Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz możesz też wziąć 6C+ i będzie taniej.Płacę tyle ile chcieli za mój pakiet też płacę więcej za gorszą ofertę w porównaniu do poprzedniej umowy i jestem zadowolony zamiast narzekać.Mój pakiet to Extra+6C+ za 59.90 zł i to są grosze Ty dodatkowo chcesz 2C+ HBO lub Eleven i 79.90 zł to skandaliczna propozycja  :lol2: DW(M) można

 

Po pierwsze kolego to nikt nie kazał nc+ zmieniać ramówki z 6 canali na 8. Miałem 6 bo tyle było wówcza dostępnych.

Po drugie bardzo żałuje że na osiedle które się przeprowadziłem jakiś czas temu nie ma Vectry bo muszę mieć NC+ i Polsat a u nich miałem wszystko w jednym.

Po trzeci nie chce od nich nic za darmo bo już teraz płacę nie tanio za to co mam i chce żeby mnie poważnie traktowali bo prawie 5 latach współpracy

Po czwarte jesteś hipokrytą bo sam płacisz grosze a czepiasz się innych że próbują wywalczyć sobie jakąś przyzwoitą ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nowo odwiedzających ten wątek:

Dobrze by było gdyby ktoś "nowy" zanim zada pytanie przeczytał tak z 10 ostatnich stron tematu to mu się wszystko rozjaśni i wyjaśni.

Uniknie się również niepotrzebnych kłótni, które niczego nie wnoszą do tematu.

 

Te ostatnie 10 stron czyni cuda- błogosławieni którzy je przeczytali.

Edytowane przez Mr. Orbita
Może nie 10, ale proszę nowych, aby rzucili okiem kilka stron wstecz, może okazać się, że dopiero co była odpowiedź na to samo pytanie - z góry dzięki ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie zadzwonili wczoraj. Propozycje zupełnie nieciekawe.

Mam obecnie: Najem ultraBOX+, EXTRA+, HBO GO HB ITI, Filmbox, HBO, MULTIROOM STANDARD, Cinemax, Premium Sport &Film,Multi+ za 89,90PLN.

Proponowałem im to samo za tyle samo. Pani chciała więcej za mniej, jak to kobiety.

Proponowano mi 99,90PLN za Superpremium, składańca 6 * Canal+ oraz HBO + HBO Go za 94,50PLN oraz jak się nie mylę coś lekko za ponad 100PLN, ale nie pamiętam co się zawierało w tym pakiecie. Pani nie negocjowała niczego. Taki chyba rekonesans z ich strony. Nie zgodziłem się na żadną z  propozycji.

Umowę mam do sierpnia 2016. Wypowiedzenie złożone tydzień temu w APS. Dzwonili już z cztery razy, ale dodzwonili się pierwszy raz.  :locked:

Edytowane przez kapciu75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jak oni wybierają do kogo zadzwonia? Skoro dużo ludzi twierdzi że praktycznie do nich nie dzwonią a do innych co chwilę nawet jak mają jeszcze dużo czasu do końca umowy...

Moja kończy się z końcem kwietnia i póki co jeden telefon miesiąc temu i cisza.

Edytowane przez mervel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam starych wyjadaczy, nowych i troli NC+. Z końcem maja kończy mi się umowa i od lutego zaglądam co w forum piszczy. No nie ciekawie to wygląda ale myślę, że oferta się poprawi. Faktycznie na każdej stronie powinien być napis "ZANIM ZADASZ GŁUPIE PYTANIE CZYTAJ FORUM PRZEZ KILKA DNI" i nie dziwię się irytacji stałych bywalców forum. Widać sporą aktywność "nowych" troli NC+ -płacił 150 zł. a teraz szczęśliwy bo podpisał umowę i płaci 130 zł. ( no albo kompletny lajkonik w temacie). Posiadam 8xC+, HBO, ( x 3 oczywiście bo innej opcji nie ma), Extra+, MR kameleon,Peace 500 oraz Phila własnego za co płacę 69,90. Może tanio, ale kto bogatemu zabroni. Osobiście wyślę wypowiedzenie-to podstawa i będę czekał do końca maja. Widzę, że NC+ trochę się ugina z powodu wielu rezygnacji i będę czekał do końca umowy. W ostateczności w czerwcu piłka nożna w Polsacie ............ niczego nie wykluczam. Pozdrawiam i życzę udanych negocjacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dn 18.03. wstępnie uzgodniłem przedłużenie umowy na Superpremium 99.90+ 3 m-ce wszystkich kolekcji za 0 zl oraz wymianę Pejsa na Wifi Premium za 5 zl bez aktywacji.Czyli za n104,90.Otrzymuje na maila do zaakceptowania Szanowni Państwo,

