj 1 telefon krakowski.Oferta zaakceptowana

 

Wybrane usługi

Pakiet Comfort+, CANAL+, Dopełnienie do Extra+, Eleven Sports, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR, Najem PVR (Multiroom)

Wybrane promocje

Comfort+ 27,50 zł 15 m, a po tym okresie 31,50 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł 6 m i 40 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 64,4 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale poprosiłem o czas na zastanowienie się do końca miesiąca. Konsul ma dzwonić w ostatnim tygodniu kwietnia.

 

Z tymi telefonami od nich to może być różnie. Konsul zadzwonił do mnie w poniedziałek ale jechałem autem więc nie mogłem odebrać. Miał oddzwonić za pół godziny, dzwoni do dziś....  :>

Oferta z dziś:

 

Extra + 8xCanal + 3xHBO + 4xEleven + Multiroom - 96,89zł /24msc

 

 

Do tej pory było to samo za 91,89zł

 

Nie 4 eleveny tylko 3 eleveny. Kanał eleven 4 jest tylko w pakiecie extra i nie ma nic wspólnego z paczką elevenów.

Superpremium z hbo go za 105 zl,brac czy nie?

 potarguj się o te 5 zł

Sam zdecyduj samo Superpremium taniej niż 99.90 nie dostaniesz. Ircios ja nie mogę znaleźć tej oferty za 89.99?

 

Bo nikt w ostatnim czasie nie dostał oferty za takie pieniądze w dodatku jeszcze z filmboxami...

Edytowane przez kondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaakceptowałem przedłużenie umowy która miała skończyć się 30.04: wszystkie kanały (Ekstra+), Canal Plus, HBO, HBO GO, multiroom, nagrywarka - 85zł. HBO i C+ na cała umowę. Na początek Filmbox który potem się wyłączy. Podwyżka 5 zł bo teraz płaciłem za to samo 80zł. Przez 2 miesiące oferta była 85-90zł + 20za HBO. Złozyłem wypowiedzenie i poszedłem sprawdzić co oferuje Polsat dzięki czemu mogłem merytorycznie kłócić się telefonistami NC, którzy w ofercie konkurencji są dość dobrze zorientowani. Kolega który też niedługo kończy umowę dostał już identyczną oferte 85 zł więc jest to chyba standardowa oferta.

Edytowane przez grpo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaakceptowałem przedłużenie umowy która miała skończyć się 30.04: wszystkie kanały (Ekstra+), Canal Plus, HBO, HBO GO, multiroom, nagrywarka - 85zł. HBO i C+ na cała umowę. Na początek Filmbox który potem się wyłączy. Podwyżka 5 zł bo teraz płaciłem za to samo 80zł. Przez 2 miesiące oferta była 85-90zł + 20za HBO. Złozyłem wypowiedzenie i poszedłem sprawdzić co oferuje Polsat dzięki czemu mogłem merytorycznie kłócić się telefonistami NC, którzy w ofercie konkurencji są dość dobrze zorientowani. Kolega który też niedługo kończy umowę dostał już identyczną oferte 85 zł więc jest to chyba standardowa oferta.

 

HBO dają teraz na całą umowę do paczki Extra+, 8xC+? Wygląda na to, że dopłata jest tylko 5zł za HBO GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie :)

 

Posiadam obecnie 6-cio letniego sagemcoma DSI87. Nie potrzebuje nagrywarki.

 

Czy jest szansa bym otrzymał przy przedłużeniu umowy jakiś dekoder bez nagrywarki za darmo? Czy wynajem za 2 pln za np. wifibox?

Czy może lepiej pozostać czy tym DSI87? Czy ten wifi box mniej się wiesza? A może jakaś inna opcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...