Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , zbliża się koniec umowy (31-12-2023) więc trzeba się zaznajomić co można wydostać od C+ na ewentualne przedłużenie ,wypowiedzenie wysłane i na razie cisza w telefonie.Teraz mam takie warunki.Pytanie do Was ,czy to jest max na teraz ,czy coś jeszcze ugram.

-Optimum                    -24,99

-HBO MAX                   -5

-HBO                            -15

-Canal+                        -19,90

-Hustler                        -4,99

-MP                               -0

-MRS                             -0

-Dekodery bez 4k        -0

 

-opłata za całość 69,88zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Obecnie mam Superpremium z HBO, Cinemax i Multiroom po dawnej Cyfrze+  Mam dwie karty Cameleon i jeden Moduł (szary) po cyfrze+  

MR (druga karta) został już wyłączony. Umowa na czas nieokreślony. Cena 114,99 zł/m

 

Nowa Oferta na 24 m (jeszcze nie zatwierdzona) to:

1. umowa:

Pakiet Superpremium+ (mają być te same kanały co były)  za 99,99 + BBC Player za 0 + HBO Max za 5 zł/m Razem 104,99 zł/m

 

2. umowa:

pakiet Extra+ Canal+ Mistrzowska piłka + Moduł Cam za 40 zł/m

 

Czy przy dodatkowej umowie na pakiety Extra+ Canal+ MP oferowanej w miejsce niezależnego Multiroom można dostać zamiast Mistrzowskiej piłki Cinemax?

Można ugrać coś taniej lub więcej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Z N`ką jestem od samego jej początku (naście lat będzie). Umowę mam do końca marca 2024r. ale już wydzwaniają z ofertą na przedłużenie. Obecnie mam:

- Extra + z Canal+ - 79,99pln

- Adventure TV HD - 0.51pln

- H2 TV HD - 1,99pln

- History HD - 1,99pln

- HBO - 0,00pln

- Sportklub - 0,51pln

- HBO Max - 0,00pln

- Series Fun - 0,00pln

- Movies Fun 0,00pln

- Dekoder Mediabox+ - 0,00pln (dawniej 5pln ale wciągnęli mi to widzę w abonament)

- 2x Multiroom Standard Box+/HD ABD (te stare, srebrne mydelniczki) - 20pln

----------------

RAZEM 104,99pln

 

Dzwonią i proponują to samo co mam + viaplay za 128pln - mówię im, że będzie wypowiedzenie i dziękuję za rozmowę. Oglądam coraz mniej, więc na pewno nie chcę płacić więcej niż teraz. Na pewno zrezygnować mogę z jednego multiroomu a więc -12pln, to nadal 116pln. Chciałbym wymienić dekoder(y) od multiroomu bo są stare i wolne ale mówią mi że nie mogę tego zrobić bez wymiany głównego (na który nie narzekam). Nowy dekoder 4k to +15pln i żeby tego było mało to dawniej płaciłem za Mediaboxa +5pln, więc wymianę powinienem mieć +10pln ale oni przy ostatnim przedłużeniu zgodnie z zasadą "to co mam za tyle ile teraz płacę" wciągnęli mi te 5pln w abonament i dekoder teraz jest za 0pln a więc przy wymianie na 4k zaś muszę płacić +15pln. Śmiało mógłbym zrezygnować z tych wszystkich śmieciowych pakietów Adventure, H2, History, Sportklub itd bo je dostałem jakoś za 5pln w pakiecie przy ostatnim przedłużeniu i możliwe że one teraz pompują cenę - a może i nie...

 

Pytanie ile z tego da się wyciągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Pisze informacyjnie, może komuś się przyda:

Umowa do 31.10.2023, wypowiedzenie wysłane.

Było dotychczas:

- Optimum+ 34,99 zł

- Canal+ 19,90 zł

- Canal+ 4K 0,00 zł

- Eleven 11,90 zł

- Viaplay 19,00 zł

- Cinema 0,00 zł

- Mistrzowska piłka 0,00 zł

- Multiroom standard x 2 20,00 zł

- Dekoder 4k 0,00 zł

- Dysk 1tb 0,00 zł

Łącznie 105,79 zł

 

Będzie od 01.11:

- Optimum+ 29,99 zł

- Canal+ 19,90 zł

- Canal+ 4K 0,00 zł

- Eleven 11,90 zł

- Netflix 38,00 zł

- Cinema 0,00 zł

- Mistrzowska piłka 0,00 zł

- Multiroom standard x 1 12,00 zł

- Dekoder 4k 0,00 zł

- Dysk 1tb 0,00 zł

Łącznie 111,79 zł

 

Jestem zadowolony, wiem, że można było jeszcze się targować o 5zł ale już mi się nie chciało, dzisiaj zaakceptowałem ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Aga58 napisał(a):

Nowa Oferta na 24 m (jeszcze nie zatwierdzona) to:

1. umowa:

Pakiet Superpremium+ (mają być te same kanały co były)  za 99,99 + BBC Player za 0 + HBO Max za 5 zł/m Razem 104,99 zł/m

 

2. umowa:

pakiet Extra+ Canal+ Mistrzowska piłka + Moduł Cam za 40 zł/m

 

Oferta dobra, ale...