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo szczegóły:
 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 119,9 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-05-2016 Koniec okresu oznaczonego 30-04-2018 Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, FILMBOX, nc+GO TV AXN Now, nc+GO TV Seriale+, nc+go TV  DA VINCI Extra, nc+go TV  DZIECI, nc+go TV  FUN VOD+, nc+go TV  HUSTLER, nc+go TV  KINO ŚWIAT, nc+go TV  NAJLEPSZE TVPPL, NAJEM PVR Wybrane promocje Superpremium+ 99,90 zł 24 m dla Abonentów, Kolekcje nc+ go TV 0 zł 3 m dla Abonentów

przy czytaniu na moje pytanie dlaczego jest 119 zamiast 104 konsultant powiedział,że to dlatego ,ze mam jeszcze Pajsa a jak zdam zostaje te 104.Brak tu tez jest cokolwiek o deku i cenie 5 zl .Nie akceptowałem umowy i czy słusznie podejrzewam o jakiś przekręt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz możesz też wziąć 6C+ i będzie taniej.Płacę tyle ile chcieli za mój pakiet też płacę więcej za gorszą ofertę w porównaniu do poprzedniej umowy i jestem zadowolony zamiast narzekać.Mój pakiet to Extra+6C+ za 59.90 zł i to są grosze Ty dodatkowo chcesz 2C+ HBO lub Eleven i 79.90 zł to skandaliczna propozycja  :lol2:

Szanowny kolego jeżeli teraz płacę razem z Elevenami 82 zł to chyba mam prawo oczekiwać oferty w granicach 80-90zł a że dają takie oferty ludziom z gratisowym HBO to wiem z tego forum bo czytam ten wątek regularnie. Nie chce żadnych rabatów ani jałmużny bo nie płace obecnie tanio ale oferty typu mniej za drożej to są jakieś jaja z ich strony i kpina z wieloletnich abonentów. Reasumując do przyjęcia jest oferta do 90zł i na taką się zgodzę a jak nie to żegnaj NC+.

Ich aktualna propozycja to 79,90zł bez elevenów i hbo plus zabranie 2xcanal+ jest więc wielce skandaliczna.

Edytowane przez kondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Turbo BoX-a 5720SX jako główny dekoder i BOx+ 2849 w ofercie multiroom premium. W kwietniu będę mógł podjąć rozmowę przedłużeniową i najbardziej zależy mi na wymianie dekoderów. Czy ktoś bardziej obyty w temacie mógłby mi doradzić na co warto wymienić?? Czy obecnie oferowany sprzęt jest lepszy od tego który posiadam??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny kolego jeżeli teraz płacę razem z Elevenami 82 zł to chyba mam prawo oczekiwać oferty w granicach 80-90zł a że dają takie oferty ludziom z gratisowym HBO to wiem z tego forum bo czytam ten wątek regularnie. Nie chce żadnych rabatów ani jałmużny bo nie płace obecnie tanio ale oferty typu mniej za drożej to są jakieś jaja z ich strony i kpina z wieloletnich abonentów. Reasumując do przyjęcia jest oferta do 90zł i na taką się zgodzę a jak nie to żegnaj NC+.

