Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mało czytałeś. E+ możesz mieć za ok 45 do tego MR jak masz od ITI 10 zł. Wychodzi 55. Żadnych History nie bierz. To jest opcja dodatkowa, a Ciebie chcą naciągnąć, bo za 5 zeta możesz wyrwać ManPack gdzie jest H1 i 2 do tego jeszcze inne kanały.. Oczywiscie w gratisie też możesz dostać na chwile C+ i HBO. Czytaj dokładniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co jest napisane prawie na każdej stronie.

 

Za 79.99 jeśli chodzi o pakiet ewentualne dodatkowo opłaty za dekoder i MR.

Odpowiedź ma prawie na każdej stronie, nie wspomniał kolega @piomat, że jest niewidomy czy nie umie czytać. Nawet nie wspomniał ile płaci teraz. Bo po co. Na bank do rachunku 20 za MR i 5 za Mbox. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne propozycje dla mnie, pomimo że umowa kończy się dopiero w sierpniu 2017 roku. Może komuś się przyda informacja poniżej. 

 

Obecnie mam Extra z 8xC+ za 79,90zł z Pace PVR i multiroom po Cyfrze+

 

Propozycje:

-Superpremium z 6xC+ za 94,99zł

-Extra z 8C+ za 79,90zł

-Comfort+ z 8xC+ za 74,99zł

 

W cenie pakietów oczywiście nadal Pace PVR i multiroom po Cyfrze+.

Oczywiście póki co żadnej decyzji nie podjąłem - jest jeszcze czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co sobie w ogóle zawracasz głowę na dzień dzisiejszy aneksowaniem. Nawet gdyby cud się zdarzył i byś dostał dobrą ofertę dzisiaj to i tak nowa umowa wejdzie w życie z dniem 1 września. Do tego czasu po przyjęciu "dobrej" umowy, możesz [beep] sobie w brodę. Może dużo się wydarzyć do tego czasu.Twój post nic nie wnosi nowego i można stwierdzić, że jest bezużyteczny.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawracam sobie głowy - po prostu grzecznościowo wysłu[beep]e oferty jak dzwonią i tyle. W zeszłym roku na drugiej umowie na ponad trzy miesiące przed końcem umowy udało mi się przedłużyć umowę z pakietu Canal+Start za 69zł na Canal+Comfort za 59zł. Więc jak widać różnie bywa.

 

Poza tym nie uważam, że post jest bezwartościowy - co chwila pojawiają się zapytania o oferty. Może akurat komuś kończy się nie długo umowa i może chciałby dowiedzieć się jakie są oferty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia umowa kończyła mi się na koniec grudnia, a przedłużyłem ją już we wrześniu. A warunki według mnie bardzo korzystne, pomimo że do końca umowy zostało jeszcze wiele czasu.

 

Przyznam, że przez chwilę zastanawiałem się nad tą opcją superpremium za 94,90zł. Za 15zł więcej miałbym dodatkowo HBO i Cinemax. Z drugiej strony patrząc czy wogole warto skoro seriali i tak nie oglądam, a filmów ciekawych coraz mniej. Nie wspominając już o braku czasu i wciąż zapelnionym dysku. Chyba jednak szkoda pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobnie tzn.na początku lutego pokazała się oferta 3 pakietów od 74,99 do 94,99 zł.Gdzieś tak około 5 marca pojawiło się jakieś 8 czy 10 ofert od 34,99 do 179,99 zł ale 20 marca złożyłem wypowiedzenie i dwa-trzy dni później oferta wróciła do propozycji pierwszej (3 pakiety).Jak dla mnie jest tu widoczna obecna polityka firmy NC+ :"Bierzesz to co dajemy albo spadaj-koniec negocjacji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili do Ojca, oddzwoniłem 

 

Extra+  z  6/8 Canał+  za  77,50zł  lub 79,99zł  plus Eleven 11,90zł umowa na 15m

 

Superpremium  za 105zł plus Eleven i HistoryHD H2 za 120€

 

odmówiłem

 

 

Teraz mam:

 

Comfort+  

 

Opcje dodatkowe

 

Extra+

Najem Box+

Eleven Sports

MULTIROOM STANDARD

Najem HD Multiroom Premium

Sport &Film

Multi+

SunDance HD

 

Wszystko 96,50zł

Edytowane przez Lima10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie umowa do końca kwietnia - wypowiedzenie wysłane i od około 2 miesięcy to samo : Start + Canal = 69 zł. lub Comfort + Canal = 79,99 zł. lub  Extra z HBO = 79,99 zł. oczywiście bez MR . I tak sobie myślę, a nawet  jestem przekonany, że nie dla nie Pakiet Start za około10-20zł.....No cóż nie dam się omamić jakimś internetem lub innymi dziwnymi pakietami. Pora podjąć decyzję i pokazać im środkowy .......

Edytowane przez flot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...