Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ircios, liczę, że Twoje słowa będą "prorocze". A tak na prawdę to chciałbym utrzymać ofertę programową za jakieś 71-74 zł. No może z małym "odpuszczeniem" Cinemax-u z mojej strony. I tak mam te 2 kanały przez przypadek a właściwie ich nie oglądam. :lol2:

Przy tej cenie to mógłbym podpisać lojalkę na 18 miechów (może nawet na 24).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się w kwietniu. Nie wypowiadałem umowy, dzis telefon od nich i propozycja :universalny przez cały okres umowy (18 miesięcy) 59zł. Dodatkowo hbo i 3 x canal+ (nie pytalem się jakie) przez 3 miesiące w prezencie, po tym okresie możliwośc wyłaczenia. Obecnie mam universalny za 49, na tyle co oglądam tv wystarczy mi to. Miałem hbo przez ponad miesiąc i obejrzałem może 4 filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.saw- mam tak samo do 30 kwietnia, ale nikt jeszcze nie dzwonił. Możesz powiedzieć czy w tym 79 zł które teraz płacisz masz multiroom czy teraz chciałeś żeby Ci dołożyli?

Ofertę masz bardzo dobrą, ale jak im powiesz że Twoim zdaniem jest beznadziejna to może jeszcze coś wywalczysz. Dawaj znać jak jeszcze zadzwonią, strasznie jestem ciekaw ofert jakie Ci zaproponują bo mam zbliżone wymagania. Hehe, 69 zł za pełne pakiety Canal+, HBO i Cinemax, sam bym chciał to wyciągnąć.

majk- rozumiem że nie chcesz zwiększać pakietu? Nie spytałeś o pozostanie przy obecnej cenie? Tylko jedną ofertę mieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie proponowałem zwiększenia pakietu ale byłem otwarty na propozycje.

Po pytaniu jaki pakiet mnie interesuje została mi rzucona tylko jednak propozycja i tylko na okres 18 miesięcy.

Do konca kwietnia mam jeszcze trochę czasu i nie zamierzam płacić więcej niz teraz.

A tak przy okazji, do kiedy muszę wysłac wypowiedzenie i na jaki adres? Jestem abonentem po cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.saw- mam tak samo do 30 kwietnia, ale nikt jeszcze nie dzwonił. Możesz powiedzieć czy w tym 79 zł które teraz płacisz masz multiroom czy teraz chciałeś żeby Ci dołożyli?

Tak w cenie 79 zł mam multiroom i pace pvr za free.

Z C+ Silver przy przedłużaniu umowy na Universe się nie zejdzie.

No mi Pani proponowała zejście z Golda na Universe lub Comfort.

Dawaj znać jak jeszcze zadzwonią, strasznie jestem ciekaw ofert jakie Ci zaproponują bo mam zbliżone wymagania. Hehe, 69 zł za pełne pakiety Canal+, HBO i Cinemax, sam bym chciał to wyciągnąć.

Tak jak pisałem wcześniej, dostałem propozycję ze strony internetowej - promocje dla nowych. Myślę, że po mojej stanowczej odmowie tak szybko nie zadzwonią. Pewnie dopiero gdy otrzymają wypowiedzenie i zastanowią się na co mnie naciągać. Te 69 zł na 18 miesięcy byłoby super.

Może tylko będą umowy na 18m

W sumie byłoby wygodniej dla obu stron. Mnie już ta karuzela negocjacyjna co 10 miesięcy trochę męczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz już taką długoterminową umowę zawarłem i płacę do konca życia :) też sobie sam wybrałem taką co chciałem.

Czy to jest to co masz w podpisie? Czy te 49zł za to wszystko to jest realne? Jak do tego doszło?

 

majk- ITI NEOVISION

Skr. pocztowa 8

02-100 WARSZAWA- jest na poprzedniej stronie tego tematu nawet.

łatwiej będzie uzyskac dobrą ofertę jak się ma zestaw Universe + 6xC aniżeli Canal+ Silver, Gold + 6xC taka drobna rożnica a ważna

Czemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łatwiej będzie uzyskac dobrą ofertę jak się ma zestaw Universe + 6xC aniżeli Canal+ Silver, Gold + 6xC taka drobna rożnica a ważna

Czemu?

Jak już złapią cię na wyższy pakiet lub cenę to zejście teoretycznie jest trudniejsze. Czyli tzw. gorsza pozycja wyjściowa do negocjacji. Poza tym jak abonent płacił już np. 99 zł to proponowanie mu pakietu za np. 69 zł jest dla NC+ ewidentną stratą.

Oczywiście w praktyce wygląda to inaczej. Płaciłem już kiedyś w C+ 198 zł za mniej więcej to co teraz mam za 79 zł.

OT. Kiedyś (lata świetlne temu) za internet stacjonarny (he he śmieszne 512 Kb/s) płaciłem ponad 400 zł a teraz za 20 Mb/s płacę 49 zł.

To jest mój niepodważalny argument przy każdych negocjacjach, że usługi multimedialne z roku na rok tanieją. Telewizja też, więc dlaczego w NC+ ma być inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czarek007 jeżeli zawierałeś umowę na rok to obowiązuje do końca maja. Do wyboru wypowiedzenie rozdział IX pkt.4 -okres wypowiedzenia 3 m-ce albo rezygnacja z usług rozdział III pkt.9-to pismo trafić musi do NC+ najpóźniej na 30 dni przed końcem okresu oznaczonego umowy. http://ncplus.pl/~/media/ncplus/Dokumen ... 0uslug.pdf

 

@p.saw bo prawa filmowe i sportowe nie tanieją? ;-)

 

@pikoz11 racja ;-) dobre oferty dostaną "krzykacze" internetowi i świadomi klienci :mrgreen: a reszta płaci jak za zboże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego stale ktos pisze, że okres wypowiedzenia to 3 miesiace? Przeciez jak byk w regulaminie napisane 30 dni. 3 miesiace jest jak ktoś zrywa umowę, lub ma na czas nieokreślony co na ten czas w nc+ niemożliwe. A wypowiedzenie nie powinno sie czasem wysyłać na adres nc+ w naglowku, zamiast ITI? Jak wejde do pace hd w ta strefę abonenta to w zakladce kontakt mam nc+ warszawa skr. poczt.8, a nie ITI. A moze to bez roznicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wystarczy po pierwsze czytać regulamin i umowę; po drugie czytać wątki poświęcone umowie na tym forum i po trzecie. korzystać z rad bardziej doświadczonych forumowiczów. temat wypowiedzenia bardzo przejrzyście przecież przedstawił kolega kibo no Hakari. Nic dodać nic ująć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...