Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem na wypowiedzeniu, płacę obecnie 119.90 za pakiet:

Pakiet Extra+ z CANAL+,HBO Max, HBO,Viaplay (mam starą ofertę przed podziałem na standard/total),MISTRZOWSKA PIŁKA, CANAL+4K ULTRA HD, MULTIROOM STANDARD (główny to ultrabox 4k z dyskiem, dodatkowy: ultrabox 4k bez dysku)

 

Czy myślicie, że jest szansa na podobną lub mniejszą cenę za tę ofertę (z viaplay total)?

Czy usuwając viaplay można zejść w rejon 100zł?

 

Aktualnie wydzwaniają, ale proponują rejony 130zł za to co mam obecnie, twierdzą, że nie mogą rabatować HBO (proponują 5zł, mam obecnie za 0 zł) oraz jest podwyżka multiroom oraz viaplay, których nie mogą zejść niżej(19zł->29zł za total)

 

Z góry dzięki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zaczynają dzwonić i dzwonić.

Obecnie

Pakiet Nowy Comfort+, CANAL+

 

Wybrane promocje Pakiet Nowy Comfort+ 24,99 zł 24 m, a po tym okresie 28,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21)

 

Umowa do 31.05.

Obecnie płacę 44,89.

Czego się spodziewać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

do końca umowy jakieś 2,5 m-ca. Bez wypowiedzenia jeszcze i mnie już “molestują”

 

mam jednak obawy, że nie otrzymam fajnej propozycji vs. obecnie posiadana.

 

Przysługujące promocje

Extra+44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów

CANAL+za 19,90 zł/m zł dla Abonentów

Multiroom Standard49 0zł/m 10złm dla Abonentów

CANAL+ 4K ULTRA HD0 zł/m dla Abonentów

Eleven Sports11,90 zł/m dla Abonentów

BBC Player0zł/m dla Abonentów

Mistrzowska Piłkaza 5 zł/m dla Abonentów
 

Aktualnie płacę 88 zł.

 

Poradzicie coś?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta po targach z dziś (bez wypowiedzenia):

Extra

Canal+ bez 4k

HBO +MAX

MP

Viaplay - 6mcy

dek. 4k z dyskiem

CENA: 99,99

 

Obecnie mam to co wyżej bez Viaplay za 85 (HBO za 0zł).

Powiedziałem, że za drogo i na razie się wstrzymam.

Zgodziłbym się na 90zł - jest szansa?

Edytowane przez arzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2024 o 12:28, wavergreen napisał(a):

Witajcie.

Podpowiedzcie czy to co mam obecnie warto w ogóle zmieniać.

Mam:

Canal Plusy za 19,90

Nowy Comfort+ za 22,50

Co miesiąc do zapłaty 42,40 .

Umowa kończy się z końcem czerwca,potem opłata w prognozie wzrasta do 46,40 i przechodzę na okres nieoznaczony.

Jedyne czego mi trzeba to zmiana dekodera na najnowszy (może być bez dysku).

Dziś rozmowa z konsulem, propozycja optimum+ 24,99 oraz canal plusy 19,90 wszystko na 24m-ce.Razem 44.89/mc.Poprosiłem o wysłanie propozycji na mejla,zgadza się z tym cm było w rozmowie.Moje pytanie do Was chcę zmienić dekoder Wifipremiumbox z dyskiem na nowy inny, najnowszy bez dysku,podczas rozmowy dostałem info, że wymiana dekodera to plus 5zł do rachunku i tego nie można załatwić przy przedłużeniu.Jak najkorzystniej załatwić wymianę dekodera?

Edytowane przez wavergreen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, aktualnie mam Nowy Comfort+ do końca czerwca za ok. 36 zł. Propozycje szału nie robią, wypowiedzenia nie składałem. Chciałem utrzymać to samo, usłyszałem, że nie ma takiej możliwości. Jak myślicie, na co mam szansę i za ile? Składać wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wavergreen napisał(a):

Dziś rozmowa z konsulem, propozycja optimum+ 24,99 oraz canal plusy 19,90 wszystko na 24m-ce.Razem 44.89/mc.Poprosiłem o wysłanie propozycji na mejla,zgadza się z tym cm było w rozmowie.Moje pytanie do Was chcę zmienić dekoder Wifipremiumbox z dyskiem na nowy inny, najnowszy bez dysku,podczas rozmowy dostałem info, że wymiana dekodera to plus 5zł do rachunku i tego nie można załatwić przy przedłużeniu.Jak najkorzystniej załatwić wymianę dekodera?

