Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie tak ale to była umowa osoby z rodziny i nie brnąłem dalej ale na pewno bym dostał bo jak już konsul się ,,wypluje,, to ja to potem egzekwuję : )

 

Swoją umowę przedłużyłem właśnie pół godziny temu

Comfort za 22.50 ,Canal + 8 6m 25zl potem negocjacje albo 40 (opcja za 25 zł nie jest możliwa na cały okres umowy wg DUK)

To wszystko mam zrabatowane na 2 miesiące i dostałem tez Hustler na pół roku

Full opcje powłączane od początku grudnia będę musiał wyłączyć 31 grudnia (mejlem do akceptacji)żeby nie płacić (mejlem

Czyli Canal+ w czerwcu negocjacja ceny?

Na ile ta umowa, na 24 miesiące?

Rozmawiałeś może coś w sprawie Eleven?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 30.04.2018. Extra, 8xC+, 3xHBO, multiroom, wynajem Pace PVR i Sagemcom, Stała cena 84,99zł. Po okresie oznaczonym za to samo cena wzrasta do 93,99zł. Zastanawiam się czy opłaca się wypowiadać umowę, czy spokojnie przejść na czas nieoznaczony i czekać na wyjaśnienie się co dalej z prawami do rodzimej ekstraklasy i ligi angielskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Canal+ w czerwcu negocjacja ceny?

Na ile ta umowa, na 24 miesiące?

Rozmawiałeś może coś w sprawie Eleven?

Tak w czerwcu negocjacja ,tak 24 mies

Eleven dostałbym z tym ze zapewne zamiast Hustler ale mam go już w pakiecie z Polsatem Cyfrowym i nie potrzebowałem

 

@damio

Jasne ze da się obniżyć pakiet i sam to robiłem poprzednio tzn na początku roku zszedłem bez wypowiedzenia (!) z 92 zl na 54,90 a mogłem nawet i niżej ,ale bez przedłużania umowy to się oficjalnie nie da ,bo niby z jakiego powodu i co miałoby uprawniać do takiej zmiany?

Edytowane przez dyzioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@damio
Jasne ze da się obniżyć pakiet i sam to robiłem poprzednio tzn na początku roku zszedłem bez wypowiedzenia (!) z 92 zl na 54,90 a mogłem nawet i niżej ,ale bez przedłużania umowy to się oficjalnie nie da ,bo niby z jakiego powodu i co miałoby uprawniać do takiej zmiany?

 

Myślałem że się da

Proponowali mi lepsze warunki w ramach przedłużenia niż mam a po przejściu na nieoznaczony czas płace więcej 5 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 30.04.2018. Extra, 8xC+, 3xHBO, multiroom, wynajem Pace PVR i Sagemcom, Stała cena 84,99zł. Po okresie oznaczonym za to samo cena wzrasta do 93,99zł. Zastanawiam się czy opłaca się wypowiadać umowę, czy spokojnie przejść na czas nieoznaczony i czekać na wyjaśnienie się co dalej z prawami do rodzimej ekstraklasy i ligi angielskiej?

Zastanawiam się dokładnie nad tym samym. Mam taki sam zestaw tylko za 79,90 a po przejściu na czas nieoznaczony za 88,90. A konsul proponował mi na przedłużenie za 99,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam Extra+ 6x Canal+ HBO, PVR, MR za 79,90zł - umowa do końca marca 2018.

 

Do mnie dzwonił jakiś młodziutki chłopaczek, który nawet za bardzo nie potrafił się wysłowić. Sumując za to co mam aktualnie zaproponował 104zł/mies. Podziękowałem, bo umowa do końca marca, więc czasu jeszcze sporo.

Zresztą dyskutować się nie dało, prędzej by się ten "konsultant" dogadał z ziomalami przy blancie... :P tak śmiesznej rozmowy z żadnym konsulem jeszcze nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się tutaj niektórzy odgrażają CP a pewnie z podkulonym ogonem zostaną. Ja czekałem na ofertę tydzień , dwa to słyszałem to się nie da , tamto się nie da a teraz już nie odbieram bo się już pewnie da bo od 01.12 jestem w CP i nie żałuję. Super jest m.in. to że jest pełna dowolność w układaniu list kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka - wypowiedziałem umowę korzystając z likwidacji Universal Channel. Generalnie brałem pod uwagę wycofanie rezygnacji, jeśli otrzymam ciekawą ofertę z kartą i modułem CI+ (jestem zmęczony problemami z dekoderami NC+ i brakiem części kanałów FTA). Zadzwonił dziś konsultant w celu przekonania mnie do wycofania wypowiedzenia, więc poinformowałem go, że mogę wycofać, jeśli ma dla mnie dobrą ofertę z modułem CI+. Wielkie było moje zaskoczenie, gdy poinformował mnie, że nie ma możliwości wymiany dekodera na kartę...

