Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Pawel Paczkę CANAL+ za 19,90 zł/m powinno się udać wynegocjować i włączyć na infolinii w trakcie trwania umowy. Może być na pewno problem z otrzymaniem kanału C+ 4K UHD w trakcie trwania umowy, bo zazwyczaj do przedłużenia umowy można go wynegocjować za free w cenie głównej paczki CANAL+.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponują standardowy Extra+ za 20 zł czyli podwyżka z 10 zł o 10 zł. I ewentualnie za kolejne 10 złotych Canal+ Filmy i Seriale.

Podstawowa umowa też nie do ruszenia obecnie 70 złotych za Extra+ Canal(6).

 

O obniżce do Optimum+ za 25 złotych nie ma w ogóle mowy, żądają 50 złotych.

 

@lukx95 Gdybyś miał ochotę to sensownie przedłużyć, jestem otwarty.

Zmienił się po prostu mój profil jako widza i preferuje streaming zamiast satelitarnej. 

Edytowane przez Jacobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optimum+ za 39,99 zł 24 m a po tym okresie za 43,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (07/21), Najem moduł CAM w cenie 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

razem 76,79 - dotychczas miałem dokładnie to samo za 5zł drożej. Da się coś lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie przekleiło się całe, też w pakiecie mam Eleven.

 

Optimum+ za 39,99 zł 24 m a po tym okresie za 43,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (07/21), Najem moduł CAM w cenie 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Eleven 11,90

 

Razem 76,79.

 

Mi się umowa kończy z końcem kwietnia, wstępnie przystałem na ofertę ale nie odklikałem jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2024 o 23:46, PiotrekDWR napisał(a):

Cześć,

 

do końca umowy jakieś 2,5 m-ca. Bez wypowiedzenia jeszcze i mnie już “molestują”

 

mam jednak obawy, że nie otrzymam fajnej propozycji vs. obecnie posiadana.

 

Przysługujące promocje

Extra+44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów

CANAL+za 19,90 zł/m zł dla Abonentów

Multiroom Standard49 0zł/m 10złm dla Abonentów

CANAL+ 4K ULTRA HD0 zł/m dla Abonentów

Eleven Sports11,90 zł/m dla Abonentów

BBC Player0zł/m dla Abonentów

Mistrzowska Piłkaza 5 zł/m dla Abonentów
 

Aktualnie płacę 88 zł.

 

Poradzicie coś?

 

 

 Dziś dostałem “promkę” w/w konfiguracja za 109zl multiroom za 12😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Jacobi napisał(a):

Proponują standardowy Extra+ za 20 zł czyli podwyżka z 10 zł o 10 zł. I ewentualnie za kolejne 10 złotych Canal+ Filmy i Seriale.

Podstawowa umowa też nie do ruszenia obecnie 70 złotych za Extra+ Canal(6).

 

O obniżce do Optimum+ za 25 złotych nie ma w ogóle mowy, żądają 50 złotych.

 

@lukx95 Gdybyś miał ochotę to sensownie przedłużyć, jestem otwarty.

Zmienił się po prostu mój profil jako widza i preferuje streaming zamiast satelitarnej. 

@Jacobi Nie przedłużam umów niestety. Jedyna moja pomoc jaką mogę zaoferować to wymianę dekodera na moduł CAM. Natomiast co do dodatkowych umów specjalnych, to jakoś teraz niedawno w marcu albo w kwietniu wycofana została oferta na paczkę CANAL+ Seriale i Filmy w promocji 0 zł/m na 30m. Także ani do głównych umów ani do dodatkowych tej promocji się już nie dostanie. Obecnie paczka CANAL+ Seriale i Filmy jest możliwa za 5 zł/m lub za 10 zł/m. Ewentualnie za 0 zł/m przez rok i drugi rok umowy za 10 zł/m. O takie trzy promocje na tą paczkę CANAL+ bez sportu można na dzień dzisiejszy negocjować.

Możesz oczywiście przedłużyć np. tylko umowę główną, a z dodatkową umową specjalną z Extra+ za 10 zł/m możesz przejść na czas nieokreślony po wycofaniu wypowiedzenia i wtedy rachunek za abonament na czasie nieoznaczonym wyniesie Cię 14 zł/m. To jest najlepsze rozwiązanie pod względem cenowym, jeśli nie zależy Ci na paczce C+ Seriale i Filmy. :)

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecnie posiadam:

Optimum+
Canal+ (cała paczka)
Eleven
Mistrzowska piłka
Viaplay
BBC Player
Movies Fun
najem dekodera ultrabox za 0zł

w cenie 76.80zł

Umowa kończy mi się na koniec maja. Wypowiedzenie złożone.

