Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powinny pójść.

Jak mają pójść jak pakiet Extra z 8 c+ jest za minimum 79.99 zł a nikt nie da elevenów za 0 zł.

Czy oferty extra 8c+ i HBO za 79,90 są włącznie z najmem dekodera czy nie?

Ten kto płaci najem będzie nadal płacił, kto ma bez najmu dekoder ten ma cenę za sam pakiet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat

Nie.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Sam zadzwoniłem. Oferta:

 

Extra+

Canal+ (x8)

Multiroom po staremu

 

Wszystko za 99,99 zł / m-c

 

Do tego:

 

Eleveny za 11,90 zł ponieważ nadal jestem na tej niby promocji

HBO + HBO GO za 25,00 zł /m-c (pierwszy miesiąc za free)

 

Myślę, że da się coś z tego jeszcze zbić.

@gulas

Ty tak na poważnie z tą ofertą??Nieźle chcą cię skroić. Czytałeś na forum jakie ludzie oferty akceptują??Chyba ,że chcesz komuś poprawić humor... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Oczywiście, że takiej oferty nie zaakceptuję. Umowa ważna do końca września, więc jeszcze rezygnacji nawet nie wysłałem. Śledzę ten wątek ostatnimi czasy dość dokładnie. Oferty chodzą bardzo fajne. Byłoby super ugrać 79,99 zł za Extra+, C+, HBO i HBO GO, a dopłacić ewentualnie do Elevenów.

Dodam, że proponowali mi umowę 15 miesięczną.

 

Orientuje się ktoś może kiedy najlepiej złożyć prośbę o cesję umowy? Przed przedłużeniem czy po?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest zasadnicze pytanie.

 

Na forum rzadko pojawiają się wpisy, że ktoś zrezygnował ze względu na podwyżkę i brak przysłowiowej oferty extra+8c+HBO=79, co nie znaczy, że takich przypadków jest mało.

Trochę przypomina to grę w pokera, można iść w zaparte, ale nie ma gwarancji wygranej.

Trzeba sobie po prostu odpowiedzieć po męsku na pytanie, czy jesteśmy gotowi pożegnać się z nc+.

Jeśli tak to sprawa się upraszcza. Ustalamy kwotę graniczną i czekamy.

Jeśli nie to trzeba brać za ile dają.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lipca. Ponad miesiąc temu były dwa telefony ale oferty nie zaakceptowane. Od tamtego czasu był jeden telefon ale nie mogłem odebrać i cisza. Chciałbym upolować pakiet:

 

1) Extra+(6) 69,90 plus HBO na cały okres ewentualnie na 6m plus Eleven za 8 zł do listopada z mediaboxem za 0 zł ale wiem, że ciężko im znieść tą opłatę.

2) Extra+(8. ), HBO na cały okres za 79,90

 

Któraś z tych opcji wchodzi w grę tylko nie wiem czy jest w ogóle możliwość zniesienia opłaty za mediabox 5 zł :/ Przy pierwszej rozmowie dawali Extra+(6)i 6m HBO za 69,90 z opłatą 5 zł za mediabox ale się nie zgodziłem. 

 

Jestem kibicem piłkarskim i zastanawiam się czy jest sens brać Eleven (strasznie dużo spotkań w większości i tak nie do oglądniecia) kusi mnie ten pakiet z HBO ale czy warto też go brać kosztem Eleven? Założyłem sobie, że nie chciałbym płacić więcej jak 82-85 zł 

Edytowane przez wojtmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie tu piszą dzielą się swoimi ofertami, tracą przy tym swój czas a Tobie nie chce się przejrzeć kilku stron do tyłu. Polecam otworzyć okno i nabrać świeżego powietrza po czym zastanowić się co tu wypisujesz!

 

Droga jest prosta wypowiedzenie (podstawa) i cierpliwe czekanie na wrzesień wtedy może coś lepszego się pojawi.

Na chwile obecną ciesz się do września tym co masz bo lepiej już raczej nie będzie z taką średnią!

