Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz zostać. Chcą wymieniać turboBOX+ i starsze (nBoxy, nBox recordery, Sagemcomy po C+ i 28xxS(T)). http://ncplus.pl/wymiana-dekodera

Tak, miałem propozycję od konsultanta na przedłużenie umowy na "cudownych" warunkach i właśnie wymianę na per nowoczesny sprzęt.

Pan dodał,że mogę go mieć za jedyne dodatkowe 5zł miesięcznie-okazja jak diabli. Taki bonus do nowych umów.

Jak wspomniałem wcześniej umowa do listopada-6xC+ oraz HBO-89.99-dzwonili z DUK i pytali czy w ogóle jest szansa na jakieś porozumienie-jeśli będę płacił tyle ile teraz to OK, Pan niestety nie był w stanie dać takiej ofert i się pożegnał grzecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@raiders25

Sam powiedziałeś co Cię interesuje z tymi miesiącami za free?

Umowa na 24 mce?

Ciekawi mnie czy jest możliwość pakietu Comfort za 22,5zł z pakietem 6xC+?

Nie ja na początku rozmowy zostałem zapytany co by mnie interesowało odpowiedziałem Comfort + C6  gość  podał cene 59.99  i dodał ze coś musi sprawdzić  .Po czym odpowiedział ze jestem z nimi 10 lat bez przerwy  to ma dla mnie lepsza  propozycję   ww comfort  za 22.50 i C8  3m gratis później 30zl z możliwością wyłączenia w dowolnym czasie .

 

Także ja o żadne  darmowe miesiące się nie upominałem   propozycja wyszła od DUK  a ze pasowało mi cenowo bo miałem założenie płacić max 50zl i programowo również to się zgodziłem  na 2 lata mam spokój .

Mogłem jeszcze zapytać się o Eleveny ale  wyleciało mi z głowy  lecz tragedii nie ma  może dokupie sobie w promocji 11 /11 lub poczekam na coś lepszego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, miałem propozycję od konsultanta na przedłużenie umowy na "cudownych" warunkach i właśnie wymianę na per nowoczesny sprzęt.

Pan dodał,że mogę go mieć za jedyne dodatkowe 5zł miesięcznie-okazja jak diabli. Taki bonus do nowych umów.

Jak wspomniałem wcześniej umowa do listopada-6xC+ oraz HBO-89.99-dzwonili z DUK i pytali czy w ogóle jest szansa na jakieś porozumienie-jeśli będę płacił tyle ile teraz to OK, Pan niestety nie był w stanie dać takiej ofert i się pożegnał grzecznie.

Taki super nowoczesny sprzęt, że na ich własnej stronie widać, że turboBOX+ i mediaBOX+ poza wyglądem praktycznie się nie różnią. Szukają [beep]ów, który dołożą 2zł czy 5zł/mc do abonamentu za nic tak na prawdę. Ktoś już tu pisał - 2 zł ale razy 100 tysięcy klientów i mają 200 tys. przychodu więcej. Nie dajcie się im nachapać. :)

Rozumiem wymianę starych 5800S/5800SX na nowe, żeby w pełni wykorzystać to, za co klient płaci (np. nc+ GO TV), ale w takim wypadku wymiana powinna być darmowa, żeby zapewniali nam to za co płacimy. ;)

Wybaczcie offtopic.

Edytowane przez Vsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużone wczoraj. Umowa była do końca listopada 2017. Wypowiedzenie złożone.

