Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj otrzymałem kolejno taką samą ofertę

E+ + 6C+ za 69,9 (8C+ za 79,9) a do tego HBO 12x0 i 12x20 lub do wyboru 24x10 (miesiąc gratis)

Umowa do końca miesiąca

Dodatkowo konsul stwierdził że jeżeli czekam na ofertę za taką samą cenę jak mam teraz za ten pakiet to się nie doczekam bo nie ma takich ofert.

Obecnie mam E+  6C+ + HBO + History + Seriale+ i nc+ go za 79,90

Chyba pora będzie się rozstać z nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Obecnie posiadam pakiet Comfort+ i Extra+ na cameleonie jeszcze po cyfrze za 50zl/m. Umowa oczywiście wypowiedziana. Co obecnie bym mógł dostać za ofertę na to samo plus chciałbym dobrać dodatkowo multiroom jak by to wyglądało? Albo sam Comfort+ bez multi?

eXTRA+ PISALI O KWOCIE 44,90 A Comfort+ chyba 34,90 z 6C+ dodatkowe 25zl trzeba dolozyc z 8C+ 35zl dodatkowo (przy tych dwoch opcjach drozych rozdawali wczesniej HBO za free)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile wynosi obecne standardowa cena dla przedluzajacych za Extra+ 8C+HBO na 24mies? Superpremium to cena 99pln a ile za to samo ale Extra+?

Wiem, ze niektorzy dostaja Extra+8C+HBO za 70pln, ale chodzi i o realna cenae jaka mozna dostac bez wiekszych awantur i obrazania sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Dostałem propozycje, umówiłem się na rozmowę w konkretny dzien, konkretną godzinę gdzie po przemyśleniu chciałem przedłużyć i nikt do mnie nie zadzwonił :rofl: Oferty mi odpowiadały. Znając życie zadzwonią jutro z jakąś konkretnie inną propozycją i będą jaja jak berety, bo będą się upierać, że to co oferowali kilka dni temu i na co miałem się zdecydować w umówionej rozmowie nie jest już aktualne :crazy: Jak mi wyskoczą z takim czymś to najpierw im wygarnę, a później zapoznam się z ofertą zębatego FILANTROPA :-8 Robią już totalnych idiotów z ludzi...

 

ps. W smsach piszą, że w niedziele nie pracują. Czyli w niedziele nie ma co czekać na tel?

Pewnie z fusów wywróżyłeś taki scenariusz??? :locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile wynosi obecne standardowa cena dla przedluzajacych za Extra+ 8C+HBO na 24mies? Superpremium to cena 99pln a ile za to samo ale Extra+?

Wiem, ze niektorzy dostaja Extra+8C+HBO za 70pln, ale chodzi i o realna cenae jaka mozna dostac bez wiekszych awantur i obrazania sie.

 

Raczej za 79.99 niektórzy dostają...

 

Realnie za 10 PLN drożej powinieneś wyrwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...