Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Czy ktoś jest zainteresowany podpisaniem cesji na usługi nc+ ?

Superpremium umowa do sierpnia 2018r opłata miesięczna 99 zł z multiroom 

dodatkowo karty Cameleon + 2 dekodery jeden z dyskiem , jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt na pvr. 

 

Najem ultraBOX+
Aktywacja NC+ GO internet
MULTIROOM STANDARD
Zgody Marketingowe
Najem HD Multiroom
Edytowane przez koziol27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra + Canal + = 79.99
eleven 11,90 
filmbox pack 10 zł
hbo go 5 zł
hbo 20 zł albo łamaniec 12,5 

W zależności ile płacisz za dekodery za pakiet cena wychodzi mniej wiecej około 120-126 zł. + dolicz opłaty za dekoder


w zależności w jakiej cenie wynegocjujesz sobie eleveny i hbo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj telefon z nc+ i propozycja:

Extra+ i Canal+ (8x) za 69.99 zł

lub

Comfort+ i Canal+ (8x) też za 69.99 zł.

W zeszłym miesiącu proponowali za to 79,99 zł. Ale wtedy jeszcze nie wysłałem wypowiedzenia. Teraz wypowiedzenie już jest, umowa do końca roku. Obecnie płacę za to 49,90 zł. Jeszcze poczekam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie nie wydaje aby byla oferta Extra z 8C+ za 69,99. Od dawien dawna nikt takiej nie dostał, co najwyzej z 6C+ za ta cene.

Tak czy siak taniej pakietu takiego nie dostaniesz, co najwyzej bierzesz pakiet goly comfort lub extra i do tego dobierasz +miesaca C+ a potem liczysz ze uda się przedluzyc za 25zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie wymagam cudów ze strony nc i ich konsultantów czy kogokolwiek, ale po złożeniu wypowiedzenia oferta 94 zł za to co teraz mam za 89 zł. i brak jakichkolwiek możliwości negocjacji - szkoda. Obecnie : Extra+ i Canal+ (8x) + 2 Cameleony. Aha i jeszcze jedno najpierw była oferta 79 zł. ale gdy konsul pokapował że mam MR od razu: 10 zł + 5 zł. za najem. Powiedziałem na początku rozmowy co mnie interesuje: zdjęcie najmu lub opłaty za MR lub pakiet Start i Canal + ( czy 6 czy 8 bez różnicy ) ale na chwilę obecną nie ma takiej możliwości. "Będziemy się z panem kontaktować" Cóż mam też CP i tam to wygląda o niebo lepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie nie wydaje aby byla oferta Extra z 8C+ za 69,99. Od dawien dawna nikt takiej nie dostał, co najwyzej z 6C+ za ta cene.

Tak czy siak taniej pakietu takiego nie dostaniesz, co najwyzej bierzesz pakiet goly comfort lub extra i do tego dobierasz +miesaca C+ a potem liczysz ze uda się przedluzyc za 25zł. 

W moim ICA były dwie promocje na paczkę 8C+.Jedna jako plus miesiąca i dalej 40 zł i druga przez 6 miesięcy 25 zł i kolejne miesiące 40 zł.Myślałem że wszyscy mają dostępną ta druga promocję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na forum i mam pytanie dotyczące przedłużenia umowy z NC+. Dostałem ofertę jak poniżej i chciałbym wiedzieć co o tym sądzicie, trochę się musiałem poszarpać z infolinią, bo co innego mówili konsultanci a co innego dostawałem potem w ofercie na maila. Teraz wysłali ostateczna wersję:

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 56,89

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji

Okres oznaczony umowy: od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 15 mies.

Wybrane usługi:Pakiet Start+, CANAL+,, Dopełnienie do Comfort+, Eleven Sports, nc+go TV  KINO ŚWIAT

Wybrane promocje: Start+ 14,99 zł 15m dla Abonentów, CANAL+ 30 zł/m zł dla Abonentów, Eleven Sports za 11,90 zł 12 m dla Abonentów (4), Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 15 m dla Abonentów

 

Trochę mnie martwi okres oznaczony umówy, bo w poprzedniej ofercie były to konkretne daty a teraz zniknęły. Natomiast wybrane promocje zgadzają się z tym co jest do zapłaty za 1 miesiąc (w poprzedniej ofercie się nie zgadzało).

