Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z wypowiedzeniem jest szansa na superpremium za 99,90 z MR i Cinemax. Do tego Eleven za 7,50. Reszta standardowo w/g cennika jeśli dobierzesz opcje. Ja bym się nie gidził na takie oferty stworzone po to aby się pogubić i później przepłacać. Musi być jedna i tyle.

Są teraz Eleveny za 7,50?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z ciekawości zapytać o moją obecną propozycję w punkcie u mnie w mieście. Był tam pan i pani. Była też jakaś chyba znajoma tych ludzi bo byli bardzo zajęci ubezpieczeniem jakiegoś auta. Pani mi na odczepne powiedziała, że oferty na przedłużenie nie zmieniają się. Delikatnie mówiąc przeszkadzałem i mam spier.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że nie ma już konieczności posiadania c+ aby wziąć eleven. Jeżeli tak rzeczywiście jest to pytanie dlaczego NC+ strzela sobie w kolano wyłączeniem tego obowiązku.

 

Poprzednio było:

Rozdział II. Postanowienia Szczegółowe
1. Zamówienia Opcji dokonuje się w następujący sposób:
1) przez Klienta – przy zawarciu Umowy,
2) przez Abonenta – telefonicznie pod aktualnym numerem telefonu Biura Obsługi Klienta Dostawcy usług, bądź przy
wykorzystaniu innych form komunikacji udostępnionych przez Dostawcę usług.
2. Warunkiem skorzystania z Opcji jest korzystanie przez Abonenta w ramach oferty z Opcji dodatkowej zawierającej
którykolwiek z następujących kanałów: CANAL+, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport2, CANAL+ Discovery, CANAL+ Film, CANAL+
Seriale, CANAL+ Family, CANAL+ 1.

 

Obecnie:

Rozdział II. Postanowienia szczegółowe
Zamówienia Opcji dokonuje się w następujący sposób:
1) przez Klienta – przy zawarciu Umowy,
2) przez Abonenta – telefonicznie pod aktualnym numerem telefonu Biura Obsługi Klienta Dostawcy usług, bądź przy
wykorzystaniu innych form komunikacji udostępnionych przez Dostawcę usług.

 

edit:

w sumie nie ma to związku bezpośrednio z przedłużeniem, ale może przydać się przy kalkulowaniu który pakiet przedłużyć.

Edytowane przez menthal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis telefon z NC+ Pan zapytał się co mnie interesuje, mówię mu że to co mam do tej pory Comfort+ Extra+ 6xC+ (właściwie 8xC+ bo dwa sami dorzucili) za 49,90zł jeszcze dodałem żeby Eleveny dorzucili i możemy współpracować dalej, ale konsulowi nie pasowało więc rozmowa szybko się zakończyła 

 

Umowa do końca marca wypowiedzenie złożone 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie jakoś olali, koniec umowy 31 marca, i od miesiąca żadnego telefonu.

Czy gdybym w ICa zaznaczył opcję kontaktu, wypowiedzenie jest anulowane? bo tak kiedyś tu czytałem? Zastanawiam się czy  teraz w ramach promocji urodzinowej nie byłoby łatwiej dostać superpremium za 99zł +menpack 5zł i 6x filmbox 5zł wszystko to na 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej  nie będzie . Dla konsulów szefostwo   ustawiło   priorytet mają być wysokie ceny / mniejsze  pakiety  /kosztem  utraty abonenta   by nie trzymać tych co się znają  tylko typowego Janusza który nie ma pojęcia jakie pakiety są.

Przy takiej polityce spadną poniżej 1 mln   abo .Ciekawe wtedy za jakie $  będą przedłużać Lige mistrzów , Angielską  , Copa Del Rey  ,  NBA  itd itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie w zwiazku z oferta Start+ za 19,90

 

Czy w tej promocji 6m bez opłat umowa na 30m jest taka mozliwosc

 

Dzwoniłem do duk i dają mi

Start za 19,90

Confort 39,90

Extra+ 8C+ za 79

Confort 6C+ 69

Confort 8C+ 79

Entry 8C+ 69

 

Mi zalezy na Starcie za 9,90

Jest taka mozliwosc

 

Obecnie mam Extra 8 C+, pace pvr hd, o był filmbox na 6m za 0zl . umowa do końca marca, moja oferta to był ten słynny łamaniec czyli umowa była 24m 6 bez opłat 18m 79,90

 

Czyli średnia była ok bo 59zl

 

Prosze o pomoc

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...