Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marmac1989

Dziś odbyłem pierwszą rozmowę z konsulem. Mam 5 miesięcy do końca umowy i pakiet Entry z 8xCanal+ i Eleven (do października) plus dekoder główny (5zł) i multiroom (10zł) za co płacę obecnie 96,89. Dostałem oferty: Entry (84,99), Start (89,99), Comfort (94,99) i Extra (99,99), wszystkie z opłatą za dekoder i multiroom. Oczywiście wyśmiałem je, bo korzystniejszą ofertę dostanę jako nowy klient (może z wyjątkiem Extra). Jeszcze spróbuję z salonem, jak dalej będą mnie obrażać, to raczej się pożegnamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie bardzo cie obrazili że dają takie oferty na 5 miesięcy przed końcem umowy.Inni w tedy sobie nawet głowy nie zawracają bo umowy i tak sie sumują.A i raczę dobrze sprawdzić ofertę dla nowych na stronie bo raczej jej nie zrozumiałeś skoro twierdzisz że dla nowych są lepsze oferty w tej konfiguracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marmac1989

@czerstwy Proszę, przykładowo: pakiet Start+ 19,99 x 6 + 79,99 x 18 + 5 x 24 + 5 x 24 (multiroom za 0 zł przez pierwsze 12 miesięcy, potem 10 zł) = 119,94 + 1439,82 + 120 + 120= 1799,76, czyli 74,99 zł miesięcznie wobec 89,99 zł złożonej mi propozycji.

 

I jeszcze dodatkowo, w obecnej umowie płaciłem pierwszy rok 54,99, drugi rok 84,99 (doszedł multiroom i skończył się pierwszy promocyjny rok dla abonentów CP), czyli średnio 69,99 zł (nie uwzględniam w obliczeniach pakietu Eleven). Jestem w stanie płacić 5 zł więcej za Start, czyli tyle ile jest dla nowych klientów, to chyba nie są duże wymagania? Jak chcą mi zaoferować ofertę gorszą niż dla nowego klienta, to ja podziękuję.

Edytowane przez marmac1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały szczegół MR  jest płatny od pierwszego miesiąca czego nie uwzględniłeś.Dodatkowo aktywacja za drugi dekoder i chyba zapomniałeś doliczyć 11.90 za Eleven bo tamte ceny to chyba z tą opcją.A nawet jak nie to 5 miesięcy przed końcem nie dostaniesz dobrej oferty.I nie ma co się unosić.Tylko czekać na swój czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marmac1989

@czerstwy, bez opcji, nie chcę Eleven (wiem, że muszę dopłacić do końca października bez względu na to). Co do multiroomu masz rację, w takim razie wychodzi niespełna 85 zł (opłata 10 zł plus aktywacja 99 zł) wobec 89,99 zł złożonej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mnie ustrzelili :(

Przyjąłem ofertę: Extra C+, 8xC+, HBO 79,99zł/24 mce.

Dodatkowo wziąłem Cinemax x2 za 0/12 i 15/12 oraz Man Packa za 5zł/24 mce oraz utrzymałem Multiroom Premium 20zł/mc.

 

Szczęśliwy nie jestem ale obserwując to Forum od prawie pół roku widzę, że nic lepszego obecnie dostać nie mogłem. Umowę miałem do końca lutego. Nie chciałem ryzykować wyłączenia sygnału bo prawdopodobnie już by mi nie wskrzesili MRP a dla mnie  to podstawa.

 

Planowałem utrzymać to co miałem do tej pory i zmieścić się w 100zł ale za [beep] się nie dało. Ewentualnie zejść do gołego Comfort+ za 15zł. Jednak propozycja dla mnie za Comfort+ była 29,99zł.

Rozważałem też całkowite przejście na kablówkę, którą i tak już mam. W kablówce miałabym za dodatkowe 10zł, więcej niż NC+ daje w pakiecie Extra+ (bo dodatkowo pakiet FilmBox, Eleveny, VH-1 Classic i jeszcze inne). Jednak dekoder kablówki to porażka. Dlatego przedłużyłem umowę z NC zachowując turbodekoder i MRP a dodatkowo zatrzymam kablówkę na module CI.

