Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Informacja dla tych co mają Comfort, albo będą chcieli przedłużyć umowę z pakietem comfort i potem wziąć dopełnienie do Extra.

 

W końcu udało mi się włączyć dopełnienie do Extra za 15 zł miesięcznie. Wcześniej nie miałem takiej możliwości bo miałem dobrany Eurosport za 5 zł, który blokował taką możliwość, pomogła reklamacja . Wyłączony został Eurosport a włączone dopełnienie :), czyli teraz mam Comfort za 14,99 zł i dopełnienie za 15 zł . Dodatkowo po 6 miesiącach Canal+ za 25 zł, znowu udało się włączyć promocję Canal+ 6m/25 zł i reszta umowy 40 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla tych co mają Comfort, albo będą chcieli przedłużyć umowę z pakietem comfort i potem wziąć dopełnienie do Extra.

 

W końcu udało mi się włączyć dopełnienie do Extra za 15 zł miesięcznie.

a to tak uznaniowo czy jest na to jakiś regulamin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak, że jak już sie ma Comfort, to można dobrać dopełnienie do E+ za 15 zeta ze zobowiązanim na 12 m. Czyli jak ktoś ma Comfort za 20 zł i bierze dopełnienie, to pakiet E+ ma za 35 zł przez rok. Czyli taniej niz oferują w przedłużeniu.

Ja mam do końca umowy ta ofertę czyli 18 miesięcy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium+ 99, men pack 10, film box 10, eleven po normalnej cenie 11,90 wszystko na 24 miesiące umowa do końca sierpnia bez wypowiedzenia, czekam dalej

Man Pack i filmbox możesz mieć po 5 zamiast po 10

Pytaj ,powiedz ze wiesz o takiej cenie

Eleven jak koledzy wczoraj pisali pojawił się za 0 zł na 12 miesięcy !wiec próbuj zdobyć

Superpremium wątpliwe by kiedykolwiek był taniej niż ta bariera 99 zł

Do sierpnia masz czas ,możesz już przedłużyć?

6 miesięcy jest dokładnie teraz a z końcem lutego ale dni już się aż tak chyba nie liczą

ooo i o to chodzi - widze ze nc+ to 2x wieksze kombinacje niz w UPC...

Ważne ze mamy to forum i stad wiemy o takich promocjach i możliwościach

Zawsze powtarzałam ze NC+ mając aż tak kombinacyjnie cennikowo rozbudowaną ofertę same warzy zupę ze abonenci olewaja ich śmieszne drogie propozycje albo walczą i negocjują ,spekulują jak w finansach (jedyna różnica to ze dochodem jest tu zdobycie jednocześnie dobrej i taniej oferty )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven za 11,90 zł na 24 miesiące?

na 24 jak najbardziej bo sam mam taka podwójna promocję na jednej umowie ale to już lepiej Na 12 miesięcy za free

Pisał wczoraj mikizncplus ze do pakietów premium jest nowa promocja do wyboru albo HBO albo Eleven na 12 m

Nie pisał w dziale ofert dla nowych tylko w dziale oferta NC+

Zapewne jest to tez przy przedłużeniach

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium+ 99, men pack 10, film box 10, eleven po normalnej cenie 11,90 wszystko na 24 miesiące umowa do końca sierpnia bez wypowiedzenia, czekam dalej

To czekaj i nie zawracaj sobie teraz głowy. Do końca lipca nic się nie zmieni z ofertami. tzn.taniej nie dostaniesz. Po co teraz przedłużać uowę. Przecież, załóżmy, że jak jutro przedluzysz umowę, to ta nowa i tak zacznie obowiązywać od 1 września. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem dziś dwie umowy. Nie mam już czasu na dalsze dyskusje z nimi.