Chciałbym zejść trochę z ceny, ale nie wiem czy to jest możliwe?
Mogę zrezygnować z Viaplay. Czy za pozostałą zawartość mogę liczyć na niższy abonament?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś (po wcześniejszym wypowiedzeniu umowy) kolejne telefoniczne zawarte przełażenie umowy na 2-lata:  Optimum+ za 24,99 zł 24 m. a po tym okresie za 28,99 zł/m. dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m. dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m. zł dla Abonentów (05/21), Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (07/21), Najem moduł CAM w cenie 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy ma rację. Jedna z umów kończy mi się we wrześniu, a ci już zaczynają namawiać na przedłużanie umowy.  Od razu im zakomunikowałem,  że dopóki nie będą jasne warunki odnośnie europejskich pucharów, w tym Ligi Mistrzów i sytuacji z HBO to nie mają nawet dzwonić, bo i tak nie przedłużę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, k05 napisał(a):

@czerstwyOd razu im zakomunikowałem,  że dopóki nie będą jasne warunki odnośnie europejskich pucharów, w tym Ligi Mistrzów i sytuacji z HBO to nie mają nawet dzwonić, bo i tak nie przedłużę. 

Kiedy będzie wiadomo co z pucharami ? O co chodzi z tym HBO?

Mam umowę do 31.05.2024 i męczą mnie żeby przedłużyć 

Z tego co widzę to prawa do ligi mistrzów wygrało canal plus .

Moja obecna propozycja coś można lepiej dostać?
 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługiOptimum+, CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+ Family, CANAL+4K ULTRA HD, DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX, Eleven Sports, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, Viaplay Medium, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeOptimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ z Netflix za 48 zł/m dla Abonentów (01/23), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), , Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 104,89  zł

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, k05 napisał(a):

@czerstwy ma rację. Jedna z umów kończy mi się we wrześniu, a ci już zaczynają namawiać na przedłużanie umowy.  Od razu im zakomunikowałem,  że dopóki nie będą jasne warunki odnośnie europejskich pucharów, w tym Ligi Mistrzów i sytuacji z HBO to nie mają nawet dzwonić, bo i tak nie przedłużę. 

Jestem w identycznej sytuacji.

Warunki dostepu LM miały być już w tym miesiącu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawel napisał(a):

ale tak zrobią.

Może coś jest na rzeczy . Konsultant mi zaproponował żebym dostał nową ofertę już od 1.05 zamiast 1.06 - tak mi się kończy obecna umowa . Bo będę mniej płacić od maja . Obecnie 123 zł a nowa umowa 104 zł 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługiRelax+, CANAL+, Eleven Sports, MISTRZOWSKA PIŁKA, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeRelax+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 29,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 0 zł/49 zł i opłata 0zł/10 zł/m dla Abonentów (06/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

Początek okresu oznaczonego01-06-2024

Koniec okresu oznaczonego31-05-2026

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 61,79  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Dotychczas extra plus bez Elevenów płaciłem 77 złotych

 

Zmniejszyli pakiet do relax+ i dodali eleven sports za 62 złote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, k05 napisał(a):

@czerstwy ma rację. Jedna z umów kończy mi się we wrześniu, a ci już zaczynają namawiać na przedłużanie umowy.  Od razu im zakomunikowałem,  że dopóki nie będą jasne warunki odnośnie europejskich pucharów, w tym Ligi Mistrzów i sytuacji z HBO to nie mają nawet dzwonić, bo i tak nie przedłużę. 

To jesteś w komfortowej sytuacji podobnie jak ja bo mi się kończy jakoś Pażdziernik albo Listopad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tomo1985 napisał(a):

A co to mogą dodac jakies nowe dodatkowo płatne kanały do ligi mistrzów ?


Nie wiadomo co zrobią. Miejmy nadzieję, że tak nie będzie, ale hajs się musi zgadzać, więc będą kombinować.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Tomo1985 napisał(a):

Kiedy będzie wiadomo co z pucharami ? O co chodzi z tym HBO?

Mam umowę do 31.05.2024 i męczą mnie żeby przedłużyć 

Z tego co widzę to prawa do ligi mistrzów wygrało canal plus .

Moja obecna propozycja coś można lepiej dostać?
 

 

Na Twoim miejscu czekałbym do ostatniego maja. Nie wiem czy info pojawi się wcześniej, ale warto poczekać. De facto zmiany w HBO w związku z pojawieniem się MAX-a będą gdzieś w połowie czerwca, więc być może pod koniec maja coś będzie wiadomo co dalej z klientami kablówek i sat. 

 

Co do Ligi Mistrzów to start rozgrywek dopiero w sierpniu. Niby komunikat o dostępności ma się szybko pojawić (przynajmniej tak niektóre osoby tu pisały), ale moim zdaniem pojawi się on pewnie w lipcu/sierpniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...