Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do 31.05.2016 r, aktualnie to co w podpisie za cenę 171zł,  bez złożonej rezygnacji , 3 rozmowa z konsultantem, propozycja przesławna na maila do zaakceptowania z datą aktywacji  01.04.2016r .Szczegóły oferty : umowa na 24 m-ce do 31.05.2018r

 , Multiroom Standard 2 x Cameleon za 0zł , najem ultraBox+ 0zł, z nc+go 100 godzin miesięcznie, reszta rozpisana na miesiące :

 

1- 3 m-ca po 77,85zł ( 8xC+ za 59,90, HBO x 3 z HBO GO za 0zł, CINEMAX za 0zł, Filmbox 5zł, Man Pack 5zł , Eleven za 7,95 zł  

4- 8 m-ca po 142,85 zł ( 8xC+ za 99,90, HBO x 3 z HBO GO za 25zł , CINEMAX za 0z,  Filmbox 5zł, Man Pack 5zł ,Eleven  za  7,95 zł  9-12 m-ca po 134,90 zł ( 8xC+ za 99,90, HBO x 3 z HBO GO za 25zł , CINEMAX za 0z,  Filmbox 5zł, Man Pack 5zł, bez Eleven)

13-24 m-ca po 149,90 zł ( 8xC+ za 99,90, HBO x 3 z HBO GO za 25zł , CINEMAX za 15zł,  Filmbox 5zł, Man Pack 5zł, bez Eleven)

 

Może ktoś doradzi brać czy jest szansa żeby po złożeniu  wywiedzenia coś ugrać ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz tak. Akceptując wstępnie ofertę rezygnuję z wypowiedzenia , dostaje maila z inną ofertą niż zaakceptowałem i jej nie akceptuję. Zostaje z tyłkiem w nocniku bo ani rezygnacji ani nowej oferty ? Powinno być tak że rezygnacja jest anulowana w momencie akceptacji oferty z maila a nie u konsultanta ! Cwaniaki.

Edytowane przez kobi666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W załączeniu przesyłamy komplet dokumentów, opisujących szczegółowo wybraną ofertę/usługę. Prosimy o uważne zapoznanie się z ich treścią. 

Potwierdzamy, że uruchomienie oferty/usługi nastąpi z dniem 01-04-2016 po otrzymaniu Państwa zgody na aktywację oferty/usługi.

W przypadku zaakceptowania wyżej wymienionej oferty/usługi, będzie Państwu przysługiwało prawo do odstąpienia od oferty/usługi w ciągu 14 dni.

W celu aktywacji oferty/usługi, prosimy kliknąć w link poniższy link

 

W przypadku otrzymania od Państwa rezygnacji z oferty/usługi lub nieuzyskania akceptacji, w terminie uzgodnionym podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem, oferta/usługa zostanie anulowana.

 

Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na uruchomienie oferty/usługi, prosimy kliknąć w link poniżej."

 

Taka sama treść wiadomości z przypomnieniem za ile dni się kończy oferta przyszła po 2 dniach

Edytowane przez Flaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W tej chwili mam

 

Pakiet Extra z Canal+

Eleven Sport

Multiroom standard

Najem ultrabox+

najem hd multiroom

 

za wszystko płace 88 ,umowa do 30.06.16

 

Chciałbym wziąć tą samą paczke ale z dekoderami HD z Wifi 500gb + 3 dekoderyz wifi dla mutiroom jaka moge ugrać miesięczną opłate?

 

Dzieki

Odpowiedzi masz w temacie. .. ale ciężko przejrzeć. Minimum 69 za Extra z 6 C+. Jeśli nie masz P.box to aktywacja od 49 do 199 i dzierżawa 5 lub 10 zł/m. Przy czym jak zapłacisz 199 to nie ma dzierżawy. Do tego MR aktywacja dekoderów. .. 2 po 49 i miesięczna opłata za MR 30 zł. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz tak. Akceptując wstępnie ofertę rezygnuję z wypowiedzenia , dostaje maila z inną ofertą niż zaakceptowałem i jej nie akceptuję. Zostaje z tyłkiem w nocniku bo ani rezygnacji ani nowej oferty ? Powinno być tak że rezygnacja jest anulowana w momencie akceptacji oferty z maila a nie u konsultanta ! Cwaniaki.