Miałem: superpremium z 8xc+  i 2x cameleon za 99,90 miesięcznie

Podpisałem:  jak wyżej + dodatkowo HBO go   w cenie prawie (teraz 99,99) bez zmian (już aktywne), oraz 2 miesiące bez opłat- anulowano mi opłaty za październik i listopad 2017 (Niby nowa umowa bez zniżek, ale i tak 200 zl w kieszeni. Dla mnie bez różnicy czy zrabatowali 2 miesiące ze starej czy nowej umowy). Nowa umowa do końca listopada 2019.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez ainsztain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużone umowa była do końca października. Extra+Canal+6, multiroom 2 karty ,eleven na 12 mscy 7,95zł  Umowa na 24 msc ,łącznie 77.95zł/msc. Po 12msc kończy się eleven a abonament schodzi na 69,99zł. W sumie standard bez rewelacji. Powodzenia dla podpisujących lub nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

obecnie płacę ok 85 zł za 6 canal+ oraz evelen. Nie mam multiroom ale chciałabym włączyć. Czy jest szansa, żeby obniżyli na niego cenę lub nie pobierali opłaty aktywacyjnej w ramach promocji?

 

Proponują mi na 15 mcy to co płacę czyli ok. 85 zl, jedynie 2 mce za darmo. Ja chciałam multiroom i HBO dodatkowo to odmówili, a za multi krzyczą 10 zł mc + 5 zł dekoder

 

Jest szansa na coś więcej? Wiem że wcześniej dorzucali HBO na 6 mcy za darmo, teraz się z tego wycofali. Zdarzyło się wam, że dzwoniąc z DUK po az któryś pogorszyli wam warunki zamiast polepszyć? W ogóle facet jakiś nieprzyjemny , mówił podniesionym tonem, że są najlepsi na rynku a klienci tylko wybrzydzają, bo nc+ daje im za dobrą ofertę.....Bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się. Przed chwilą kolejny  telefon w sprawie przedłużenia umowy. Każda propozycja absolutnie nie do przyjęcia. Teraz dowiedziałam się, że nie mogę wyłączyć opcji HBO. Jestem na nią skazana dożywotnio.

Mam pytanie... Czy to platforma jest dla mnie, czy ja dla platformy? Pytanie raczej retoryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie małe pytanko. Umowa do końca grudnia, w przyszłym tygodniu walę wypowiedzenie. Kusi mnie jednak włączyć Eleveny ,na te trzy zimowe miesiące ,bo potem na 99 procent znikam z nc+. Zastanawiam się tylko jak to zrobić, żeby nie chcieli mnie wrobić w jakieś aneksy czy inne pułapki. Potem się okaże, że przez te 11 to umowa automatycznie wskoczy na dwa lata. :wink: Z góry dziękuję za wszelkie refleksje. :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, mam obecnie 8xC+ Extra+, multiroom standard (2 cameleony), wynajem Pace'a (drugi dekoder mam swój) i płacę za to 79,90zł. Umowa do grudnia.

kosztem 2x C+ (Discovery i Seriale, których i tak nie oglądam), dorzucono pakiet Eleven (który wyraźnie zaznaczyłem, że musi być) to wszystko na cały okres umowy + HBO na 6 miesięcy gratis, kwota abonamentu 81,89zł

konkretnie coś takiego mam na mailu (mogę kliknąć i zgodzić się na te zmiany już od teraz)
Wybrane usługi: Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR
Wybrane promocje: Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł24 m i 76,99 zł dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (07/17), HBO 0 zł 6m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

wyciągnę coś więcej niż to co zaproponowali? generalnie zależy mi tylko na sporcie, więc dostałem to co chciałem, jednak zwykle schodziło się kwotowo w dół ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mamy ładny, dobry dzień na przedłużenie :) - Jaki jest numer na DUK tak żeby z kimś rozsądnym pogadać no i czy oni pracują w niedziele czy jutro dzwonić? Umowa do końca października, wypowiedzenie napisałem. Nie chcę się bawić w kotka i myszkę, czytałem na poprzednich stronach, że dostali Comfort + 8x C+ za średnio niecałe 50 zeta/m, tylko że nie maja MR, ja obecnie za Comfort i 6x C+ płacę 60zł/m, tylko mam 2x Cameleon. Niech dają powyższą ofertę i dziś podpisuję. :-| 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...