Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. teraz comfort +, HBO, 8 c+, multi+ i extra+ za 49,90. Umowa do końca maja. Chcę zejść do Comfort +, 6 C+ no i jeszcze multiroom standard wifi, którego wcześniej nie miałem. Konsul mówi mi, że comfort+ i 6C+ za 59,90 (masakra) ale z tym multiroomem to nie mogę go zrozumieć, kilka opcji podaje i nie wiem w końcu jaka opcja w tym wypadku może być korzystna? Doradźcie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wypowiedzenie złożone w lutym br., umowa do końca kwietnia, dotychczas tylko jeden telefon z ofertą w lutym br. i drugi przypominający o zdaniu dekodera. Dziś jakaś lepsza oferta i umowa przedłużona na warunkach:

Pakiet Superpremium+, Eleven Sports, MULTIROOM PREMIUM – 111,89 zł/m-c

Adventure TV HD, HISTORY HD, History 2HD – 0,00 zł do końca maja później – 4,98 zł/m-c

Filmbox Pack 0 zł 6 m dla Abonentów – później 10zł/m-c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ofertę przedłużenia na superpremium z 8 C+ i MR premium za 127 zł.  Już chciałem się zgodzić bo to tyle samo co do tej pory płaciłem, ale spytałem jeszcze o HBO Go. A tu 10 zeta każą płacić. Mówię, że miałem to w cenie, a Pani do mnie, że powinienem się cieszyć że teraz taką dobrą ofertę dostałem. Czyli praktycznie za to samo po 24 miesiącach mam płacić 10 zł więcej. Co oni tacy nieelastyczni są. Pakiet niżej Ekstra + wychodzi jakiś kosmos. Umowa do końca maja. Wypowiedzenia nie wysyłałem. Myślałem, że uda mi się uniknąć tych szopek ale trzeba będzie to zrobić, chociaż nie wiem czy coś to da ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam: Extra, 8C+, 2xMRS, HBO, History za 79,90 Umowa do 30.04.2016. Wypowiedzenie wysłane w lutym.

Najlepsza oferta do tej pory:

Extra, 6C+, HBO za 99,90 lub

Extra, 6C+, HBO na 6m za 0 razem 79,90 później rezygnacja z HBO

Ostatnia oferta dziś ok. 19,00. Odmówiłem. Chcę z HBO płacić max 90 zł. Twierdzą , że HBO gratis było w pierwszym tygodniu kwietnia. Mi nikt nie zaproponował. Nie chcą 2200 to nie dostaną nic. Naziemna nie kosztuje mnie nic a bez TV można żyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dodatkowo za mojego wydłużonego Philipsa WiFi dekoder za 199zł. Da się jeszcze coś urwać z ceny dekodera czy nie ma na to najmniejszych szans?

Dekoder możesz wyrwać za free. Nie daj się naciągnąć. Oczywiście wtedy dzierżawa Ci dojdzie. Z oferty raczej już nic nie wyciagniesz. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam: Extra, 8C+, 2xMRS, HBO, History za 79,90 Umowa do 30.04.2016. Wypowiedzenie wysłane w lutym.

Najlepsza oferta do tej pory:

Extra, 6C+, HBO za 99,90 lub

Extra, 6C+, HBO na 6m za 0 razem 79,90 później rezygnacja z HBO

Ostatnia oferta dziś ok. 19,00. Odmówiłem. Chcę z HBO płacić max 90 zł. Twierdzą , że HBO gratis było w pierwszym tygodniu kwietnia. Mi nikt nie zaproponował. Nie chcą 2200 to nie dostaną nic. Naziemna nie kosztuje mnie nic a bez TV można żyć.

Beznadziejne te oferty :/

Mniej za dużo więcej, żenada niestety.

Jak tak dalej pójdzie to widzę duży odpływ abonentów niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj spotkała mnie dość dziwna rozmowa z konsulem.

 

Odbieram i słuchawce kobiecy głos, że kończy mi się umowa i mają zarejestrowane wypowiedzenie i należy zdać sprzęt w ciągu 14 dni. Po czym pani się pożegnała i rozłączyła.

 

Zaskoczyło mnie to na tyle, że nawet nie zdążyłem sam zapytać o ofertę na przedłużenie.

 

Wnioskuję, że  teraz łączność z nimi weszła na kolejny wyższy etap, którego chyba jedynie ja nie jestem w stanie pojąć.