1. Extra z HBO, dwa dekodery MR z kartami cameleon - 64.99zł / 24 miesiace ( 3 mieiace C+ gratis )

2. Extra,  z trzema dekoderami MR -  67,99 zł / 24 miesiace ( 3 miesiace C+ gratis )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj kontaktowała się ze mną Pani konsultantka odnośnie przedłużenia umowy. Posiadam pakiet Start+ za 20 zł miesięcznie, umowa kończy mi się w maju. Zaproponowano mi Start+ z większą ilością kanałów (dochodzi chyba jakieś 30 czy ileś tam) + 6C+ za 54,99 miesięcznie, umowa na 24 miesiące. Dodatkowo przy pytaniu o HBO i Eleven dostałem odpowiedź, że wtedy najbardziej opłaci mi się największy pakiet za ponad 90 zł/miesięcznie. Ta opcja akurat u mnie odpada, zastanawiam się nad tą za 55 zł, jak sądzicie jest to dobra oferta? Przejrzałem kilkanaście poprzednich stron jednak większość liczy na pakiety razem z hbo i stara się zniżać abonament. O co mogę ewentualnie poprosić dodatkowo jeżeli chciałbym zachować jedynie pakiet Start + np. z tymi dodatkowymi kanałami? Zniżyć np. na 15 zł miesięcznie? Czy przejście w tych niskich cenach o jakich mówicie na comfort jest możliwe(okolice 22-25 zł)? Ewentualnie czy można coś załatwić, w którymś pakiecie z multi roomem darmowym/niską opłatą? Nie jestem jeszcze do końca pewny czy chcę te C+ mieć, trochę budżet studencki jednak jest ograniczony :D

Na stronie internetowej mam do wyboru 3 oferty przedłużenia - wszystkie na 24 miesiące. Mam też możliwość poszerzenia oferty na 12 miesięcy HBO za 25 zł miesięcznie pierwszy miesiąc darmowy i pół roku paczka canal+ w cenie 35 zł miesięcznie.

1. Comfort + za 34,99

2. Comfort + i HBO 39,99

3. Start +(79 kanałów - więc więcej niż mam obecnie) za 19,99

Tak więc czy któraś oferta jest godna rozpatrzenia czy walczyć o coś więcej? Dodam, że albo interesuje mnie jak największa liczba zwykłych kanałów w jak najlepszej cenie (więc Start+ lub Comfort+) ew. canal+ i eleven, hbo fajnie, ale raczej cenowo musi to pójść mocno w górę więc wolę z niego zrezygnować, a ewentualnie kiedyś dokupić.

Edytowane przez bartez1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam tego sławnego połmańca, pakiet Extra, Multiroom x 2, umowa do końca kwietnia, płacę  75 zł (już nie pamiętam ile było miesięcy za 0 zł)

Dzwonią z Warszawy oferując mi to samo za 74 zł (Extra za 54 zł + 2xMR 20 zł). 

Oczywiście uparcie twierdzą, że to najlepsza oferta i nie mogą nic taniej. 

Jak z tymi ludźmi rozmawiać? 

Edytowane przez konstant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartez1111. Daj sobie spokój teraz z aneksowaniem. Złóż wypowiedzenie, a dobra oferta pojawi się w Kwietniu. Masz wtedy szansę na Start+ za 15, a przycdobrych wiatrach za 10. Jeśli chodzi o większą ilość kanałów to możesz powalczyć o Comfort za ok 20 zł i wtedy dobrać sobie dopełnienie di E+ za 15. Czyli sumując Extra miałbyś za jakieś 35 zeta.

 

@konstant. To mozesz mieć za 65. Jak rozmawiać? Mów, że to drużyzna i nie masz zamiaru płacić tyle za kanały wypełnione reklamami. Cierpliwie czekaj.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj kontaktowała się ze mną Pani konsultantka odnośnie przedłużenia umowy. Posiadam pakiet Start+ za 20 zł miesięcznie, umowa kończy mi się w maju. Zaproponowano mi Start+ z większą ilością kanałów (dochodzi chyba jakieś 30 czy ileś tam) + 6C+ za 54,99 miesięcznie, umowa na 24 miesiące. Dodatkowo przy pytaniu o HBO i Eleven dostałem odpowiedź, że wtedy najbardziej opłaci mi się największy pakiet za ponad 90 zł/miesięcznie. Ta opcja akurat u mnie odpada, zastanawiam się nad tą za 55 zł, jak sądzicie jest to dobra oferta? Przejrzałem kilkanaście poprzednich stron jednak większość liczy na pakiety razem z hbo i stara się zniżać abonament. O co mogę ewentualnie poprosić dodatkowo jeżeli chciałbym zachować jedynie pakiet Start + np. z tymi dodatkowymi kanałami? Zniżyć np. na 15 zł miesięcznie? Czy przejście w tych niskich cenach o jakich mówicie na comfort jest możliwe(okolice 22-25 zł)? Ewentualnie czy można coś załatwić, w którymś pakiecie z multi roomem darmowym/niską opłatą? Nie jestem jeszcze do końca pewny czy chcę te C+ mieć, trochę budżet studencki jednak jest ograniczony :D

