Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory miałem łamańca 53,26 i Multiroom Premium po n-ce 20 zł/mieś. Razem 73,26 zł.

Oferta z dziś:

Extra+ z CANAL+ (6) 59,90zł 12m dla Abonentów,

HBO 0 zł 6m dla Abonentów,

Multiroom Premium 0zł dla Abonentów

 

Wziąłem :smile: Tylko zapomniałem zupełnie o c+ VOD :/

 

Jak widać nie tylko "cyfrowicze" dostaja multiroom za 0 zł :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że wypowiedzeniami umów zajmuje się teraz tylko dział z Krakowa (12.... na wyświetlaczu telefonu). Kiedyś zadzwoniłem pod stary numer Cyfry+ 22 310 45 46 a tam pani przełączyła mnie na Kraków.

Z tego co widzę umowa w czerwcu to tylko mi się kończy :lol2:

 

 

Do mnie dzwonili z DUKu z nr 22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on chce za 59,9 na całość a jak ktoś dostał za tą cenę na pół roku to uważa że oferta kiepska, to zobaczymy czy się pochwali co dostał :)

 

Nie wiem co dostanę.. Wiem co chcę. Jak nie dadzą mi tego co chcę, wezmę na rok najmniejszy możliwy pakiet i jakoś przeczekam... Nie samą TV człowiek żyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że wypowiedzeniami umów zajmuje się teraz tylko dział z Krakowa (12.... na wyświetlaczu telefonu). Kiedyś zadzwoniłem pod stary numer Cyfry+ 22 310 45 46 a tam pani przełączyła mnie na Kraków.

Z tego co widzę umowa w czerwcu to tylko mi się kończy :lol2:

 

Nieprawda, mnie też się kończy 30 czerwca i bye bye " ence-pence......" jak dla mnie to C+ zszedł już prawie na dno....nie odpowiada mi teraz ich formuła absolutnie. zrobili jeden wielki "misz-masz" kanał filmowy a tu mecze, tu serialowy a tu mecze, discovery a tu film - bezsens i bałagan. Ja dziś miałem telefon i nie powiem konsul się starał, był grzeczny, rozłączał się i coś poza fonem uzgadniał ofertę dla mnie , ale odmówiłem...... powiedział, żebym się zastanowił bo niby "dużo tracę"... :D:lol2: najbardziej mnie śmieszy ich argumentacja która sprowadza się do jednego: sa the best, mają misję i jak ich się nie ogląda to świat się wali na łeb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że można być wkurzonym na wyższe ceny po 11 maja, ale nie przesadzajmy dla miłośnika sportu(nie tylko piłki) oraz dobrych filmów nie ma innej, legalnej alternatywy niż Canal+. Sorry, ale CP takim wyjściem nie jest.

A i ceny Canal+ w sieciach kablowych są dużo wyższe niż w nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem starym bywalcem forum, pod nowym nikiem bo mi sie email do starego przepadł.

Mam do was pytanie co sadzicie o wynegocjowanej nw umowie do akceptacji na emaila?

Przy wypowiedzeniu

 

umowa na 12m za 79.90:

 

Pakiet Extra+

CANAL+ (6)

3x HBO -0

HBO GO -0

nc+GO TV - Seriale+ -0

mediabox - 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@myk6414 prędzej mi kaktus wyrośnie na dłoni jak dostaniesz HBO na 12m. za tą cenę.

@wojtmen widzę że też odpuściłeś HBO na całość i podpisałeś cyrograf :) a oferta jak najbardziej najlepsza cenowo po 11 maja.

 

No tak, uległem i ja :) Najbardziej zależało mi na piłce nożnej więc nie było sensu czekać. Zawsze po 6 miesiącach bedę miał dostep do Cinemax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja przedłużyłem umowę na 12 miesięcy.

59.90 zł

Extra + 6C+

Cinemaxy

Historyczne HD

Nc go

 

Proponowano mi też przy pierwszej rozmowie sam Extra + za 44.90. Przy drugiej było już za 54.90. Dzwonią zarówno z nr 12 jak i 22 ale to Ci sami. Ten sam konsultant o 17 dzwonił z nr 12 a wieczorem z 22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...