Edytowane przez mlesniew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś się ruszyło od lutego. Wczoraj przedłużyłem umowę : Extra+ 8C+ HBO + MR (po cyfrze)+ jakieś dodatki typu Kino Świat itp.(nie mam nawet internetu podłączonego do tunera) wszystko na 24 miesiące za 79,99zł . Wcześniej miałem to samo za 69,90 zł i w styczniu z zarejestrowanym wypowiedzeniem nie było dla mnie opcji z HBO na cały okres za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś się ruszyło od lutego. Wczoraj przedłużyłem umowę : Extra+ 8C+ HBO + MR (po cyfrze)+ jakieś dodatki typu Kino Świat itp.(nie mam nawet internetu podłączonego do tunera) wszystko na 24 miesiące za 79,99zł . Wcześniej miałem to samo za 69,90 zł i w styczniu z zarejestrowanym wypowiedzeniem nie było dla mnie opcji z HBO na cały okres za 0 zł.

też bym brał coś takiego, zobaczymy czekam na tel. od nich.

A co sądzicie o ofercie Extra + HBO na 24 m za 64,99zł - coś takiego mam w ICA dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym brał coś takiego, zobaczymy czekam na tel. od nich.

A co sądzicie o ofercie Extra + HBO na 24 m za 64,99zł - coś takiego mam w ICA dostępne.

Ja mam cały czas oferte MR 0 zł , HBO i Extra za 64,99 lub 69,99 zł z C+ 6 lub 79,99 zł z C+ 8 . Dlatego myślę,że i dla Ciebie jest dostępna podobna oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym brał coś takiego, zobaczymy czekam na tel. od nich.

A co sądzicie o ofercie Extra + HBO na 24 m za 64,99zł - coś takiego mam w ICA dostępne.

Jeśli nie zależy Ci na pakiecie C+, nie interesujesz się piłką (Ekstraklasa, Liga Mistrzów, Liga Europejska, Liga Angielska) to jest to jakieś rozwiązanie. Moim zdaniem i kierując się moim gustem filmowym wybrałbym opcję bez HBO ale z 6 C+ za 69,99 zł. Pomyśl sobie co częściej oglądałeś przez ostatni rok HBO czy C+ i będziesz miał odpowiedź, chyba że dopłacisz do 79.99 i będziesz miał oba pakiety w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tu swieżak w temacie NC+,

 

do tej pory doświadczenie tylko w negocjacjach z UPC..

 

zobowiązanie do 30.04.2017

do tej pory było :

Comfort+ z Multi + - 39,90zł

MRStd - 10zł (od 2 roku)

najem  Wifi Premium Box - 5zł

 

średnio 49,90/msc

 

na razie wszystkie oferty telefoniczne i ICA tylko w wyższej cenie...

 

chętnie przejdę na E+ z (8)C+ za 59,99 na 24m z zachowaniem MRStd -  czy jest to do zdobycia?  ktoś ma podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co obecnie można wywalczyć u NC+?

Dzwonią po kilka razy dziennie proponując mi pakiet EXTRA za 75 zł, czyli oferta znacznie gorsza od tej co mam obecnie. 

 

Kolega wyżej np dostał:

 

Extra C+, 8xC+, HBO  79,99zł/24 mce.

 

co zrobić aby takie coś zaproponowali?

 

Albo lepiej dla mnie zamiast HBO Eleven. za ok. 80 zł jest realne?

umowę mam do końca kwietnia

Edytowane przez konstant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co obecnie można wywalczyć u NC+?

Dzwonią po kilka razy dziennie proponując mi pakiet EXTRA za 75 zł, czyli oferta znacznie gorsza od tej co mam obecnie. 

 

Kolega wyżej np dostał:

 

Extra C+, 8xC+, HBO  79,99zł/24 mce.

 

co zrobić aby takie coś zaproponowali?

umowę mam do końca kwietnia

sporo jednak zależy od tego co masz obecnie, mi zaproponowali coś takiego właściwie po kilku minutach rozmowy i to bez żadnych specjalnych zabiegów z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile kosztuje te Twoje Superpremium? Do kiedy umowa?

 

@konstant.Masz wszystko napisane w temacie.

 

niby najlepsza ale w porównaniu z moją poprzednią ofertą to d..y nie urywa :) - patrz stopka

Nie zauważyłeś, że darmowe oglądanie tv sie skończyło? Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa skończyła mi się 31.01.17 r. Niestety E+, 8C+, HBO GO za 79,99 nie było dla mnie dostępne nawet dziś.

 

Zdecydowałem się na E+, 6C+ za 69,99. Oczywiście HBO 6 miesięcy gratis, Kino Świat 24 m i jakieś Filmboxy na chyba 2 miesiące. Plus najem 5 zł.

 

No, ale warto było czekać, bo za luty zapłacę 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...