Ich aktualna propozycja to 79,90zł bez elevenów i hbo plus zabranie 2xcanal+ jest więc wielce skandaliczna.

Jakie zabranie 2C+ pisałeś że dostałeś w ofercie 8C+ chyba że mamy teraz paczkę 10C+ :lol2: Nie chcesz żadnych rabatów?To Cię rozczaruje nawet cennik dla nowych jest promocyjny a nie standardowy.Nikt Cię na siłę nie trzyma jest konkurencja więc masz wybór tam pewnie dostaniesz co chcesz w cenie do 90 zł :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dn 18.03. wstępnie uzgodniłem przedłużenie umowy na Superpremium 99.90+ 3 m-ce wszystkich kolekcji za 0 zl oraz wymianę Pejsa na Wifi Premium za 5 zl bez aktywacji.Czyli za n104,90.Otrzymuje na maila do zaakceptowania Szanowni Państwo,

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo szczegóły:

 

 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi

 

119,9

 

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach

 

W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji

 

Okres oznaczony umowy

 

24 mies.

 

Początek okresu oznaczonego

 

01-05-2016

 

Koniec okresu oznaczonego

 

30-04-2018

 

Wybrane usługi

 

Pakiet Superpremium+, FILMBOX, nc+GO TV AXN Now, nc+GO TV Seriale+, nc+go TV  DA VINCI Extra, nc+go TV  DZIECI, nc+go TV  FUN VOD+, nc+go TV  HUSTLER, nc+go TV  KINO ŚWIAT, nc+go TV  NAJLEPSZE TVPPL, NAJEM PVR

 

Wybrane promocje

 

Superpremium+ 99,90 zł 24 m dla Abonentów, Kolekcje nc+ go TV 0 zł 3 m dla Abonentów

przy czytaniu na moje pytanie dlaczego jest 119 zamiast 104 konsultant powiedział,że to dlatego ,ze mam jeszcze Pajsa a jak zdam zostaje te 104.Brak tu tez jest cokolwiek o deku i cenie 5 zl .Nie akceptowałem umowy i czy słusznie podejrzewam o jakiś przekręt.

Przecież jak ci mogą dać rabat jak dekodera nie odebrałes to chyba logiczne Przecież to punkt nabija rabat na dekoder i wydaje sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Turbo BoX-a 5720SX jako główny dekoder i BOx+ 2849 w ofercie multiroom premium. W kwietniu będę mógł podjąć rozmowę przedłużeniową i najbardziej zależy mi na wymianie dekoderów. Czy ktoś bardziej obyty w temacie mógłby mi doradzić na co warto wymienić?? Czy obecnie oferowany sprzęt jest lepszy od tego który posiadam??

 

Jeżeli interesuje Cię wymiana dekodera głównego i zachowanie MR Premium to do wyboru masz tylko mediaboxa. Wi-Fi Premiumbox nie osługuje MR Premium a jedynie MR Standard. Jeżeli chodzi o Box+ to analogicznie do wyboru masz jedynie NewBox+ (2851S), bo Wifibox+ też obsługuje jedynie MR Standard.

Edytowane przez extor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam teraz w nc+ takie coś:

suma: 142,85 zł

RACHUNEK ZA 03/2016

Pakiet Comfort+

59,00

-24,10

34,90

Opcje dodatkowe HBO

25,00

-5,00

20,00

Premium Sport & Film

69,00

-29,00

40,00

Cinemax

15,00

-10,00

5,00

Eleven Sports

15,90

-7,95

7,95

Extra+

30,00

-30,00

0,00

Multi+

15,00

-15,00

0,00

Multiroom Standard

60,00

-30,00

30,00

Inne opłaty Czynsz najmu sprzętu

5,00

 

Co mogę z tym zrobić? Umowa ważna do lipca, dałem już wypowiedzenie. Nie oglądam już hbo ani cinemax. Mam 3 x multiroom teraz chce z jednego zrezygnować. Co radzicie? Może warto rozwiązać całkiem umowę i nowa wziąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...