Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zacznę od tego, że abonentem NC+ a wcześniej Canal+ jestem od ok 10 lat. 

Co aktualnie posiadam?: Comfort+ z ośmioma kanałami Canal+. Dodatkowo NAJEM TURBOBOX+ 5zł/mies. 
Koniec obecnego okresu minimalnego: 31-07-2017

Obecnie płacę 64,99zł za wszystko co wymieniłem powyżej. 

Od jakiegoś czasu NC+ się uaktywniło i zaczęli dzwonić konsultanci z ofertą przedłużenia umowy o 24 miesiące. Proponują ten sam Pakiet Comfort+ z ośmioma kanałami C+ za 74,99zł czyli to co mam aktualnie za 10zł więcej, + ewentualnie najnowszy dekoder z Wi-fi za 0zł, aktywacja 45zł. 

Powiedziałem im już, że nie wchodzi w grę płacenie więcej niż 5zł ale po dołożeniu kanałów Eleven. Ewentualnie mogę przystać na kwotę 65zł ale Z ośmioma kanałami C+ a nie 6 tak jak proponują. Niestety otrzymałem informację, że jest to niemożliwe więc dwa razy podziękowałem.  

Jak myślicie ile uda się wynegocjować? Na co są aktualnie szanse? Oczywiście wypowiedzenie zostanie złożone w ciągu tygodnia. 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikizncplus, ja też nie wiem skąd 110 zł ,  jak napisałem mam trochę czasu do końca , konsultant mnie zaskoczył już dzwoniąc , piszę co mi zaproponował, umówiłem się na późniejszy telefon,  ale chciałem poczytać i zapytać na forum co i jak teraz można dostać i w jakiej cenie.  Czyli w zasadzie 110 zł cena wyższa o 3 zł od standardu .

A  jak wygląda sprawa z Kino Świat , jest to w kolekcji VOD czy jak ?

Kino Świat to kolekcja vod + ncgo

 

 

Dekoder mam stary (ok. 6 lat) po n - Turbo nbox, dysk 500 GB i drugi, zwyczajny po kablu, BOX+ (o ile dobrze pamiętam).

75 zł miesięczne. Brać, czy czekać?

 

Extra z HBO 65zł + 10zł za MR. Cena standardowa, taniej raczej nie ugrasz, ale wytarguj chociaż c+ na 3m za darmo

 

Witam,

zacznę od tego, że abonentem NC+ a wcześniej Canal+ jestem od ok 10 lat. 

Co aktualnie posiadam?: Comfort+ z ośmioma kanałami Canal+. Dodatkowo NAJEM TURBOBOX+ 5zł/mies. 

Koniec obecnego okresu minimalnego: 31-07-2017

Obecnie płacę 64,99zł za wszystko co wymieniłem powyżej. 

Od jakiegoś czasu NC+ się uaktywniło i zaczęli dzwonić konsultanci z ofertą przedłużenia umowy o 24 miesiące. Proponują ten sam Pakiet Comfort+ z ośmioma kanałami C+ za 74,99zł czyli to co mam aktualnie za 10zł więcej, + ewentualnie najnowszy dekoder z Wi-fi za 0zł, aktywacja 45zł. 

Powiedziałem im już, że nie wchodzi w grę płacenie więcej niż 5zł ale po dołożeniu kanałów Eleven. Ewentualnie mogę przystać na kwotę 65zł ale Z ośmioma kanałami C+ a nie 6 tak jak proponują. Niestety otrzymałem informację, że jest to niemożliwe więc dwa razy podziękowałem.  

 

Jak myślicie ile uda się wynegocjować? Na co są aktualnie szanse? Oczywiście wypowiedzenie zostanie złożone w ciągu tygodnia. 

 

Pozdrawiam :)

 

Nie ma oferty Comfort z 8C+ za 59,9, także konsultant też Ci to z nieba nie przyniesie, obecnie 69,99 - nowy ma 89,99. Aktywacja dekodera 49zł jak już a nie 45 bo takiego cennika też nie ma. Prawdopodobnie dekoder o którym piszesz to wifipremium box, bo nie mam możliwości z dekodera z dyskiem na zejście na sprzęt bezdyskowy. 