 

No cóż nie to nie i choć wielce to dziwne sam do nich dzwonić nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze wypowiedzenie coś da   tym bardziej ze miałeś  full pakiet

Taaaaa, wypowiedzenie "coś" da, bo miał full pakiet....Da to, że zaproponują mu E+6C+MS za 90zł. Niemożliwe? przeczytaj stronę wcześniej jaki miałem pakiet, ile lat i co po wysłaniu wypowiedzeniami mi zaproponowano. Wysłanie wypowiedzenia jako karta przetargowa in plus TO MIT, nie wprowadzajcie ludzi w błąd. To samo tyczy [beep]skich tekstów typu "E+6C+ za 69.90 to standard, każdy dostaje", nie wspomnę o HBO w tym za free czy nawet rok. TAKIE cuda dostają, ci, którzy mieli pakiety po 49-59zł i jak słyszą teraz 69-79 to beeee i często odchodzą. My, którzy latami płaciliśmy po 130zł + za karę dostajemy propo E+6C+MS za 89.90....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy jak przedłużę umowę na pakiet Comfort + 6xC+ za 59,90 zł. to będę miał dalej dostęp do NC+GO oraz CANAL+ VOD? Umowę mam do końca maja, pytanie czy lepiej przedluzyc ją jeszcze w kwietniu czy np. jak zrobie to na początku maja to ten miesiąc bedzie gratis? Obecnie kończy się łamaniec i opłata wynosi 79,90zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może podczas składania wypowiedzenia w punkcie nc+ nie wyraziłeś zgody marketingowej, więc nie mogli ci przedstawić oferty, a tylko przypomnieć o zdaniu dekodera.

Wypowiedzenie składałem w punkcie i od tego czasu było kilka telefonów ale taki jak ten miałem zaledwie 3, sprawdzałem też na koncie w iCA i tam też mam zaznaczone, że mogą dzwonić.

 

Takich telefonów miało też kilku moich znajomych - nr z którego dzwonią 12 294 78 79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Monter-Piroman, ja wypowiedzenie składałem w punkcie nc+ i automatycznie na wypowiedzeniu, które wydrukował pracownik już był zaznaczony z marszu brak zgody bez jakiego zapytania się mnie o to, czy chcę czy nie. Gdy zapytałem kolesia czy to nie spowoduje, że DUK nie będzie mógł się ze mną skontaktować, usłyszałem, że nie. Jak się potem okazało po kontakcie z forum nc+, że jednak tak i musiałem interweniować na infolinii nc+, aby na nowo zaznaczono mi zgodę marketingową. Najlepsze jest to, że w tym punkcie tego dnia mieli kilka wypowiedzeń podpisanych (leżały na wierzchu, więc miałem okazję rzucić okiem) i na każdym był zaznaczony brak zgody. Naprawdę nie rozumiem takiego postępowania pracowników punktów nc+.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam,

 

Czy jak przedłużę umowę na pakiet Comfort + 6xC+ za 59,90 zł. to będę miał dalej dostęp do NC+GO oraz CANAL+ VOD? Umowę mam do końca maja, pytanie czy lepiej przedluzyc ją jeszcze w kwietniu czy np. jak zrobie to na początku maja to ten miesiąc bedzie gratis? Obecnie kończy się łamaniec i opłata wynosi 79,90zl.

Będziesz miał nc+ go na kilka godzin. .Chcesz wiecej...to pakiet Extra. Canal+ VOD... prawdopodobnie musisz mieć wszystkie C+. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaa, wypowiedzenie "coś" da, bo miał full pakiet....Da to, że zaproponują mu E+6C+MS za 90zł. Niemożliwe? przeczytaj stronę wcześniej jaki miałem pakiet, ile lat i co po wysłaniu wypowiedzeniami mi zaproponowano. Wysłanie wypowiedzenia jako karta przetargowa in plus TO MIT, nie wprowadzajcie ludzi w błąd. To samo tyczy [beep]skich tekstów typu "E+6C+ za 69.90 to standard, każdy dostaje", nie wspomnę o HBO w tym za free czy nawet rok. TAKIE cuda dostają, ci, którzy mieli pakiety po 49-59zł i jak słyszą teraz 69-79 to beeee i często odchodzą. My, którzy latami płaciliśmy po 130zł + za karę dostajemy propo E+6C+MS za 89.90....

 

 

A da np to ze po uplywie umowy nie przedluzy mu sie ona automatycznie bez promocyjnych cen... pozniej ma 14 dni na zaakceptowanie ich propozycji i po zrobieniu tego 1 miesiac gratis. W jego przypadku troche jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da np to ze po uplywie umowy nie przedluzy mu sie ona automatycznie bez promocyjnych cen... pozniej ma 14 dni na zaakceptowanie ich propozycji i po zrobieniu tego 1 miesiac gratis. W jego przypadku troche jest.

Umowa do końca kwietnia. Czyli w przeciągu tych 14 dni maja mogą jeszcze dzwonić i dawać propozycje?

Edytowane przez bilion11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. teraz comfort +, HBO, 8 c+, multi+ i extra+ za 49,90. Umowa do końca maja. Chcę zejść do Comfort +, 6 C+ no i jeszcze multiroom standard wifi, którego wcześniej nie miałem. Konsul mówi mi, że comfort+ i 6C+ za 59,90 (masakra) ale z tym multiroomem to nie mogę go zrozumieć, kilka opcji podaje i nie wiem w końcu jaka opcja w tym wypadku może być korzystna? Doradźcie coś.

to ja się tylko tak grzecznie przypominam z moją prośbą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...