 

Tak więc od 1 stycznia przestaję być klientem NC+ i zobaczymy co dalej... może w przyszłym roku podpiszę z nimi nową umowę z modułem Ci+, ale spory niesmak pozostanie.

Edytowane przez Marian1215
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie którą opcję wybrać-wypowiedzenie UCH 31.12

 

1.Comfort 22,5+8C+ 25/40zł bardzo możliwe że po 6 miesiącach i telefonie do nich zostanie na poziomie 25zł,-2 miesiące gratis

 

2.Extra 44,99+8C+ 25/40zł_ManPack 5zł-2 miesiące gratis

 

Jeśli wybiorę comfort to z czasem i tak dopełnie do extra tylko żebym nie przedobrzył i drożej mnie to nie wyszło, generalnie żałuję że nie klepnąłem przed świętami bo do propozycji nr 1 dawał jeszcze manpacka za 5 zł a dziś nie mogą dać tylko do extra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie którą opcję wybrać-wypowiedzenie UCH 31.12

 

1.Comfort 22,5+8C+ 25/40zł bardzo możliwe że po 6 miesiącach i telefonie do nich zostanie na poziomie 25zł,-2 miesiące gratis

 

2.Extra 44,99+8C+ 25/40zł_ManPack 5zł-2 miesiące gratis

 

Jeśli wybiorę comfort to z czasem i tak dopełnie do extra tylko żebym nie przedobrzył i drożej mnie to nie wyszło, generalnie żałuję że nie klepnąłem przed świętami bo do propozycji nr 1 dawał jeszcze manpacka za 5 zł a dziś nie mogą dać tylko do extra

Bierz jak najtańszy pakiet bazowy.Nawet gdybyś dopełnił za 20 zł to i tak wyjdzie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dziś:

 

Dotychczas Extra+6xC+multiroom standard dzierżawa dekodera wszystko razem 84,99

 

wypowiedzenie złożone w związku z utratą UCH

 

chcę obniżyć koszty abonamentu i propozycja

 

comfort+6xC+mulitroom dzierżawa za 74,99

 

do tego 1 m-c gratis

oraz 5 m-cy Eleven

 

Chciałbym ugrać 2 m-ce gratis konsul powiedział, że nie ma już tej promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dziś, w zamian za wycofanie wypowiedzenia (o przedłużeniu nie rozmawiam nawet).

Eleven na poł roku za darmo (można odłączyć) potem 11,90zł lub HBO z GO 3 miesiące za darmo (moża odłączyć) potem 25zł.

Powiedziałęm że jak "lub" zamienimy na "i" to biorę... niestety nie tym razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzieli że już nie zadzwonią (we wcześniejszej rozmowie i mojej propozycji --> E+, C+, eleveny 24 m-ce za 84,99) dziś zadzwonili, pani chyba udawała że nie pamięta wcześniejszej rozmowy i jej oferta: kanały j.w., umowa na 15 -m-cy za ~94 w tym HBO do końca czerwca w cenie. Przerzuciłem rozmowę na jutro by poczytać ale widzę że ludzie mają korzystniejsze abonamenty, nie wiem czy jest sens brnąć w taki abonament. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Do tej pory:

Extra + 8xC+ za 79,99 zł umowa do 08.2018 r. - wypowiedzenie ze względu na Universal Channel

 

Od teraz:

Comfort+ 22,50 zł/24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł 6 m i 40 zł/m dla Abonentów (możliwość wyłączenia), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów + 2 miesiące gratis (styczeń i luty) i dopełnienie do Extra na styczeń.

 

Miła Pani z Krakowa z DUK. Dzięki za podpowiedzi w sprawie ofert - pomogło ;)

Edytowane przez meniu1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...