Oferta nie może być do Ciebie wysłana, jeśli nie potwierdzisz rezygnacji z odstąpienia od umowy. Jeśli oferta nie zgadza się z tym co przedstawiał konsultant do dzwoń na infolinię i reklamuj. Konsultant albo poprawi zamówioną ofertę i wyśle jeszcze raz, albo w skrajnym przypadku ponownie wprowadzą wypowiedzenie na kontrakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojac nie moge jak mozna brac kase za aktywacje karty i dekoder.Od kilku lat mam SKY w UK i nie ma takiego czegos jak aktywacja i oplata za dekoder,no chyba ze chce sie z wiekszym dyskiem,ale to juz opcja,montaz anteny mialem za darmo,a w Pl kasuja za wszystko!curwa kiedy to okradanie sie zakonczy!!!

Edytowane przez arras74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj drugi telefon ale bez zmian- goły Extra+  za 49 albo Extra+ z canal za 69 zł. Gdybym chciał wymienić 6 letniego turboboxa to jeszcze dodatkowo 5 zł /miesiąc.Nawet byłbym skłonny na przedłużenie comfort+canal ale niestety w tym pakiecie brak CN i Boomeranga a dzieciaki to w domu oglądają.

 

W sobote kolejny telefon i nadal oferują to co poprzednio czyli standard extra+canal za 69, albo samo extra+ za 49

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31.05.2016 r, aktualnie to co w podpisie za cenę 171zł,  bez złożonej rezygnacji , 3 rozmowa z konsultantem, propozycja przesławna na maila do zaakceptowania z datą aktywacji  01.04.2016r .Szczegóły oferty : umowa na 24 m-ce do 31.05.2018r


 , Multiroom Standard 2 x Cameleon za 0zł , najem ultraBox+ 0zł, z nc+go 100 godzin miesięcznie, reszta rozpisana na miesiące :


 


1- 3 m-ca po 77,85zł ( 8xC+ za 59,90, HBO x 3 z HBO GO za 0zł, CINEMAX za 0zł, Filmbox 5zł, Man Pack 5zł , Eleven za 7,95 zł  


4- 8 m-ca po 142,85 zł ( 8xC+ za 99,90, HBO x 3 z HBO GO za 25zł , CINEMAX za 0z,  Filmbox 5zł, Man Pack 5zł ,Eleven  za  7,95 zł  9-12 m-ca po 134,90 zł ( 8xC+ za 99,90, HBO x 3 z HBO GO za 25zł , CINEMAX za 0z,  Filmbox 5zł, Man Pack 5zł, bez Eleven)


13-24 m-ca po 149,90 zł ( 8xC+ za 99,90, HBO x 3 z HBO GO za 25zł , CINEMAX za 15zł,  Filmbox 5zł, Man Pack 5zł, bez Eleven)


 


Warto przystać na tą ofertę ? Można na czymś obniżyć cenę ? Jest szansa żeby po złożeniu  wywiedzenia coś ugrać ? 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wypowiedzeniem jest szansa na superpremium za 99,90 z MR i Cinemax. Do tego Eleven za 7,50. Reszta standardowo w/g cennika jeśli dobierzesz opcje. Ja bym się nie gidził na takie oferty stworzone po to aby się pogubić i później przepłacać. Musi być jedna i tyle.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

2.02 2016 przedłużyłem umowę z nc+ 

i jestem człowiekiem w miarę rozsądnym 

szanujacym to co sie podpisze 

w zwiazku z czym mam problem 

Nie zależy mi na tych kanałach ,  ( filmboxy ) 

miały być załączone od dnia 1 marca a nie swiecą 

w związku z czym składać reklamacje czy nie składać 

może jak jeden będzie u[beep]liwy następny też 

coś w nowych umowach sie zmieni !!??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reklamację trzeba składać zawsze. To co miałeś obiecane musi być dotrzymane. A może nawet Cię przeproszą i dołożą coś od siebie. Ja przy poprzedniej zmianie pakietu miałem sytuacje, że wyłączyli mi extra+. Od razu zareagowałem i wysłałem reklamacje i jak już zapomniałem o wszystkim przyszło pismo wyjaśniające. W ramach przeprosin otrzymałem rabat na podstawowy abonament na 1 miesiąc. Niby niewiele, ale zawsze.
O swoje trzeba walczyć!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