1) pakiet Superpremium+ nie zawiera kanałów Cinemax,

2) dziwne, że za HBO max ma być naliczana dodatkowa opłata bo akurat opcja HBO jest częścią pakietu Superpremium+.

 

Najlepiej podaj nazwy oferowanych promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Jak co roku proszę o poradę. Pakiet który posiadam:


Optimum+ -24,99zl
Canal+ ( wszystkie) - 19,90
Viaplay - 19zl
Mistrzowska Piłka - 0
Canal + 4k Ultra HD ( ale nie działa bo dekoder nie obsługuje )- 0zl
Najem dekodera (wifi premium box)- 0zl
Opłata manipulacyjna MRS - 10zl
Łącznie dawało to kwotę 73,89zl

Wypowiedzenie złożone kilka dni temu. Umowa do końca listopada.


1) Najważniejsze pytanie czy taki sam pakiet jest możliwy jeśli tak to w jakiej kwocie?
2) Mniej ważne czy można poszerzyć o Netflixa ale w niższej cenie niż za 38zl?  Albo o HBO MAX ale też w jakiejś niższej cenie. Z góry  bardzo dziękuję za wszelkie informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, slavi77 napisał(a):

Oferta dobra, ale...

1) pakiet Superpremium+ nie zawiera kanałów Cinemax,

2) dziwne, że za HBO max ma być naliczana dodatkowa opłata bo akurat opcja HBO jest częścią pakietu Superpremium+.

 

Najlepiej podaj nazwy oferowanych promocji.

Dziękuję za odpowiedz, sprawdziłam:

Warunki Promocji:
Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), HBO GO 5 zł/m dla Abonentów

 

1) Cinemax i Cinemax2 są w nowej ofercie na liście.

 

2) Do tej pory miałam 3 kanały HBO i  NC+GO ale bez HBO Max i podobno dlatego doliczono mi teraz 5 zł/m.

 

Zastanawiam się co zrobić, zatwierdzić ofertę czy jeszcze dalej pertraktować.

Mam szanse coś taniej lub więcej otrzymać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aga58

Oferta jak napisałem jest dobra. Dwa tygodnie temu przedłużyłem umowę na pakiet Superpremium+ z opcjami Mistrzowska Piłka, BBC Player oraz Viaplay Medium w cenie 114,99 zł. Też miałem wcześniej same kanały HBO bez dostępu do HBO Max.

 

Swoją drogą to dziwna ta polityka Canal+ jeśli w jednym czasie oferują w różnych cenach te same oferty programowe.

Nikt tutaj chyba jeszcze nie napisał o propozycji pakietu Superpremium+ za 99,99 zł.

 

Tak jak pisałem wcześniej kanałów Cinemax nie ma w pakiecie Superpremium+. 

 

Pakiet Superpremium+ 4K składa się z:
1) Pakietu: Pakiet Extra+,
2) Opcji dodatkowej CANAL+,
3) Opcji dodatkowej HBO,
4) Opcji dodatkowej Eleven Sports,
5) Opcji dodatkowej Filmbox Pack,
6) Opcji dodatkowej CANAL+ 4K ULTRA HD,
7) Kolekcji nc+go TV HBO GO.

 

Skoro nie masz oferowanych kanałów Cinemax w opcji dodatkowej to ich nie będzie.

To dodatkowo naliczane HBO Max też wygląda dziwnie (patrz zawartość pakietu Superpremium+ pkt.7).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slavi77 Pakiet Superpremium+ bez dopisku 4K w nazwie zawiera kanały Cinemax w ramach tego pakietu. Także użytkownik @Aga58 posiada te kanały w ramach tego pakietu.

 

"Zgodnie z zapisami szczegółowych warunków świadczenia pakietu, to pakiet pod nazwą Superpremium+ składa się z:
1) Pakietu Pakiet Extra+, którego warunki świadczenia określone są w Regulaminie, Cenniku, Szczegółowych Warunkach
świadczenia Pakietu Pakiet Extra+ z dnia 11 maja 2015 r.,
2) Opcji dodatkowej CANAL+, której warunki świadczenia określone są w Szczegółowych Warunkach świadczenia Opcji
dodatkowej CANAL+ z dnia 11 maja 2015 r.,
3) Opcji dodatkowej HBO, której warunki świadczenia określone są w Szczegółowych Warunkach świadczenia Opcji
dodatkowej HBO z dnia 22 grudnia 2014 r.,
4) Opcji dodatkowej Cinemax, której warunki świadczenia określone są w Szczegółowych Warunkach świadczenia Opcji
dodatkowej Cinemax z dnia 22 grudnia 2014 r."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lukx95 napisał(a):

@slavi77 Pakiet Superpremium+ bez dopisku 4K w nazwie zawiera kanały Cinemax w ramach tego pakietu. Także użytkownik @Aga58 posiada te kanały w ramach tego pakietu.

