Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to zwracam honor bo nie będę kopał się z koniem  :mrgreen:


 


Pierwszy telefon po wypowiedzeniu z Krakowa i to samo co mam w podpisie za taką samą cenę przy umowie na 24 miesiące bądź 2,51 zł drożej przy umowie na 15 miesięcy.


 


Czyli raptem znalazło się HBO z HBO GO za 20zł na cały okres umowy a przed wypowiedzeniem przecież nie było  :wink:  .


 


Powalczę jeszcze o zrabatowanie multiroomu do 0 zł chociaż konsul się upiera że takie opcje tylko dla multi po cyfrze ale jakoś mu nie wierzę.


 


Chciał jeszcze dać eleven na cały okres umowy za 11,90 zł ale powiedziałem że włączam tylko na czas f1 więc nie ma to sensu.

Edytowane przez kondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wypowiedzenie złożone. Umowa do końca września.
Zależy mi na dekoderze 4K, a bez tego się nie da.
"Let the game begin" ;)

Edytowane przez kingofsouth
Wycięty offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Złożyłem rano wypowiedzenie i już mi zniknęły te śmieszne oferty z ICA. Dekoder bym sobie wymienił, ale na przyzwoitych warunkach. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kolejna umowa z nc+ się zbliża do końca. Wypowiedzenie wysłane. Nie wydzwaniam, czekam. Jak do tej pory jeden telefon. Obecnie posiadam extra + 8 x canal + HBO za 79,99 na 24 m-ce

Propozycje:

1. extra+6 canal na 15 m-cy: 72,5; na 24 m-ce 69,99

2. extra +8 canal na 15 m-cy: 79,99; na 24 m-ce 82,5

Czyli jak wiemy standard dla stałych klientów.

Poczekam. Może się coś zmieni.

Edytowane przez kakalaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie: Extra+ 8xC+, multiroom 2x cameleon, Pace PVR, umowa do końca maja, wypowiedzenie wysłane.

 

Rozważam "rozstanie" z kartami cameleon i wymianę obecnego dekodera gdyż powoli nadchodzi jego kres. Co prawda zostałbym z tymi cameleonami, ale dekoder ledwo zipie, zawiesza się czasem itp...

W związku z tym pytanko:

- przy założeniu zmiany na Ultrabox - jaki można ugrać koszt miesięcznej dzierżawy?

- przy zmianie na wifiPremiumbox - czy można mieć za free czy też jakaś "symboliczna" opłata za dzierżawę?

 

W ICA obecnie wygląda to tak:

3f24d75458c2ba4amed.jpg

Edytowane przez davids80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@davids80

Negocjuj wymianę na dekoder WiFi PremiumBox+ za 0 zł miesięcznie, wtedy zachowasz stary Multiroom post C+, przy tym dekoderze. W przypadku dekodera 4K UltraBox+ musisz zdać kartę do Multiroomu, potem wymienić główny dekoder wraz z kartą i dobrać Multiroom na nowych zasadach i już płatny 10 zł na miesiąc, co się nie opłaca.

Zawsze możesz teraz napisać wniosek reklamacyjny z prośbą o bezpłatną wymianę dekodera Pace PVR na WiFi PremiumBox+, ponieważ ten dekoder co masz jest już stary i się wiesza itp. i że wymiany serwisowe w punkcie nic nie dają, bo zaraz znowu jest to samo.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pytanie czy ktoś to przerabiał już w praktyce? Bo mam tak samo (extra, *c+, hbo, MR po cyfra+) do końca maja 79,99 a prognoza od czerwca 88,99. Czy przypadkiem nie wyleci HBO? Po pytaniu przez ICA konsultant odpowiedział że oferta programowa bez zmian...

 Ja już mam dwa miesiące na czas nieokreślony i mam cały pakiet bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na czas nieokreślony to znaczy że jest bezterminowa i nie ma żadnych limitów i tym podobnych rzeczy. Wypowiadasz ją ty bądź operator w dowolnym momencie a okres wypowiedzenia wynosi miesiąc.

 

I to mi odpowiada 9zł więcej nie doprowadzi do bankructwa a przynajmniej nie ma obowiązku wiązania w żadną umowę dłuższą. Jedyny minus to ominą mnie promocje + miesiąca , no ale coś za coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...