Z grubsza oczywiście przeczytałem kilka stron wstecz, ale nie będę przeglądał kilkudziesięciu stąd też pytanie :)

 

Mam świadomość, że prawdziwe rozmowy zaczną się po wypowiedzeniu. Byłem po prostu ciekaw w jakiej cenie proponują interesujący mnie zestaw. Na którymś z for mignęła mi wiadomość, że Extra z 6C+ jest do ugrania za 59,99. Jakbym do tego dołożył Eleveny to kwota 7 dyszek wyglądałaby już sensownie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

 Umowa do 31 sierpnia 2016. Jest Ekstra+, 6C+, Cinemax 12mc za darmo, HBO na 6 miesięcy za darmo (z możliwością wyłączenia było) za 59,9 zł. Załapałem się w zeszłym roku na jeszcze bardzo dobre ceny. Pytanie następujące, wypowiedzenie wysłałem już z miesiąc temu.... i o dziwo ZERO telefonów :) i teraz czy coś jest nie tak z moim wypowiedzeniem(nie uznali?) raczej nie, ponieważ pilnowałem wszelkich formalności ;) czy nie mają mi co zaproponować bo musieliby mi za to samo co mam dać 2 krotną podwyżkę co oczywiście bym nie przyjął ;)

 

ps. Interesuje mnie to co mam obecnie, tylko Cinemaxy zastąpić Elevenami. Pewnie marzenie ściętej głowy, ale gdzieś w okolicach 70 zł. Jakby nie było godzę się z 10 zł podwyżki :D ale główne pytanie dlaczego w ogóle nie dzwonią? Biorą mnie na przeczekanie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie masz zgody marketingiwej. Sprawdź w ica lub zadzwoń do BOA. Najbardziej realna oferta to Extra z 6 C+ za 69 + 11zł za Eleven, lub w opcji włącz - wyłącz średnio ok 7,50/m. Za 59 Extra z 6 C+ można sobie pomarzyć. Oczywiście jest szansa, ale znikoma.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI

 

Wszedłem w ICA i od razu poprosiło mnie o wyrażenie zgody na telefoniczne przedstawianie propozycji marketingowych, czy jakoś tak. :) To telefony się zaczną pewnie. ;) Dzięki za podanie realnych "drabinek" cenowych. Trzeba się targować zobaczymy co się uda ugrać. ;)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dwie oferty od bardzo pewnej siebie konsultantki, nawet fajnie się rozmawiało.

Extra+, 6xCanal+, multiroom, HBO na 6miesięcy umowa 24 za 69,99

Start+, 6xCanal+, multiroom łamaniec 6 miesięcy 44,99 i reszta 59,99, umowa 15, średnio 54zł.

 

Nie przyjąłem, choć oferta niezła. Ma dzwonić w piątek.

Multiroom Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Od razu mówię, że przeczytałem z 30 stron wstecz, ale konkretnej odpowiedzi z tego nie wyczytałem, może z braku mojego doświadczenia i chciałem tutaj podpytać doświadczonych wyjadaczy na co mogę liczyć w związku z końcem mojej umowy. Proszę od razu nie krzyczeć, ja wiem że co chwilę macie takie posty, ale każdy jakoś musi zacząć. :wink:

 

Moje najważniejsze pytanie to:

 

Płacę 102,85 zł miesięcznie. Na tą chwilę jestem gotowy całkowicie zrezygnować z ich oferty, no chyba że zaproponują mi coś korzystniejszego niż dotychczas. Tak naprawdę z ich oferty oglądam wyłącznie Discovery HD oraz piłkę nożna (liga angielska i hiszpańska).

 

Czy to mi coś pomoże w rozmowach? A może żeby mieć piłkę w C+ i tak muszę pozostałe 150 kanałów łyknąć?