Na stronie internetowej mam do wyboru 3 oferty przedłużenia - wszystkie na 24 miesiące. Mam też możliwość poszerzenia oferty na 12 miesięcy HBO za 25 zł miesięcznie pierwszy miesiąc darmowy i pół roku paczka canal+ w cenie 35 zł miesięcznie.

1. Comfort + za 34,99

2. Comfort + i HBO 39,99

3. Start +(79 kanałów - więc więcej niż mam obecnie) za 19,99

Tak więc czy któraś oferta jest godna rozpatrzenia czy walczyć o coś więcej? Dodam, że albo interesuje mnie jak największa liczba zwykłych kanałów w jak najlepszej cenie (więc Start+ lub Comfort+) ew. canal+ i eleven, hbo fajnie, ale raczej cenowo musi to pójść mocno w górę więc wolę z niego zrezygnować, a ewentualnie kiedyś dokupić.

W czwartym zdaniu napisałeś ze sam spytałeś o HBO i Eleveny czyli interesują Cię te kanały ...

...to biorąc propozycję nr 2 będziesz miał za Comfort z HBO i dobierając samemu Eleven calkiem calkiem niezłe 51,80 i to samemu ze strony ale lepiej jakby zadzwonili możesz ugrać te Eleveny na 24 miesiące

Możesz zdobić jak radzi Ircios ale gwarancji tez nie masz jaka będzie oferta

Albo chcesz kanały w budżecie studenckim jak najtaniej albo chcesz kanały premium jak napisalem

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu twierdził, że extra najniżej można dostać 44,90. Jednego MR można zrabatować do 0 zł ,a za drugi 10zl. Więc wyszło by Ci 54,90 na miesiąc. Negocjuj.

Bo najtaniej Extra za 44.90 zł ale nieliczni mogą skonfigurować Comfort+dopełnienie do Extra taniej.Podobnie z Superpremium za 99.99 zł.Ale Extra+8C+HBO+Cinemaxy idzie dostać taniej.Niby to samo ale na umowie trochę inaczej to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy spytałem z ciekawości, najważniejsze jest C+ potem ewentualnie eleven i przy serio dobrej ofercie HBO :D Bez HBO i elevena się obejdę jak najbardziej, a c+ to też dla mnie żaden wymóg, wezmę jak będzie dobra cena :D

W takim razie spytam jeszcze w poniedziałek (bo ma zadzwonić) co zaproponują odnośnie comfortu+ i ew. obniżenia ceny za start+ bez tych innych pakietów sportu czy hbo. Jak będzie słabo to sobie najwyżej poczekam i może potem wyślę wypowiedzenie. Dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo w tej samej cenie lub za 44,99. No moze tak być i raczej na pewno będzie, że na początku jeszcze drożej będą chcieli Ci to wcisnąć

 

Ktoś tu twierdził, że extra najniżej można dostać 44,90. Jednego MR można zrabatować do 0 zł ,a za drugi 10zl. Więc wyszło by Ci 54,90 na miesiąc. Negocjuj.

Nikłe szanse na rabat MR. A jesli dostanie to wtedy mozna pomarzyć o E+ za 45.

 

Wysłanie wypowiedzenia da coś?

Pobudka, alo czytaj. Wypowiedzenie to podstawa. Chociażby po to, aby nie przejść na czas nieokreślony i ceny standardowo drogie. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...