Będę wdzięczny za porady.

Przy okazji, gdzie mogę sprawdzić jakie kanały konkretnie wchodzą w daną ofertę, bo w pdf do umowy tego nie znalazłem.

Edytowane przez danycloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powalcz o superpremium za 99.99 do tego do tego filmbox za 10, hbo go za 5, i eleveny możesz zawsze wziąc w opcji włącz/wyłącz wtedy wyjdzie 7.95 za msc. = cena za pakiet 122,94 / próbuj negocjować dekodery

Fbox mozna mieć za 5 zeta na całą umowe z pakietem Superpremium. Reszta się zgadza..

 

Czy enka ma jeszcze w ofercie kameleony? Gdybym np chciał dobrać do tego co mam, jeszcze jeden z dekoderem.

Nie ma enki,była n i nigdy nie mieli Cameleonów. Za to w Cyfrze były. Możesz dobrać Wifiboxa z Cameleonem do MR. Przy okazji wymiana dekodera tego co masz.Oczywiście opłata aktywacyjna za 2 dekodery i MR w sieci + oplata miesieczna za MR i dzierżawa za dekoder główny.

 

@danycloud. Wszystko masz na stronie nc. Dokładnie widać tam co wchodzi w pakiet Start. Comfort masz dopełnienie. Zapewne zniknie po miesiącu.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mocny Full!  - dzięki za odpowiedź, już się dokopałem to listy kanałów i faktycznie dopełnienie do comfort+ jest tylko na miesiąc.


@robert6723 - u mnie jest tak, że mam do 31 grudnia umowę, więc wypowiedzenie muszę złożyć na miesiąc przed czyli max ostatni dzień listopada. Tak mnie poinformowali na info linii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu listopadzie konczy mi się umowa (12 m-cy). Czy jeśli do tego czasu nie złożę wypowiedzenia, to zostanie ona automatycznie przedłużona o kolejne 12 czy np. teraz lub w grudniu mogę złożyć wypowiedzenie?

Umowa przechodzi na czas nieoznaczony, z odpowiednio wyższymi cenami. Składaj wypowiedzenie i to już. Jeśli umowa jest do końca listopada, to za grudzień zabulisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim ICA były dwie promocje na paczkę 8C+.Jedna jako plus miesiąca i dalej 40 zł i druga przez 6 miesięcy 25 zł i kolejne miesiące 40 zł.Myślałem że wszyscy mają dostępną ta druga promocję.

 

Tak, ale ja mam na mysli opcję +miesiąca, gdzie gama forumowiczów brała +miesiąca za 21zł, po czym wyłączając dostali propozycję za 25zł za C+ do końca umowy. 

Oprócz 6_25 40_końca jest jeszcze promocja 0_3m 30_do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale ja mam na mysli opcję +miesiąca, gdzie gama forumowiczów brała +miesiąca za 21zł, po czym wyłączając dostali propozycję za 25zł za C+ do końca umowy. 

Oprócz 6_25 40_końca jest jeszcze promocja 0_3m 30_do końca.

Z tą propozycją bywało różnie.Jedni dostawali inni nie.Kolejny minus tego rozwiązania jest taki że opcja jest do końca trwania umowy a ta o której pisałem można po 6 miesiącach wyłączyć więc jest IMHO bardziej korzystna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matemistrz. Teraz wypowiedzenie umowy za dużo Ci nie pomaga, a jak już do Ciebie zadzwonią to raczej Ci umowy nie przedłużą bo powiedzą ze nie maja ofert dostępnych, a jeżeli beda to moga być mniej korzystne niż przed tym jak złożyłeś wypowiedzenie. 

Więc nie zdziw się jak dostaniesz jakąś ofertę standardową, beż zadnych bonusów. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultanci nc+ nie maja profitów za to że przedłużaja umowę z zarejestrowanym wypowiedzeniem ( wiem co mówię, uwierz) 
Polityka się zmieniła, konsultanci nie dostają za to ani grosza, więc albo odsyłają na infolinie, albo do salonu zapraszają.


Więc oferta będzie taka sama albo gorsza, wypowiedzenie nie wpływa na oferte tak jak to było jeszcze rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...