Tak, zgadza się,  mam pakiet Superpremium+ (bez 4K) z HBO (3 kanały) i 2 kanały Cinemax

 

Jak myślicie, zatwierdzić ofertę czy jeszcze dalej pertraktować?

Mam szanse coś taniej lub więcej otrzymać?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lukx95 napisał(a):

@slavi77 Pakiet Superpremium+ bez dopisku 4K w nazwie zawiera kanały Cinemax w ramach tego pakietu. Także użytkownik @Aga58 posiada te kanały w ramach tego pakietu.

 

"Zgodnie z zapisami szczegółowych warunków świadczenia pakietu, to pakiet pod nazwą Superpremium+ składa się z:
1) Pakietu Pakiet Extra+, którego warunki świadczenia określone są w Regulaminie, Cenniku, Szczegółowych Warunkach
świadczenia Pakietu Pakiet Extra+ z dnia 11 maja 2015 r.,
2) Opcji dodatkowej CANAL+, której warunki świadczenia określone są w Szczegółowych Warunkach świadczenia Opcji
dodatkowej CANAL+ z dnia 11 maja 2015 r.,
3) Opcji dodatkowej HBO, której warunki świadczenia określone są w Szczegółowych Warunkach świadczenia Opcji
dodatkowej HBO z dnia 22 grudnia 2014 r.,
4) Opcji dodatkowej Cinemax, której warunki świadczenia określone są w Szczegółowych Warunkach świadczenia Opcji
dodatkowej Cinemax z dnia 22 grudnia 2014 r."

Czyli już wszystko jasne :-) Dzięki za uświadomienie.

Trochę dziwne te różnice w zawartości kanałów pakietów Superpremium/Superpremium 4k.

Do tej pory wydawało mi się, że w pakiecie Superpremium 4k doszły tylko kanały UHD, a wychodzi, że różnic jest więcej (Eleven Sports, Filmbox i Cinemax) .

Gdzie można na stronie Canal+ znaleźć opisane zawartości każdego z tych pakietów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

szybkie zapytanie, czy brać poniższe, czy składać wypowiedzenie i liczyć na kilka groszy taniej?

Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L,

BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22),

CANAL+ 15 zł/m dla Abonentów (01/23),

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20),

Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Filmbox pack 0 zł

 

Razem 64,99zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, slavi77 napisał(a):

Czyli już wszystko jasne :-) Dzięki za uświadomienie.

Trochę dziwne te różnice w zawartości kanałów pakietów Superpremium/Superpremium 4k.

 

A co w tym dziwnego różne pakiety i zawartość nie będzie taka sama to chyba oczywiste. Mało tego swojego czasu były z tego co pamiętam wersje z 6C+ i 8C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, slavi77 napisał(a):

Czyli już wszystko jasne :-) Dzięki za uświadomienie.

Trochę dziwne te różnice w zawartości kanałów pakietów Superpremium/Superpremium 4k.

Do tej pory wydawało mi się, że w pakiecie Superpremium 4k doszły tylko kanały UHD, a wychodzi, że różnic jest więcej (Eleven Sports, Filmbox i Cinemax) .

Gdzie można na stronie Canal+ znaleźć opisane zawartości każdego z tych pakietów?

PC-channel-20221018.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bohus napisał(a):

PC-channel-20221018.png

 

Dziękuję za to zestawienie, jest bardzo pomocne.

Teraz widzę ze moja oferta na Superpremium+ nie jest w ogóle korzystna.

Mogę równie dobrze zrezygnować z tej oferty i wziąć ofertę dla nowych klientów Extra+ Seriale+ dobrać HBO i HBO MAX przez 3 miesiące w prezencie i Cinemax Pack przez 11 miesięcy za 0 zł/m

 

Podsumowując to w obecnej ofercie Superpremium+ miałabym płacić 24 x 104,99 zł/m

a w ofercie dla nowych klientów są takie opląty:

 

Abonament 24 Mies. Łącznie

W pierwszym miesiącu             0,00 zł

od 1 do 3 mies.                        65,00 zł

od 3 do 12 mies.                      94,99 zł

Po okresie promocyjnym       104,99 zł

 

pytanie, jeżeli zrezygnuje z oferty Superpremium i wybiorę ofertę Extra dla nowych klientów to jednocześnie zachowam tą drugą umowę (za MR po Cyfrze+) Extra+ Canal+ Mistrzowska piłka + Moduł Cam za 40 zł/m

 

 

Edytowane przez Aga58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, które 2 lata temu korzystałay z dodatkowej umowy za rezygnację z multiroomu po cyfrze.

 

W tej dodatkowej umowie za 25zł jest super opcja, canal+, MP, extra+. Według umowy po okresie oznaczonym przechodzi na nieoznaczony z kwotą 34zł. (oczywiście pod warunkiem utrzymania pierwotnej umowy)

Ciężko znaleźć coś lepszego niż przejście na czas nieoznaczony.

 

Czy zdażało się, że canal+ wypowiadał takie umowy przez inflację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...