Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam obecnie:

UNIVERSE+

4 x Canal+

3 x HBO

MR Standard

1 x Pace

 

Za wszystko miałem stałą cenę 54 zł, umowa kończy się na dniach a wypowiedzenie wysłane już dawno. Akurat nie miałem okazji z nimi rozmawiać bo zawsze dzwonili w dziwnych godzinach. Co można ugrać? Interesuje mnie teoretycznie taka sama oferta (no może 6 x Canal+) i krótka umowa, bo nie chce się wiązać z nimi na dwa lata (chociaż klientem jestem ponad 4 lata).

 

@adaxo

Tego samego, tzn 4 C+ już nie dostaniesz, bo albo pełna paczka albo 3C+ sportowe bądź 3 C+ filmowe. Umowa najkrótsza w nc+ to 15 miesięcy. Co do cen to naprawdę może być różnie, są tacy którzy schodzą poniżej 50 zł i są tacy którzy dostają coś takiego powyżej 60. Myślę, że utrzymanie Twojej obecnej ceny byłoby jak najbardziej możliwe.

 

W sumie zaproponowali to co mam (zamiana na Comfort+ Extra+) plus jakiś dekoder HD, dodatkowe Canal+ i Canal+ VOD (działa na Pace?) za 55 zł na 15 miesięcy.

 

Ciekawe, że cena przy dłuższej umowie jest taka sama. Również jakbym chciał pakiet bez HBO i Canal+ to wychodzi tylko 15 zł taniej.

 

Ile można jeszcze urwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu i ja się pochwalę tym, co mam od miesiąca:

Comfort+ 39,90

Multi+ 0,00

Extra+ 10,00

Premium Sport&Film 40,00

Canal+VOD 0,00

HBO 20,00

HBO GO 0,00

Cinemax 10,00

Filmbox 0,00

konto podstawowe 0,00

VOD+Seriale 10,00

VOD+PrapremieryTVP 0,00

Adventure HD 1,99

Sundance 2,99

najem turboBox+ 5,00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądając forum i oczekując na telefon w sprawie przedłużenia umowy odnoszę wrażenie że niebawem osoby które chcą przedłużyć umowę będą oczekiwały abonament za darmo plus jakieś oferty pieniężne do tych abonamentów od nc+ nie dajmy się zwariować. Oraz powróćmy do tematu oferty dla stałych abonentów nc+

pozdrawiam i życzę owocnych i udanych negocjacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma, ale zmieściłem się w swoim limicie cenowym:

 

Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 20 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 10 zl dlaAbonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

nc+go TV 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multiroom Standard 0zl 6m/10zl 9m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

 

Czyli średnio przez całą umowe 70,90PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zaproponowali to co ma wyżej yugotonb + History HD 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r. tylko za 89,9 PLN.

Mam do was 2 pytania czemu niektorzy z was dostają:

Premium Film 10 zl dlaAbonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

a ja Premium Sport&Film 40 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Nie chodzi mi o ceny tylko o rozbicie na 2 pakiety lub jak u mnie jeden Sport&Film. W sumie to cyba to samo?

 

Mam tu jednak ważne pytanie mam do was. Dostałem ten e-mail z ofertą i co teraz?

Tzn mam kliknąć akceptuję ofertę (bodaj w 7 dni od otrzymania maila) albo rezygnuję z oferty. I teraz jak to jest? Jak się zdecyduje to klikam akceptuje i wiadomo jest OK ale jak kliknę rezygnuję to co? Zrzekam się oferty z maila ale wypowiedzenie które wysłałem przepadło czyli moja dotychczasowa umowa przejdzie 31 stycznia w umowę na czas nieokreślony na warunkach standardowych bez promocji i będę musiał wysłać nowe wypowiedzenie które w tym wypadku zerwie mi umowę dopiero po 3 miesiącach?

A jak nie kliknąłbym nic? Ani akceptuję ani rezygnuję?

Mam jakąś opcje jakbym chciał żeby 31 po prostu odłączyli mi TV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+ 39,90 zl 24 m dla Abonent z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+VOD 0zl 24m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Cinemax 10 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 20 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 40 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multiroom Standard 0zl 12m/10zl 12m dla Abonent z dnia 22.12.2014 r.

 

Śmieszna oferta prawda? Xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 zł na 15 miesięcy.

 

Jeśli dobrze rozumiem dostałeś wszystkie Canale, HBO , Comfort, Multi, Extra, Multiroom Std w cenie 55 zł. Moim zdaniem bardzo dobra oferta, może by i szło jeszcze z piątala z tego urwać tylko nie widzę sensu się o to szarpać.

 

@slomaa

 

Jeżeli konsul nie jest roztargniony i nie zapomni odnotować rozmowy w systemie, to jak najbardziej mają.

 

@borsuk2

 

Czy jak rozmawiałeś z konsulem, to przed wysłaniem oferty na maila wycofywałeś wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca stycznia,wypowiedzenie wysłane, do tej pory jeden telefon w grudniu z ofertą-odrzucony.Mam UNIVERSE+, PLATNINIUM ,MR STANDARD ,PACE płace 59 zl.Chciałbym COMFORT+,EXTRA +, 6x C+,HBO ,MR w cenie 54,90-59 zł.Ircios myślisz ze to realne?Dziwne ze w poprzednich latach dzwonili z ofertą przedłużeniową prawie codziennie ,w tym roku telefonów brak mimo iż umowa mi się kończy z końcem stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh przejąłem abonament po ojcu i mam platinum + multiroom standard za 114 zł :(

 

Powiedzcie, czy tylko wypowiedzenie umowy da coś w kwestii dobrej oferty, bo mam umowę do 10 marca i na razie dzwonią z jakimiś śmiesznymi ofertami pt. 119 zł za to co mam teraz, plus HBO i Cinemaxy. Z tego co tu widzę Ci co wypowiadają umowę dostają oferty prawie 2x tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo się nie orientuje w tych nowych pakietach nc+. jako że kończy mi się umowa wraz z 31 stycznia to chciałbym zapytać jakie kanały w chodzą w skład pakietu extra+? Bo sformułowanie Premium+ Sport i Film rozumiem :D

 

Coś nie chcą do mnie dzwonić wypowiedzenie wysłane w grudniu i dostałem jeszcze w grudniu dwa tel ale nic interesującego nie przedstawili mi... Mam pytanie co panowie radzicie,,, interesuje mnie pakiet Comfort+ plus ewentualnie jakieś dodatki. Max co moge wydać to 40zł/ na miesiąc

 

Kolejny taki post wyląduje w KOSZU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh przejąłem abonament po ojcu i mam platinum + multiroom standard za 114 zł :(

 

Powiedzcie, czy tylko wypowiedzenie umowy da coś w kwestii dobrej oferty, bo mam umowę do 10 marca i na razie dzwonią z jakimiś śmiesznymi ofertami pt. 119 zł za to co mam teraz, plus HBO i Cinemaxy. Z tego co tu widzę Ci co wypowiadają umowę dostają oferty prawie 2x tańsze.

Skoro widzisz, że się wypowiadają, że dostają tańsze oferty z wypowiedzeniem, to po co to rozkminiasz.Nawet możesz przeczytać na co Ty możesz liczyć z wypowiedzeniem

 

@osboss. Było to setki razy tu pisane, a wystarczy tylko wejść na stronę nc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...