Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Don kichot. Napisałeś WPB.. Czyli Wifi Premium Box, a jeśli chodzi Ci o inny dekoder, to pisz poprawnie. Motywuje i nie motywuje ich wypowiedzenie. MR z dwoma WiFi PremiumBox. ...Zapomnij o takiej konfiguracji. Tylko WiFi PremiumBox i WiFibox.

aj mogłem pomylić WPB+ z WifiBox+ wybacz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey, jestem dziś po pierwszym telefonie w sprawie przedłużenia umowy.... ogólnie odczucia negatywne.... babeczka na infolinii jawnie próbowała mnie oszukać .... żal.pl... niby najpierw się umówiliśmy na to samo co mam teraz.... jednak po 10 minutach , gdy ją przycisnąłem  do muru.... i kazałem wszystko potwierdzić jeszcze raz , to nagłe z 63 pln, zrobiło się 89 pln. Głupia sprawa :) Nic.... trzeba dalej walczyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zaproponowano mi dzisiaj 119,99

 

Pakiet Superpremium+,, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR, Najem PVR (Multiroom)

Superpremium+ 119,99 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, nc+ go TV HBO GO 0 zł/ dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Co o tym sądzić? Wypowiedzenie złożone. Z Waszego doświadczenia jaki jest margines negocjacji... dorzucenie kanałów Eleven czy może zejście do 99 zł wchodziłoby w grę?

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Bez wypowiedzenia, sam dzwoniłem.

co myślicie o takiej ofercie?

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi- 77,99

Okres oznaczony umowy-  24 mies.

Wybrane usługi- Pakiet Extra+ z CANAL+ (6),, Eleven Sports, Filmbox Pack

Wybrane promocje- Extra+ z CANAL+ (6) 69,99 zł 24 m dla Abonentów

Edytowane przez pietras1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie screeny z meila a mi konsul mówił że są niektóre sfałszowane że niska cena za atrakcyjną oferte i internet wszystko kupi... :crazy:  :lol2:

 

Pierwszy raz przedłużasz z Sat Kurier?

Dla nich wszystkie oferty na tym forum są oszustwem. A realne to te które proponują ;)

 

Na całe szczęście teraz mam niezłą bekę z rozmów z nimi. Jest CP z Eleven i szczerze to mam ich gdzieś. Teraz niech oni faktycznie walczą o klienta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zaproponowano mi dzisiaj 119,99

 

Pakiet Superpremium+,, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR, Najem PVR (Multiroom)

Superpremium+ 119,99 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, nc+ go TV HBO GO 0 zł/ dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Co o tym sądzić? Wypowiedzenie złożone. Z Waszego doświadczenia jaki jest margines negocjacji... dorzucenie kanałów Eleven czy może zejście do 99 zł wchodziłoby w grę?

Z góry dziękuję za pomoc.

Superpremium + Filmbox + Multiroom + 2x deki = 109,90 zł za tyle powinieneś to dostać normalnie. Do tego HBO GO (10zł) + Eleveny (11,90zł) dodatkowo płatne. Jeszcze jest Man Pack za 5zł. Zawsze możesz powalczyć o np. Man Pack lub HBO GO gratis ale w obecnych czasach marne szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam umowę do sierpnia, Płace 162 zł, o jaką niższą cenę mogę walczyć
moj Pakiet to:  
Comfort+
nc+GO nSport
nc+GO Multi+
Akt. MULTIROOM Std SLAVE
HBO
Eleven Sports
Cinemax
najem mediaBox+
Multiroom Standard
EXTRA+
Aktywacja NC+ GO internet
Najem mediaBOX+
Filmbox
nc+GO CANAL+ Sport
Premium Sport &Film
Multi+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dziś zadzwonili z Krakowa i oferta Superpremium za 129.90.Nie wiem już czy się śmiać czy płakać.To nawet nowy na taniej bo za 3 pierwsze miesiące zapłaci 21zł.Później próbowali mi wciskać ich śmieszną i drogą sieć komórkową.

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez leonk1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam pakiet comfort+extra, c+8, multi, premium sport  płacę 69,90 

Zależy mi na lidze hiszpańskiej, chciałbym, zejsć do comfort+ i c+6  dobrać eleveny i płacić mniej więcej 70zł

Za każdym razem dzwonią i proponują 82 zł , babka mówi że każdy pakiet bazowy(start,comfort,extra) z canal plusami jest za cenę 69,90

Umowę mam do końca czerwca, wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem, jest szansa na obniżkę ceny do 70 zł ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno wg. tego co tutaj pisza to extra i cx6 to 69,99zł, ale comfort z cx6 to przewaznie 59,99zł do tego eleven ktore tu chodza od 8zł do 14zł, probuj

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3d26dc053f577281med.png

Witam.Umowa przedłużona.Wiem że szału nie ma chociaż patrząc na to że płaciłem wcześniej 123.88zł mogę powiedzieć że nie jest źle. Absolutnie nie dla mnie oferty za 69,99 czy 79,99. Ogólnie jestem zadowolony. Ze swojej starej oferty straciłem tylko cinemaxy których i tak nie oglądałem,więc nie odczuję zmiany. Pozdrawiam i życzę powodzenia w negocjacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...