Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poprzednia umowa to Extra+ 6C+, HBO 6 m-c gratis (z możliwością wyłączenia), RedLightHD 12 m-c, kwota 59,99, 12 m-c.

Przy poprzedniej umowie również dostałem 1 m-c gratis bo przedłużyłem już po jej zakończeniu w pierwszych dniach.

HBO wyłączyłem po 8 m-c.

 

Za jaką kwotę Ci to proponują @brunek?

Dzięki za informację. Wszystko jasne. Ja u siebie nie wyłączałem, więc od 7 do 12 miesiąca płaciłem dodatkowo +25 za HBO, w związku z tym moja średnia kwota miesięczna abo to 72,49 zł, a Twoja to ok. 64 zł. Jako, ze każdemu podnoszą abo za to samo to Tobie zaproponowali opcję za 69,99 zł a mi nie chcą... Tak to mi tłumaczył konsul, więc chyba marna opcja otrzymania Twojego pakietu w tej cenie.

Mi to proponują za 79,99 zł (6xC+ lub 8xC+ oraz extra+, nie ma znaczenia ile C+ ta sama kwota). O gratisach (oprócz sierpnia za free) nie było mowy. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj telefon i taka propozycja ale za 74.99. Mam umowę do końca września więc poczekam jeszcze.

 

Może nie uwzględnia zgody marketingowej szacowanej na 5zł.

A jaka jest różnica w opcjach 6 C+ i 8 C+, czy na pewno jest warta tych 10 PLN?

 

8 C+ to dodatkowo Seriale, Discovery i C+VOD (filmy na życzenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po południu drugi telefon od nc+, oferta taka sama (czyli około 10 zł podwyżki z obecnej ceny, wynoszącej prawie 54 zł).

 

Powiedziałem miłej pani, że mi bardziej opłaca wziąć się ten sam pakiet w umowie na 30 miesięcy. Jako, że pierwsze pół roku mam za darmo (a to, że umowa długa, nie robi problemu), to pakiet, który mam obecnie (Comfort, Eleveny, Eurosport2 i dopełnienie nc+go) wyniesie mnie średnio bodaj 2 zł mniej, niż dotychczas.

 

Nie mam słów, serio. Na jesieni leci wypowiedzenie. Może jeszcze to coś da, choć szczerze, jak patrzę po forum, to wątpię...

Edytowane przez spodenki15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spodenki15 Ja na twoim miejscu gdybym miał 5 miesięcy do końca umowy nawet bym z nimi nie rozmawiał, bo i po co. Wypowiedzenie wysłać, powiedzieć niech dzwonią w ostatnim miesiącu umowy i spokój. Co to w ogóle za pomysł w nc+ i CP też że oni dzwonią gdy jeszcze tyle czasu do końca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w przypadku konkurencji te telefony mają sens. Ponieważ  dostajesz i tak max do wyrwania skracasz starą umowę z miesiącami płatnymi i zastępujesz nową z darmowymi.W NC+ umowa i tak wchodzi w życie za kilka miesięcy a w tym czasie może się wiele wydarzyć.Wiadomo w NC+ oferty są mocno nie stabilne.Dodatkowo w NC+ na 5 miesięcy przed końcem umowy są mówiąc delikatnie słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano zadzwonilem do NC+ i zmienilem swoja dotychczasowa oferte (Start+) na Extra+. W cenie 97 zl dostalem ten pakiet wraz z 6 kanalami C+, Eleven oraz MR. Umowa zostala podpisana na 15 miesiecy. Dodam jeszcze tylko, ze do tej pory placilem 77 zl za Start+ ze wszystkimi w/w dodatkami.

Edytowane przez awakeman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dwa miesiace dopiero, bo mieszkam zagranica i w pazdzierniku bede dopiero w Polsce ;)

 

Hehe, wymiana za dodatkowe 5 zł miesiecznie. Dodam jeszcze ze dostalem w pakiecie rowniez Filmbox Pack, o ktorym wczesniej nie wspomnialem. Szczerze to nawet nie zakodowalem tego podczas rozmowy z konsultantem, dopiero w mailu od NC+ znalazlem ten pakiet w dodatkowych uslugach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? ;) Poczytam o nim.

 

A co do tej oferty to się nie chwalę, po prostu za każdym razem kiedy przedłużam umowę zaglądam do tego wątku i piszę co i za ile dostałem. Oglądam piłkę kopaną nałogowo i dla mnie są najważniejsze wszystkie kanały sportowe. Mam również dekoder Polsatu Cyfrowego, bo nie wszystko co z piłką związane znajdę na NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie, może się komuś przyda w negocjacjach, może komuś rozjaśni wątpliwości.

 

Oczekiwanie klienta no.1 - Extra+ , 6c+, MR za 0 (na cały okres umowy), opłata za dekodery za 0 (na cały okres umowy),  HBO za 0 (na cały okres umowy). Max za 59,90

Oferta 69,90 i po krótkich negocjacjach można było dojść do wniosku, że nie do zdobycia w oczekiwanej cenie 59,90

 

Oczekiwanie klienta no.2 - Start+ , 6c+, MR za 0 (na cały okres umowy), opłata za dekodery za 0 (na cały okres umowy). Max za 35,00.

Oferta - coś w granicach 55,00 - info, że chyba się nie rozumiemy i przedstawienie raz jeszcze oczekiwań klienta.

Oferta poprawiona:

start - 9,99 (cały okres umowy), 8c+(6 nie ma możliwości) 3 miesiące za 0, kolejne do końca umowy za 30,00, MR za 0 (na cały okres umowy), opłata za dekodery za 0 (na cały okres umowy), C+ VOD za 0, dostęp do Premiery VOD, NC+ GO za 0 (100 godzin/miesięcznie) czyli razem po wykorzystaniu 3miesięcy gratisowych canal+ = 39,99 za wymienione usługi - 15m lub 24m bez znaczenia długość umowy dla warunków.

 

W oby przypadkach opcja za "11" za 11,90 w każdej chwili do dołączenia na cały okres umowy, z możliwością wyłączenia w każdej chwili.

 

Całość na kartach - Cameleony. Po zarejestrowaniu wypowiedzenia. Całość może wejść w życie po zakończeniu aktualnie obowiązującej umowy lub od zaraz, do wyboru.

 

Do tej pory 9,90 start (ostatnia umowa na przeczekanie, inne oferowane warunki nie do przyjęcia były wtedy)

Wcześniejsza umowa jako dzisiejsze odpowiedniki Extra+, 8+c, HBO, "11" za 64,50 bez żadnych łamańców.

Edytowane przez SOUDAL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta poprawiona:

start - 9,99 (cały okres umowy), 8c+(6 nie ma możliwości) 3 miesiące za 0, kolejne do końca umowy za 30,00, MR za 0 (na cały okres umowy), opłata za dekodery za 0 (na cały okres umowy), C+ VOD za 0, dostęp do Premiery VOD, NC+ GO za 0 (100 godzin/miesięcznie) czyli razem po wykorzystaniu 3miesięcy gratisowych canal+ = 39,99 za wymienione usługi - 15m lub 24m bez znaczenia długość umowy dla warunków.

 

W oby przypadkach opcja za "11" za 11,90 w każdej chwili do dołączenia na cały okres umowy, z możliwością wyłączenia w każdej chwili.

 

Całość na kartach - Cameleony. Po zarejestrowaniu wypowiedzenia. Całość może wejść w życie po zakończeniu aktualnie obowiązującej umowy lub od zaraz, do wyboru.

 

Tak dopytam - tę ofertę powyżej Ci zaproponowano czy to Twoje oczekiwanie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...