 

Info odnośnie mojej umowy:

Umowa była na 2 lata. Koniec umowy: 31-10-2016

Liczba kanałów: 143

Pakiet Comfort+ (Wszystkie kanały Canal+  oraz Pakiet ELEVEN SPORTS)

Do tego wynajem dekodera mediaBOX+ z 5 zł/mc.

 

Z całej oferty interesują mnie wyłącznie te kanały: Discovery HD, CANAL+ (czasem leci ważny mecz), CANAL+SPORT, CANAL+SPORT2, nSPORT+, ELEVEN, ELEVEN SPORTS (ostatecznie z Eleven mogę zrezygnować).

 

Nie interesuje mnie w ogóle C+ Discovery i Seriale, a filmów nie oglądam wcale.

 

Poradźcie proszę, jaką najlepiej przyjąć strategię podczas rozmów z konsultantami? Wysłać wypowiedzenie umowy 1 września i czekać do ostatniej chwili na telefonu z działu utrzymania klienta?

 

Ile mniej więcej według Was mogę maksymalnie ugrać na nowy okres ( w celu uproszczenia załóżmy, że bez ELEVEN SPORTS)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znów telefon i znów   propozycje które słyszę od maja. E+ za 49    albo C+ z E+ za 69. Do końca umowy 10 dni. Ciekawe czy zmiękną.

Teraz to już się tylko droczę z konsulami bo zdecydowałem że nie zdam dekodera i wezmę po zakończeniu umowy gołe E+ jeśli nic nie ugram. 

Mam jednak pewną zagwozdkę. Otóż pani konsultantka odpowiadając na moje pytania o multiroom stwierdziła między innymi że nc+ go da się połączyć z telewizorem mającym Smart TV przez co uzyskujemy tak jakby darmowy multiroom. Ktoś się orientuje w temacie czy to zadziała?

Przy okazji mam pytanie czy  pakiet z C+ da się włączać wyłączać tak jak Eleveny?  Takie rozwiązanie by mi pasowało bo korzystałbym z paczki C+ tylko na fazę pucharową Ligi Mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elminster.

Wypowiedzenie złożyć możesz już teraz w APS. Raczej nie będą chcieli zjechać z kwoty jaką teraz płacisz. Musisz dać im do zrozumienia, czego chcesz. Nie możesz pokazać, że jesteś maniakiem sportu, bo już Cię wtedy mają. To co chciałbyś mieć możesz dostać za 69 bez Eleven.

 

@zbigorro. Taniej nie dostaniesz jeśli chodzi o E i C+. nc+ go owszem możesz oglądać na Smart tv jak laptopa przez HDMI podłączysz. Pani bzdury gada i tyle.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lipca.

Obecnie mam

EXTRA+

Premium Sport &Film
Multi+

Płacę 80 zł. Dzisiaj telefon. Oferują to samo bez c+seriale i discovery ale z elevenami. Akurat te eleveny  mnie interesują. Chce też nowy dekoder bo obecnie posiadam jeszcze po cyfrze i już jest trochę wysłużony. Zaproponowali z dyskiem i wi-fi za 199 zł lub 5 zl miesięcznie. Druga opcja bez wi-fi za 49zł lub 5 zł miesięcznie. Warto coś takiego? Miał ktoś podobną ofertę? Interesuje mnie głownie sport. Na filmach mi średnio zależy. Na abonamencie ciężko coś ugrać. Nieugięci w negocjacjach.... Coś z dekoderami można pokombinować? Interesuje mnie ten z dyskiem i wi-fi z jednorazową aktywacją. Da radę zejść z tych 199zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy przy przedłużeniu umowy jest możliwość uzyskania usługi multiroom bezpłatnie, jeśli w aktualnej umowie za nią płacę ? Dziś otrzymałem pierwszy telefon z ofertą. Za pakiet któy mam aktualnie (8xC+, extra, eleven, multiroom, cena uśredniona 79 zł) proponowana cena to 106 zł. Konsultant zaznaczył że nie ma możliwości otrzymania multiroomu bezpłatnie, aczkolwiek czuję że to ściema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...