2.02 2016 przedłużyłem umowę z nc+

i jestem człowiekiem w miarę rozsądnym

szanujacym to co sie podpisze

w zwiazku z czym mam problem

Nie zależy mi na tych kanałach , ( filmboxy )

miały być załączone od dnia 1 marca a nie swiecą

w związku z czym składać reklamacje czy nie składać

może jak jeden będzie u[beep]liwy następny też

coś w nowych umowach sie zmieni !!??

Mam taką samą sytuację. Złożyłem reklamację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaakie super promocje urodzinowe z dnia dzisiejszego 07.03.2016 :hahaha:
- Szczegółowe Warunki świadczenia Opcji dodatkowej Filmbox Pack z dnia 7 marca 2016r - za 15pln - http://ncplus.pl/~/media/ncplus/dokumenty/szczeg%C3%B3%C5%82owe%20warunki%20%C5%9Bwiadczenia%20opcji/szczeg%C3%B3%C5%82owe%20warunki%20%C5%9Bwiadczenia%20opcji%20dodatkowej%20filmbox%20pack%20z%20dnia%207%20marca%202016r.pdf
- Szczegółowe Warunki świadczenia Opcji dodatkowej Filmbox Arthouse z dnia 7 marca 2016r - za 2pln - http://ncplus.pl/~/media/ncplus/dokumenty/szczeg%C3%B3%C5%82owe%20warunki%20%C5%9Bwiadczenia%20opcji/szczeg%C3%B3%C5%82owe%20warunki%20%C5%9Bwiadczenia%20opcji%20dodatkowej%20filmbox%20arthouse%20z%20dnia%207%20marca%202016r.pdf
- Szczegółowe Warunki świadczenia Opcji dodatkowej Fightbox HD z dnia 7 marca 2016r - za 2pln - http://ncplus.pl/~/media/ncplus/dokumenty/szczeg%C3%B3%C5%82owe%20warunki%20%C5%9Bwiadczenia%20opcji/szczeg%C3%B3%C5%82owe%20warunki%20%C5%9Bwiadczenia%20opcji%20dodatkowej%20fightbox%20hd%20z%20dnia%207%20marca%202016r.pdf
- Szczegółowe Warunki świadczenia Opcji dodatkowej Eleven Sports z dnia 7 marca 2016 - za 15,90pln - http://ncplus.pl/~/media/ncplus/dokumenty/szczeg%C3%B3%C5%82owe%20warunki%20%C5%9Bwiadczenia%20opcji/szczeg%C3%B3%C5%82owe%20warunki%20%C5%9Bwiadczenia%20opcji%20dodatkowej%20eleven%20sports%20z%20dnia%207%20marca%202016.pdf
 

Warunki promocji dostępnych w punktach sprzedaży:
    Warunki promocji: Comfort+ u21 24m (55 KB) http://ncplus.pl/~/media/ncplus/dokumenty/warunki%20promocji%20w%20punktach%20sprzeda%C5%BCy/u21/wp_comfort_u21_24m.pdf (do gołego Comfort+ możliwość dokupienia Eleven za 14,90/12m + 15,90/12m)
Poniższe pozostałe na razie nie istnieją w odnośnikach do pobrania
    Warunki promocji: Comfort+ z CANAL+ u21 24m (64 KB)
    Warunki promocji: Entry+ z CANAL+ u2124m (64 KB)
    Warunki promocji: Extra+ CANAL+u21 24m (64 KB)
    Warunki Promocji: Start+ u21 24m (53 KB)
    Warunki promocji: Extra+ CANAL+ u21 24m (69 KB)
    Warunki Promocji: Start+ z CANAL+ u21 24m (64 KB)
    Warunki promocji: Superpremium+ u21 24m (61 KB)
    Warunki promocji: VIP+ Max u21 24m (52 KB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...