Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pilne pytania! mam trzy tygodnie do wyłączenia

Dzisiaj telefon i  konsultant na siłę chciał mi wcisnąć superpremium z nc+go za 109zł, mimo że jasno mówilem że chcę superpremium z manpackiem i nic więcej mnie nie interesuje

- po ile chodzi ten nc+GO? 10zł? bo z tego co pamiętam ileś gb miało być za darmo.

-czy przy turbodekoderze nie mogę dostać superpremium za 99.90zł bo tak mi insynuował.

 

Kompletnie nie chcą być elastyczni i chyba będę zmuszony zejśc na jakiś niższy pakiet, z tego co widzę extra,8xC+ i HBO można mieć za 85 lub 89zł? konsultant twierdził że to cena z samym C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

nie wysłałem jeszcze wypowiedzenia, umowę mam do końca maja. Dziś konsultant zaproponował mi coś takiego (umowa na 2 lata):

 

Extra+ z CANAL+ (6) 69,90 zł

Eleven Sports za 11,90 zł, a po roku 15,90zł

HBO 0 zł dla Abonentów

Multiroom Standard 49 5zł przez 12m , później 10zł

 

W sumie wychodzi 86,80zł przez pierwsze 12m , a później przez kolejne 12m niecałe 10zł podwyżki 

 

Do tej pory miałem umowę na 15m (przez pierwsze 6m 79,90zl, pozniej 89,90zl)

 

comfort+

multiroom standard

Extra+

HBO

Canal + VOD

Premium Sports Film

Multi +

 

Najbardziej zależy mi na piłce nożnej, czy to w miarę dobra oferta ? da się coś jeszcze ugrać ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jackq:

 

Jeśli ta oferta jest prawdziwa i nie jest to pomyłka konsultanta,to za 69,90zł też już można dostać Extra+, 6xCanal+ i HBO na 24 m-ce

No własnie próbowałem przekonać i się nie dało uzyskać takich warunków. Jak nie dadzą to niech spadają, nie zależy mi.

W opcji extra+ 6c, hbo 12mcy 0 12mcy 25zl (średnio 82,40)

W opcji extra+ 8c, hbo za free (stała cena 79,90).

 

Info pewne bo dostałem dziś sms z taką ofertą i dlatego tylko zadzwoniłem, że pisało "HBO gratis na cały okres trwania umowy" a tu jak zwykle haczyk...

O HBO Go też tam cos marudziła konsultantka ale olałem, nie ma ceny odpowiedniej to nara

Edytowane przez jackq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janeknc+

Przed chwilą telefon propozycja exstra+ 8 c+ hbo na cały okres umowy za 79,90.

 

Z tego co widzę, to jednak jest zmiana i to na duży +, wcześniej nawet nie chcieli słyszeć o dodaniu HBO w tej cenie. Nawet jak oferta jest bez HBO GO, to i tak warte zastanowienia. Szkoda, że nie oferują tego na 15m, ja jakoś mam uraz do długoterminowych umów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwoniłem i pytałem o tą ofertę HBO za 0 zł.

Dowiedziałem się, że oferta już nieaktualna bo limit się skończył. Oferty już nie ma, a jak jeszcze była to nie było w niej HBO GO.

To by było na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwoniłem i pytałem o tą ofertę HBO za 0 zł.

Dowiedziałem się, że oferta już nieaktualna bo limit się skończył. Oferty już nie ma, a jak jeszcze była to nie było w niej HBO GO.

To by było na tyle.

Tak szybko ? 

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do konca maja chyba ,musze to sprawdzic zeby nie przegapic jak 2 lata temu .

Aktualna moja oferta kosztuje mnie 87,75 przez pierwsze 6 miesiecy mialem pelne HBO plus go za free .

Comfort+

Najem ultraBOX+
EXTRA+
Eleven Sports
CANAL+ VOD
MULTIROOM STANDARD
Premium Sport &Film
Multi+

 

Nie jestem aktualnie w temacie chodz temat troche obczailem ale czy ktos moze mi napisac za ile +- najtaniej moge wyrwac ten pakiet .

Mam 2 karty kameleon i tak ma zostac plus za darmo dwa dekodery chodz wi fi box nie wspolpracuje z spliterem diviso wiec go nie uzywam i przy najblizszej okazji oddam.

MR mam za free .

 

Z gory dzieki.

pozdrawiam 

Edytowane przez davidov26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...