@wavergreen Podczas przedłużenia umowy powinno się udać uzyskać bez problemu wymianę dekodera na nowszy. Możesz też uzyskać wymianę dekodera w trakcie trwania umowy, czyli po przedłużeniu w salonie CANAL+ tak samo na dekoder 4K DualBox+ za 5 zł/m bez dysku lub za 10 zł/m z dyskiem 500 GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy jest jakaś szansa na zachowanie poniższego w obecnych realiach?

 

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów

HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, w0ojtek napisał(a):

Cześć, czy jest jakaś szansa na zachowanie poniższego w obecnych realiach?

 

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów

HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów

Pakiet jak (mój + (c+4K)) i cena 5zł niższa (a myślałem, że mam najtaniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2024 o 19:54, rybak84 napisał(a):

Witam!

Zaczynają dzwonić i dzwonić.

Obecnie

Pakiet Nowy Comfort+, CANAL+

 

Wybrane promocje Pakiet Nowy Comfort+ 24,99 zł 24 m, a po tym okresie 28,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21)

 

Umowa do 31.05.

Obecnie płacę 44,89.

Czego się spodziewać? 

Najszybciej przedłużona umowa. Bardzo miła, rzeczowa Pani po drugiej stronie.

 

Optimum+, CANAL+, CANAL+ Family

Wybrane promocjeOptimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21)

 

Pakiet Nowy Comfort został zastąpiony optimum. Cena bez zmian. Dodatkowo 10 kanałów więcej.

 

Dziękuję za pomoc. Umowa przedłużona.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płace obecnie za extra+ z canal+ 84,99 zł. Widzę że wiele osób ma np extra za 49 i canal+ za 20. Mogę w mojej sytuacji wołać za to 70zł "bo wiem że inni tak mają"? Czy to raczej dla tych co zawsze płacili mniej, a ja mam się kręcić wokoło tego 84,99? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś potrzebuje oferty wymiany dekodera na moduł CAM, a ma brak zgody na wymianę, to przypominam się, że mogę w tym pomóc w trakcie trwania umowy oraz do ofert przedłużenia umowy. Zaznaczam, że przy module CAM nie można mieć usługi Multiroom. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Państwu

Umowa się kończy w październiku. Posiadany pakiet Entry + Canal + Netflix 4k+Polsat:liga mirzów + ViaPlay za 87. Oglądam tylko ligę angielską i rzadziej ligę mistrzów. Wyczytałem, że viaplay ucieka z Polski. Liga mistrżów wraca do canal+. Pytanie się pojawia - co z ligą angielską w Polsce? Czy ktoś coś wie? Czy konsultanci już coś mówią o tym? Podobno canal+ ma przejąć od nowego sezonu. ale to tylko podobno. Liga angielska to wyznacza w 100% wybór TV czy dostawcy. Pomocy. Z góry serdecznie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, lukx95 napisał(a):

Jeśli ktoś potrzebuje oferty wymiany dekodera na moduł CAM, a ma brak zgody na wymianę, to przypominam się, że mogę w tym pomóc w trakcie trwania umowy oraz do ofert przedłużenia umowy. Zaznaczam, że przy module CAM nie można mieć usługi Multiroom. :)

Witaj!

Ja dziś przedłużyłem umowę właśnie. I w sumie zapomniałem o to zapytać Panią. W sumie było o dekoderze i jakoś mi umknęło. Zmieniłem nie dawno telewizor na nowszy. Czy faktycznie jest opcja likwidacji dekodera mam ten stary biało czarny i wsadzenie samej karty do tv ? Pozdrawiam 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Obecnie mam:

Nowy Comfort z Canal+, dekoder 4k za 49,99 zł

do tego 2 umowa po starym MR - Pakiet Extra+ z Canal+, MP, dekoder 4k za 40 zł

 

Chcę zrezygnować z drugiej umowy, wczorajsza oferta z DUK:

Extra+ 44,99 zł

Canal+ 19,90 zł

MP 10 zł

Dekoder 4k - 0 zł

dodatkowy dekoder - 15 zł (+ jednorazowo 49 aktywacja)

 

Ogólnie nie jest źle pytanie czy da radę coś utargować na MP i drugim dekoderze - całe życie miałem 2 dekoder za free i jakoś tak za drogo teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, rybak84 napisał(a):

Witaj!

Ja dziś przedłużyłem umowę właśnie. I w sumie zapomniałem o to zapytać Panią. W sumie było o dekoderze i jakoś mi umknęło. Zmieniłem nie dawno telewizor na nowszy. Czy faktycznie jest opcja likwidacji dekodera mam ten stary biało czarny i wsadzenie samej karty do tv ? Pozdrawiam 

@rybak84 Tak jest możliwość wymiany dekodera na moduł CAM w trakcie trwania umowy. Jeśli byłby jakiś problem, to mogę pomóc uzyskać Ci taką wymianę.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...