Zatem decyzja należy do Ciebie - Comfort 8C+ 69,99 + najem dekoderu lub Comfort 6C+ za 59,99 + najem dekoderu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam takie pytanie o dopełnienie i opcje włącz/wyłącz.

Kończy mi się umowa ostatniego kwietnia. Obniżam swój pakiet z extra+ ( multiroom po dawnej cyfrze) na comfort. Jeżeli bym podczas zawarcia nowej umowy wziął dopełnienie extra+ czy mogę go wyłączyć w każdej chwili? czy zostaje to włączone na całą długość umowy? Jak działa opcja włącz/ wyłącz? Czy aby to włączyć dzwonimy na infolinie czy poprzez swoje konto na ncplus?

Dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza oferta.

-Superpremium+ (extra+, c+8, hbo, cinemax) 99.99 zł

-Filmbox pack 0/12m + 15/12m (7.50 m)

-Manpack 5 zł (History, H 2, Adventure HD, Motowizja, Sportklub, Fightbox HD, Zest TV, Hustler HD)

-Eleven 11.90 zł

-2 x Cameleon 0 zł .

 

Pierwsze 12 m-116.89 zł

Następne 12 m-131.89 zł

Średnio wyjdzie 124.39 zl.

Edytowane przez kauj1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj do mnie dzwonili z nc, i pan mi dał opcję extra 2lata z multiroomem na kameloenach z 8 c+ i eleven, hbo z Go za 121,89 i powiedział, że niżej się nie da i to najbardziej optymalna opcja, dodał również i że ludzie na forach piszą, że mozna wysłąć wypowiedzenie i wtedy dadzą lepsza ofertę a to guzik prawda że oni już nie maja działu utrzymania klienta i jesli wyśle rezygancje to mi podziękują i nie będzie lepszej ofert? co o tym sadzicie? sćiema czy warto zaryzykowac dodam ż enie chcę im oddawac kameleonów i jesli wyśle im rezygnacje a rzeczywiście tak będzie to póxniej nie moge zmienic zdanaia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo oferty 15m są droższe o 2,50zł.


dzisiaj do mnie dzwonili z nc, i pan mi dał opcję extra 2lata z multiroomem na kameloenach z 8 c+ i eleven, hbo z Go za 121,89 i powiedział, że niżej się nie da i to najbardziej optymalna opcja, dodał również i że ludzie na forach piszą, że mozna wysłąć wypowiedzenie i wtedy dadzą lepsza ofertę a to guzik prawda że oni już nie maja działu utrzymania klienta i jesli wyśle rezygancje to mi podziękują i nie będzie lepszej ofert? co o tym sadzicie? sćiema czy warto zaryzykowac dodam ż enie chcę im oddawac kameleonów i jesli wyśle im rezygnacje a rzeczywiście tak będzie to póxniej nie moge zmienic zdanaia?

 

Działu utrzymania klienta to już od roku nie ma, ale są oczywiście znawcy którzy uważają że się z nimi łączą i od nich dostają super oferty ;) Jak oddasz cameleony to już ich spowrotem nie otrzymasz. Taki pakiet byś mógł spokojnie za 105zł uzyskać + najem za sprzęt jeśli posiadasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tak ja w stopce, umowa do końca czerwca, jeszcze nie wypowiedzona, 

 

 

■ Comfort+ 59,00 -19,10 39,90

■ Multi+ 15,00 -15,00 0,00

■ CZYNSZ NAJMU SPRZĘTU PREMIUMBOX 5,00

Razem 44,90

Teraz mam propozycję:

Comfort + (105 kanałów - cokolwiek to znaczy) na 6-mc-y HBO za free,  bez najmu   w cenie 44 pln na 15 m-cy - tak jak teraz patrzę, to chyba nie za fajna propozycja? czy Macie jakieś sugestie?

Edytowane przez Tomek753
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...