Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre oferty już dawno temu sięskończyły i dziwne że jeszcze na coś liczysz. Przecież na forum jest cały czas pisane, że nie jest najlepiej z ofertami. Masz napisane w temacie za ile można wyrwać Comfort + dodatki.np te co masz.

Kazdy pisze jakies swoje doznania i ciężko wysnuć co oferują.Comfort mozna wyrwac za 22,50 na 15 m-cy,dopełnienie do pakietu Extra za 10zł na cały okres.O Eleven w ostatnich 20 strona brak tematu.HBO-25zł.paczka 6C+ za 25zł przez 6 m-cy a póniej negocjacja lub 40zł.MR za 0zł.Reasumując.Mogę dostać Comfort za 22,50+10+25+25=82,50zł????Ile kosztują teraz Eleveny?Dorzucaja gratis w jakimś pakiecie?Czy moje podsumowanie jest dobre?Lepiej wysłac wypowiedzenie czy nie?

Edytowane przez wibra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy pisze jakies swoje doznania i ciężko wysnuć co oferują.Comfort mozna wyrwac za 22,50 na 15 m-cy,dopełnienie do pakietu Extra za 10zł na cały okres.O Eleven w ostatnich 20 strona brak tematu.HBO-25zł.paczka 6C+ za 25zł przez 6 m-cy a póniej negocjacja lub 40zł.MR za 0zł.Reasumując.Mogę dostać Comfort za 22,50+10+25+25=82,50zł????Ile kosztują teraz Eleveny?Dorzucaja gratis w jakimś pakiecie?Czy moje podsumowanie jest dobre?Lepiej wysłac wypowiedzenie czy nie?

Lepiej wysłać i cierpliwie czekać.Masz umowę do końca kwietnia więc w styczniu nie zawracaj sobie głowy przedłużaniem umowy.po drugie zobacz o ile urośnie cena po przejściu na czas nieoznaczony bo może się okazać, że korzystniej będzie pozostać na umowie na czas nieoznaczony.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku stycznia złożyłem zapytanie czy w zamian za wycofanie wypowiedzenia związanego z UCH dostanę eleven do końca umowy. Dzisiaj pozytywna odpowiedź i mam 3m gratis, może niewiele ale zawsze coś.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@basikdzik

Jak przedłużysz umowę na pakiet Comfort+ za 22,50 zł, to na start masz do dwóch miesięcy za darmo Dopełnienie do Extra+ z automatycznym wyłączeniem z końcem pierwszego pełnego miesiąca. W tym pierwszym pełnym miesiącu, po miesiącu aktywacji oferty, to bez problemu na infolinii abonenckiej włączysz opcję dodatkową Dopełnienie do Extra+ za 10 zł na całą umowę jak dobrze uprosisz lub bez proszenia za 15 zł. W sumie wyjdzie Cię to taniej, bo pakiet Comfort+ za 22,50 zł + 10 zł za opcję Dopełnienie do Extra+ i do tego najem dekodera 5 zł, to Ci da w sumie kwotę 37,50 zł co miesiąc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wszystko fajnie. Mam opcję wziąć comfort za 22,50 lecz pytanie zasadnicze. Czy jest opcja za 5 zł manpacka wziąć do tego?

I kolejne pytanie (chcę doprecyzować). Czy dopełnienie do extra mogę wziąć dopiero po aktywacji nowej umowy oraz po minięciu tych dwóch gratisowych dopełnień? Czy mogę od razu w czasie darmowego dopełnienia do extra zamówić to płatne dopełnienie za 10 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypowiedziałem i mam podobnie. Superpremium za 99,90, hbo go 5 zł dodatkowo. O żadnych dwóch miesiącach gratis nie ma mowy. Była taka promocja ale już nie będzie. A najlepsze jest to że nie mogę wymienić Pace na Wifipremiumbox a w grudniu jeszcze mogłem za free. Umowa do końca marca. Strasznie to frustrujące.

Umowa do końca lutego, Superpremium z MR (Pace i Sagemcom) za 99,90 zł. Ciekawa sytuacja, bo od listopada dostaję coraz to gorsze oferty. Na początku było utrzymanie tego co mam + Filmbox gratis + wymiana Pace'a na Wifipremiumboksa + HBO GO na 2 mies. gratis, później to co mam + Eleven na 5 m-cy gratis, a teraz już tym gratisów nie ma, tylko to co mam przy tej samej cenie no i [beep]oły, że promocji typu darmowe miesiące to oni już od 2 lat nie mają. Trzeba w takim razie wypowiedzieć.

Edytowane przez maniekwej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaniesz 8C+Eleven za 30zł nawet nie masz co marzyć.

 

Jeśli odnosisz się do mojego postu, to ja nie chcę Comfort z Canal+ i Eleven za 30. A sam Comfort z MR za 30

 

@MartinFC nie dostaniesz tego o czym marzysz w tej cenie. Groźby odejścia do CP na nich nie działają.

 

Dlaczego nie? To jakie jest minimum? Skoro Comfort to koszt 22,50, MR może zrobią całość na 5/10 zł + aktywacja. To wychodzi maksymalnie 32,50. 

 

Ja im nie grożę, zwyczajnie prawa sportowe jakie mnie interesują przestają być wyłącznością nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypowiedziałem i mam podobnie. Superpremium za 99,90, hbo go 5 zł dodatkowo. O żadnych dwóch miesiącach gratis nie ma mowy. Była taka promocja ale już nie będzie. A najlepsze jest to że nie mogę wymienić Pace na Wifipremiumbox a w grudniu jeszcze mogłem za free. Umowa do końca marca. Strasznie to frustrujące.

No to skoro nie będzie, to przedłużenia też nie będzie, przynajmniej u mnie. Mam w mieszkaniu Vectrę, biorę od nich neta, do którego dali mi jakiś niski pakiet tv, to najwyżej dobiorę coś wyższego. Trzymałem umowę z nc+, bo jakość jest lepsza, jakieś ciekawsze nowości też pojawiają się wcześniej, ale w sumie wszystko co mnie interesuje to tam jest, C+ samo w sobie droższe, ale na reszcie zaoszczędzę i łatwiej będzie mi załatwić sobie LM na tv, bo za oglądanie z Ipli to ja dziękuję.

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna miec confort za 15zl. Te oferty sa takie same jak byly przed ta zmiana. Teraz nc broni sie jak moze zeby nie zejsc na nizszy pulap cenowy. Comfort za 15zl to oferta specjalna tak samo jak eleven za 7,99 i to jest po prostu trudno uzyskac Na tym forum siedza osoby, ktore manipuluja cenami/ludzmi. Jak rozmawiacie z konsultantami to nie dajcie po sobie poznac, ze w ogole chcecie przedluzyc umowe. Jesli pokazecie ze jestescie zainteresowani przedluzeniem umowy to wiele nie ugracie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odnosisz się do mojego postu, to ja nie chcę Comfort z Canal+ i Eleven za 30. A sam Comfort z MR za 30

 

 

Dlaczego nie? To jakie jest minimum? Skoro Comfort to koszt 22,50, MR może zrobią całość na 5/10 zł + aktywacja. To wychodzi maksymalnie 32,50. 

 

Ja im nie grożę, zwyczajnie prawa sportowe jakie mnie interesują przestają być wyłącznością nc+.

Żle zrozumiałem myślałem że prócz Comfort chcesz C+ i Eleven za 30zł.MR na nowych zasadach to ok 10 zł pytanie czy masz dodatkowo opłatę za dekoder głowny bo wtedy najczęśćiej+5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...