Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Np. mam dekoder Pace HD z kartą Cameleon.

Czy dla przedłużających umowę i chcących wziąć multiroom (dek główny i 2 multiroom) w sumie 3 dekodery. Pace do oddania (chyba ze da sie do niego AP)

Wszystkie muszą być po wi fi. 

Jake są ceny aktywacji gdyby brać wszystkie 3?

Edytowane przez kauj1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam prawie wszystko w ofercie bez xxx z MR premium place 130zl. Jako że filmboxow vod seriale itp już nie oglądam to czekam na ofertę extra+ 8xc+ HBO za 79.99 do tego planuje HBO go i być może eleveny. W tej chwili oferują mi super premium za 99.99 plus 5zl za HBO go i 12 za eleveny. Poczekam na tańsza ofertę. Być może trzeba będzie napisać wypowiedzenie.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam Comfort+ 29,90 zł po przejściu z nc+mix. Oferta w ICA: Start+ 19,99 zł (24m), Comfort+Hbo 49,99 zł (15m), Extra+ 44,99 zł (24m), Vip+Max 189,99 zł (24m). Podczas rozmowy telefonicznej Extra+ bez zmian, Comfort+ byli skłonni zejść do 24,99/22,99 zł, o ile dobrze pamiętam. O resztę nie pytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie trzeba wysłać tak czy siak, bo jak nie dostaniesz odpowiedniej (dla Ciebie) oferty na miesiąc przed końcem zobowiązania, to rozmowy będą z ZUPEŁNIE innego pułapu (ceny standardowe, prawie dwa razy wyższe od promocyjnych).

Wiem, że jak do końca stycznia nic nie dostanę to muszę napisać wypowiedzenie. A co najdziwniejsze to samo mi powiedział ostatnio konsultant. Że w styczniu trzeba podjąć decyzję - albo przedłużamy albo wypowiedzenie bo potem będę musiał płacić z dwa razy więcej.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze zainteresuje cie moj przypadek - co prawda negocjowane 3 miechy temu ale dostalem comfort 8x canal i eleven za 61zeta (plus minus pare groszy) moglem tez dokupic E2 za 5 zeta

 

mysle ze nic lepszego nie da sie wyciagnac na fanow sportu

Rzeczywiście całkiem dobrze, a jak na obecne realia świetnie.

Też bym się zgodził, ale nie było takiego tematu i przygodę zakończyłem, no może nie do końca bo jeszcze inne umowy w nc mam aktualne pod opieką.Ale na tym adresie wrzuciłem Polsat.

Chciałem sam Comfort ale nie na zasadzie 30 zl za pakiet śmieci z nsportem, bo to prawie tyle co full dostępnych kanałów w CP w smartdomie

 

Sondowałem też Comfort z 6xC+ ale nic niżej 59,99 nie zaproponowali. Nie mają ? Czyli za totalnie okrojoną ofertę programową płaciłbym tyle co teraz mając niemal wszystko.

Edytowane przez Bożydar82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a co mi doradzicie , umowa kończy się pod koniec marca 2017 r. to jest 3-cie przedłużenie umowy abonament 44,90 zł za pakiet Extra +.
Dostaje propozycje na tyle samo + dodają nc+ go kino świat na 24 m.
Czy mogę na coś jeszcze liczyć?Ja upierałem się że wystarczy mi tyle ile mam ale chciałbym niej płacić, czy są taki możliwości?
Czy mogę ewentualnie dostać antenę za 1 zł (jak mają nowi klienci) i dekoder wifi box w cenie?

Edytowane przez Mr. Orbita
Zły wątek - nie jesteś nowym abonentem, tylko przedłużasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ircios z ciekawości, a jak tam twoja jedna z umów na comfort+. Walczysz o ten pakiet za 14,99zł? Bo pamiętam, że też mówiłeś że negocjujesz umowę.

Ostatnio chyba miesiąc temu jakaś nieogarnieta panienka dzwoniła i wciskała mi za 32 zł z wielkim poczuciem humoru,że daje mi 8 zł rabatu. Tyle, że ja płacę 19,90. Kazała mi zdać dekoder do 14 marca :-D. I cisza nastąpiła. Nie mam parcia na tą umowę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy Abonent nc+ teraz w promocji na święta może skorzystać z zestawu antenowego nc+ czyli anteny 80 cm z konwerterem TWIN w cenie 39,50 zł z zakupem w punkcie nc+. Tylko najpierw trzeba przedzwonić do nc+ pod numer 22 334 60 02, by nadali kupon na koncie abonenckim na zakup tej anteny w tej cenie :)

Właśnie odebrałem 2 zestawy, co ciekawe 1 do umowy na wypowiedzeniu, konwenter Microelectronics http://www.mtigroup.com/_english/02_products/03products.php?MainID=2&SID=3&ID=175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Proszę o doradzenie, mam Comfort+ Canal Plus 8x MultiRoom History channel za 79zł., umowa kończy mi się 31 marca a już od 2 tygodni dzwonią do mnie co pare dni i oferują  Comfort+ CanalPlus 6x MultiRoom za 79zł czy jest sens przedłużać umowę już teraz czy poczekać do połowy lutego i wysłać wypowiedzenie...? z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...